Małgorzata Kozieł

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Małgorzata Kozieł

Post autor: sybic »

Czy już jest taki watek?

Obrazek
Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Małgorzata Kozieł

Post autor: Nika »

Czy już jest taki watek?
Takiego jeszcze nie mamy, wobec czego warto dodać słów kilka o tej pani.
:arrow: Ukończyła Nauki Polityczne/Studia Europejskie, w TVN24 pracuje od października 2004 na stanowisku producent TV, a teraz jak widac również jako reporterka.
źródło: http://profeo.pl/malgorzata-koziel-1
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Małgorzata Kozieł

Post autor: epsztajnek »

Odwrotny przypadek niż reguła :shock: - najpierw adept dziennikarski wyrusza w teren szukając dziur w moście, a później , ewentualnie , zajmuje wyższe stanowiska wewnątrzstudyjne. :mhm:
Pojawia się ciekawość , czy to własna inicjatywa spróbowania czegoś nowego, czy też propozycja nie do odrzucenia :devil: w ramach łatania zasobów reporterskich
:D
P.S. Buzia jak najbardziej telewizyjna :D :plus:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Małgorzata Kozieł

Post autor: Nika »

Odwrotny przypadek niż reguła - najpierw adept dziennikarski wyrusza w teren szukając dziur w moście, a później , ewentualnie , zajmuje wyższe stanowiska wewnątrzstudyjne.
Też to mnie zastanowiło.
Jeszcze istnieje możliwość, że zbieżnośc nazwisk jest przypadkowa, i w TVN24 pracują dwie panie o tym samym nazwisku. Ale jakoś nie sądzę.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Małgorzata Kozieł

Post autor: epsztajnek »

Była silnie zestresowana - załamywał jej się głos :xx:
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Oglądałem ostatnio jej relację i mam jedną, cenną radę: niech się skupi na tym produkowaniu, może w tym jest lepsza, bo reporterowanie cienko jej idzie. :D Ostatnie dni pokazują, że wzięła to sobie do serca. :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Małgorzata Kozieł

Post autor: maxxx »

Camilo pisze:Ostatnie dni pokazują, że wzięła to sobie do serca. :D
Na całe szczęście nie :lol2: Ja ją lubie oglądać i słuchać też coraz bardziej. A dziś omawia konferencje minister zdrowia. :arrow:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Małgorzata Kozieł

Post autor: adam »

Też Ją dziś widziałem i bardzo mi się spodobała -mogła by częściej się pokazywać :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No niestety Pani Małgorzata rzadko się pokazuje na wizji. Albo ja nie mam w ogole szczęscia.
Ale pare razy miałem przyjemnośc widziec i jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony co do jej osoby :D
Wcześniejsze doswiadczenie w produkcji to tylko na korzysc.
Obecnie moja ulubiona reporterka, szkoda tylko, ze taka poważna cały czas :hmm:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ostatnio jest już w porządku. ;) Mój ostatni post powstawał jeszcze przy niezbyt interesujących okolicznościach przyrody, kiedy to jej relacje były sponsorowane przez literkę Y i co chwilę poprawiała samą siebie. :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Małgorzata Kozieł

Post autor: adam »

Camilo pisze:Ostatnio jest już w porządku. ;) Mój ostatni post powstawał jeszcze przy niezbyt interesujących okolicznościach przyrody, kiedy to jej relacje były sponsorowane przez literkę Y i co chwilę poprawiała samą siebie. :D
Ja na szczęście nie widziałem tego i tamto mnie nie prześladuje-przyjemnie się ją ogląda :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Małgorzata Kozieł

Post autor: maxxx »

adam pisze:Ja na szczęście nie widziałem tego i tamto mnie nie prześladuje-przyjemnie się ją ogląda :D
To w takim razie oglądaj :D Temat nieciekawy, konsumenci zatkać uszy. :spiewa:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Małgorzata Kozieł

Post autor: maxxx »

Małgosia zajmuje się dziś tematem zbliżającego się 17stego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 8)
Rozmawiała z Jurkiem Owsiakiem. A na koniec przy małym udziale rozmówcy pokazała Nam jak powstaje milutki uśmiech. :lol2:
arczi pisze:Obecnie moja ulubiona reporterka, szkoda tylko, ze taka poważna cały czas :hmm:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No proszę, jak to wspaniałomyślnie maxie, żeś tu nawiedził wątek Małgorzaty i zesłałes capsy przy okazji, mam nadzieję, że będzie więcej okazji ku temu :D
Ostatni raz widziałem panią redaktor około tygodnia temu jak w serwisie o 23:30 zdawała relację z warunków panujących na drogach, biedna tam marzła, ale i wtedy już usmiech dopisywał, a dziś to już widzę zaciesz na jej twarzy. Cóż ją tam rozbawiło?
I przy okazji- czy miała dziś więcej roboty, była jeszcze po poludniu? :P
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Małgorzata Kozieł

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Cóż ją tam rozbawiło?
Tak dokładnie to ciężko stwierdzić, wydaje mi się, że Jurek Owsiak ustawiający się dziwacznie do zdjęcia. Ale mogło też tak być, że np kamerzysta robił głupie miny. :D
I przy okazji- czy miała dziś więcej roboty, była jeszcze po poludniu? :P
Owszem. Temat nadal ten sam, ale tym razem dyskutowała z reprezentantka sztabu WOŚPu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości