Magdalena Kaliniak

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

object pisze:Ktoś tu próbował znaleźć jakieś wady Magdy. Ja się doszukałem jednej: dość przeciętna uroda Druga Smoktunowicz to to nie jest ale nadrabia to pięknym głosem, dykcją i wdziękiem
Hance pod każdym względem daleko do Magdy. Nikt mi nie wmówi, że Magda ma przeciętną urodą i Hanka jest od niej ładniejsza :nie:
Przepraszam za wcześniejszą pomyłkę, z której wynikało zupełnie co innego.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: object »

Wiem, że każdy ma inny ideał urody. Rzecz gustu. Po prostu Magda nie jest w moim typie :lol: Zresztą to dwa odmienne typy urody.
Ale wydaje mi się jednak że Hanka jest o wiele bardziej atrakcyjna (pomimo wieku :lol2: )
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: maxxx »

object pisze:Ja się doszukałem jednej: dość przeciętna uroda
To coś słabo szukałeś-ale takie jest moje zdanie :uhh: Nie twierdzę,że jest jakaś wybitnie zniewalająca,ale napisać ,że jest przeciętna :roll: Jakies nieporozumienie :spiewa: Dobrze,że się zgadzamy co do części merytorycznej.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: Nika »

De gustibus non est disputandum - czyli o gustach się nie dyskutuje! :spiewa:
Magda do brzydkich dziewczyn nie należy, a komu podoba się bardziej lub mniej, to nie powinno to podlegać jakiejs głębszej dyskusji i basta! :grozi: :D
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: object »

Ależ ja nie napisałem, że ona jest brzydka. :nie: Po prostu normalna, młoda dziewczyna. Smoktunowicz ma szlachetniejsze rysy i tyle. Kaliniak jest dla mnie po prost ładna, a Smoktunowicz przepiękna :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:De gustibus non est disputandum - czyli o gustach się nie dyskutuje!
... ale warto czasami popolemizować :szalony:
No cóż... każdy jest inny, każdy ma inny gust, każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania... :stop:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jeśli ktoś bezmyślnie strzela teraz po kanałach, nie wiedząc co oglądać, to polecam Polsat, ''Wydarzenia'' i Magdę :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: maxxx »

O 15:50 jeśli jestem w domu i mam czas to nigdy bezmyslnie nie bawie się w zapping :grozi: :spiewa: Ten czas to Królestwo Magdaleny.Ach jak zwykle zaczarowała mnie swoim genialnym głosem.I fajnie się uśmiechnęła mówiąc o powinnosciach finansowych względem byłych żon amerykańskich gwiazdorów :D Czasami jej sie jeszcze trafi jakaś mała niewinna pomyłeczka co tylko dodaje jej uroku.Acha i kolor szminki idealnie dopasowany do koloru bluzki :P
I zaprosila na jutro za dziesięc czwarta :lol2: -coś nowego :aniol: Chyba,że jeszcze Gugała kogoś skusi to 18:50 :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Właśnie teraz Magda w ''Wydarzeniach'' pomaga zrozumieć Polakom dzisiejsze wydarzenia polityczne, co nie jest wcale takie łatwe. Ba, graniczy z cudem! :nie:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Znów z przyjemnościa ogladnałem 'Wydarzenia' prowadzone przez Kalinke :lol2: Z lekkim uśmiechem komentowała półnagie zdjęcia pani Bruni :spiewa: A tak poza tym wszystko super!.Jest tylko jedno ale :( Od kwietnia skrocone 'Wydarzenia' popołudniowe z 25 do 19 minut :( A to oznacza ograniczenie Magdy :grozi:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Od kwietnia skrocone 'Wydarzenia' popołudniowe z 25 do 19 minut A to oznacza ograniczenie Magdy
No i nie ma już rozmowy z prezenterem pogody, a to wtedy Kalinka się tak uśmiechała ;( W każdym bądź razie jesteśmy po kolejnym popołudniowym wydaniu :jupi: Na końcu Madzia zapowiedziała na 18:50 Zygier, po czym się poprawiła na Wrześniowska i wreszcie Wrześniewska. Nie wiem czy ja to sobie wmawiam, ale odniosłem wrażenie jakbym słyszał pewien smutek w głosie przy tym zakończeniu :rozglada:
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: object »

Ja nie rozumiem dlaczego Gugała szuka jakichś nowych prezenterów jak ma pod nosem świetną Madzię Kaliniak :D Moim zdaniem idealna kandydatka na główne wydania :D Okres próbny o 15:50 minął- Kalinka sobie poradziła :brawa: Pora na 18:50!! :D Czekamy! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Coś mi się wydaje,że Madzia spadła na piątek jedynie :uhh: Chyba pojawia sie też w głównym wydaniu ; czasami widnieje Jej nazwisko wsród osób przygotowujących materiały.Sam juz nie wiem co o tym mysleć :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

maxxx pisze:Coś mi się wydaje,że Madzia spadła na piątek jedynie
:red: A jednak nie :jupi: Magdalena w 'Wydarzeniach' tak jak do tej pory od poniedziałku się pojawiła :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

redix w wątku Magdalena Kaliniak pisze:Polsat mógłby ściągnąć do Wydarzeń Dorotę Rojek, świetna z niej prezenterka i reporterka (takie 2 w 1)
No i Dorota Rojek znalazła się w Polsacie :D Ściślej mówiąc obecnie prowadzi serwisy w TV Biznes, natomiast wkrótce zawita do Polsatu News. :lol2:

Jeśli chodzi o bohaterkę główną to ostatnio coś mi z nią nie po drodze. Albo to Jej nie po drodze z ''Wydarzeniami''? :uhh:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 50 gości