Łukasz Słapek

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Faktomaniak pisze:ChociaÂżby dzisiaj - brak informacji o huraganie w ameryce czy tez o zamachach w Iraku albo o planowej rezolucji ONZ w sprawie Iranu>
Mam nadziejĂŞ Âże Durczok przestanie robiĂŚ z FaktĂłw programu tylko z polskimi materiaÂłami.
O huraganie ju¿ by³a,dwa dni temu bodaj¿e :mhm: je¿eli prowadzi Durczok lub Marciniak,to przewa¿nie jest zagranica.Trudno zmieœciÌ wszystkie ciekawe materia³y,które posiadaj¹ jak¹œ g³êbsz¹ treœÌ.np dzisiejsze odniesienie wanny wassermana do programu Szymon show.Ale powinno siê je zmieœciÌ.Dlatego posi³kuje siê raportami wieczornymi.

a mr SÂłapek nie jest przecieÂż niezastÂąpiony ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Medialink napisaÂł:

ByÂły reporter FaktĂłw ÂŁukasz SÂłapek rozpocz¹³ wspó³pracĂŞ z WiadomoÂściami TVP1. 31 sierpnia dziennikarz przygotowaÂł pierwszy materiaÂł dla sztandarowego dziennika Jedynki. - Trudno na razie okreÂśliĂŚ, jakÂą tematykÂą bĂŞdzie siĂŞ zajmowaÂł – wyjaÂśnia nam p.o. rzecznika prasowego TVP, Katarzyna Twardowska.



Ja juz o tym pisaÂłem na forum jako pierwszy adzis to potwierdzenie mojej informacji. !!!
Ale za to od dziÂś jest w Faktach Jakub Sobieniowski !!!!
NOWA ERA W TVN
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Łukasz Słapek

Post autor: ~ »

onet pisze:Patrycja Kotecka uważa, że asystent reportera "Wiadomości" składał fałszywe zeznania przed sądem w procesie o ochronę dóbr osobistych, jaką Kotecka wytoczyła byłemu reporterowi "Wiadomości" TVP Łukaszowi Słapkowi, który twierdzi, że wiceszefowa Agencji Informacji miała wywierać naciski na reporterów, by przygotowywali materiały kompromitujące PO. Onet.pl dotarł do zawiadomienia, jakie Kotecka wysłała do warszawskiej prokuratury.
W zawiadomieniu Patrycja Kotecka napisała, że asystent reportera "Mateusz Czok zeznał nieprawdę". "Patrycja Kotecka nie próbowała wpłynąć na kształt materiału o półroczu rządu PO" ani "nie dawała nikomu materiałów, które miałaby kompromitować polityków" - napisano w zawiadomieniu, do którego dotarł portal Onet.pl.

W listopadzie ubiegłego roku "Dziennik", opierając się na relacji zwolnionego z "Wiadomości" reportera Łukasza Słapka, napisał, że wiceszefowa Agencji Informacji Patrycja Kotecka sugerowała, że dobrze mu zapłaci za reportaż kompromitujący PO, a nieprzyjęcie jej oferty było powodem zwolnienia Słapka z "Wiadomości". "Dziennik" w artykule "Korupcja w TVP" napisał, że relacje Słapka potwierdzają inni dziennikarze telewizji publicznej. "Słyszałem, że były propozycje wyższej wyceny za zgodę na takie materiały, jakich Kotecka oczekiwała" - powiedział wtedy "Dziennikowi" Tomasz Lipko, były reporter "Wiadomości".

Kotecka zaprzeczyła i wytoczyła Słapkowi proces, żądając od niego przeprosin i 50 tys. zł zadośćuczynienia. Według niej, przyczyną rozstania ze Słapkiem była jego "konfliktowość, ale przede wszystkim wątpliwości co do rzetelności dziennikarskiej".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A czym teraz - po odejściu z ''Wiadomości'' - zajmuje się Łukasz? Czyżby zakończył już swoją działalność w mediach?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości