Tomasz Wolny

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Tomasz Wolny

Post autor: Nika »

Nowy reporter stacji TVN24.
:arrow:
Camilo/ we wątku:Nowi w tvn24 pisze:Do załogi reporterskiej dołączył Tomasz Wolny. Dziś relacjonuje z okolic Goleniowa. Może ktoś dysponuje jakimiś informacjami na jego temat?

Temat częściowo kontynuowany w tym wątku: :arrow: viewtopic.php?f=9&t=1808&start=8250
maxxx/wątek: Agata Tomaszewska pisze:Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Tomasz Wolny

Post autor: marcinkowsky »

Goleniów, czy Goleniowo..... :lol2: ?? :D

Tak czy siak , czy to było Zachodniopomorskie :> ?? :D

Chłopak Poznanianki pewnie będzie reporterem z Wielkopolski :> ?? :D Tylko tak z braku laku , czyli kadry zachodniopomorskiej posłali go tam , a nie gdzie indziej :D ??

No, no , no :D !! To się nawyrabiało :D Agatka i jej gachu wykonują ten sam zawód i pracują w jednej firmie -fiuuuu , fiuuuu :tanczy: :tanczy:
Teraz nie daj Boże Będą mieć dyżur np. w Poranku razem , to Agatka już nie będzie mogła flirtować z kumplami z roboty..... :devil: !! :red:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

:o No proszę. :spiewa: Nie zakładałem wątku, bo myślałem, że nie będzie się cieszył popularnością, a tu nie ma powodów do obaw. :rozglada: Mam nadzieję, że trochę się facet wyrobi, ale nie jest źle. :grozi:
marcinkowsky pisze: Tylko tak z braku laku , czyli kadry zachodniopomorskiej posłali go tam , a nie gdzie indziej ??
Oczywiście, że z braku kadry. :D Przypomnę, że po ostatnich odejściach, została sama Alicja Rucińska. :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Tomasz Wolny

Post autor: marcinkowsky »

Camilo pisze::o No proszę. :spiewa: Nie zakładałem wątku, bo myślałem, że nie będzie się cieszył popularnością, a tu nie ma powodów do obaw. :rozglada:
:grozi: Zbija kapitał popularności na popularności swojej dziewczyny Agaty :lol2: !! Mnie tam on z żadnych innych względów nigdy by nie zainteresował :devil: !!!
Oczywiście, że z braku kadry. :D Przypomnę, że po ostatnich odejściach, została sama Alicja Rucińska. :D
Uuuuuu -będzie pracował z Alą :lol2: ?? :lol2: No , no :devil: !! :lol2: :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Tomasz Wolny

Post autor: obieżyświat »

..paradoksalnie będzie bliżej Ali niż Agatki :devil:

..nie no - ale fryz sobie lajsnął pierwszorzędny :lol:

..nie mogę się doczekać kiedy go usłyszę :D
..ciekawe czy dorówna swojej dziewczynie :?: :D

..poprzeczka wysoko postawiona :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Tomasz Wolny

Post autor: epsztajnek »

..nie no - ale fryz sobie lajsnął pierwszorzędny
Tremy nie miał, to prawda, ale za te "eeee" i "mmm" Agatka i tak zmyje mu głowę :devil:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Tomasz Wolny

Post autor: epsztajnek »

TW nadawał dziś ze Szczecina. A więc chyba będzie to stałe miejsce jego pracy :rozglada:
Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Tomasz Wolny

Post autor: Nika »

No teraz fryz ma o niebo lepszy. Ciekawe czemu Szczecin, choć z jednej strony to logiczne - w P-niu już maja 3 osoby - a tam tylko Alicja, a z drugiej strony to wbrew logice, by tak sie nasza telewizyjna para co chwilę separowała. Chyba, że lubią sobie potęsknić.
Epsztajnek masz może nagrane to :>, bo nie miałam jeszcze okazji zobaczyc tego pana w akcji?!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Tomasz Wolny

Post autor: epsztajnek »

Za późno :nie: po zrobieniu zdjęć wykasowałem materiał :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Tomasz Wolny

Post autor: marcinkowsky »

W sumie to szkoda z powodu tych nagrań, bo nie mam do faceta "szczęścia" :devil: !!

A więc jednak Szczecin :D !! to wcale nie tak daleko od Agatki i Poznania , a na pewno lepiej niż dotychczas , bo nie dzieli ich "wielka woda" :lol2: !!

Fryz lepszy :D !! Ciekawe , czy jego zmiana nastąpiła po naszych cenny sugestiach :> ?? :devil: :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Tomasz Wolny

Post autor: obieżyświat »

..a ja mogę się pochwalić że Pana Szczęściarza (jak to go w wątku Agatki swego czasu ochrzciliśmy :D ) widziałem już dwa razy :D
..wczoraj i dzis :D
..i mam w związku z tym porównanie :devil:

..otóż wczoraj pomyślałem tak :D
..ależ on bierze przykład z Agatki :o
..ona na początku też miała bardzo krótkie relacje :lol2:
..i w dodatku to 'tą' w bierniku ich łączy :devil:

..'tą' a właściwie to 'tom' - bo w jego wykonaniu tak brzmi ten zaimek :devil:

..no ale nic dziwnego sam jest Tomasz :lol2:
..a w dodatku jego dziewczyna na nazwisko ma Tomaszewska :lol2:
..i sie wyryło :lol2:

..a dzis już miała dłuższą relację :D
..no i rzeczywiście jest bardzo swobodny :D
..wcale nie widać że debiutuje na wizji :D

..ps. :devil:
..Jarek Kuźniar jakoś tak chłodno go przyjął :devil:
..wcale do niego nie zagadnął - jak to ma w zwyczaju względem ludzi z którymi pierwszy raz się widzi :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Tomasz Wolny

Post autor: Nika »

A ja trafiłam na moment jak Pan Szczęściarz miał... pecha. W relacji dla Brygidy musiał stawiać czoła pierwszym usterkom technicznym, najpierw nie słyszał Brygidy ze studia, potem jak już usłyszał i się odezwał to coś go uwierało w ucho i taki manewr ręka wykonał przez cała wizję, żeby sie tego z ucha pozbyć. W końcu jak już nic technicznego nie stało na przeszkodzie to wówczas stres wszedł na pierwszy plan i z lekka się ta relacyja posypała. Ale potem u Anity było nieco lepiej. Trzeba dać chłopakowi czas, jeszcze z pół roku i jak będzie miał jakieś usterki techniczne to będzie robił z tego one man show.
Obrazek
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Tomasz Wolny

Post autor: not that kind »

No, no, no! :D Na razie tyle jestem w stanie o nim powiedzieć :lol2: A co będzie dalej - zobaczymy :devil:

Widzę, że "u Anity" lepiej się ustawił - nie ma tyle światła słonecznego, co niżej :D
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Tomasz Wolny

Post autor: epsztajnek »

:shock: :shock: :shock:
Dwa ostatnie capsy są bardzo intrygujące . Co tak się błyszczy na serdecznym palcu ? Na sygnet rodowy toto raczej nie wygląda :mhm: :mhm: :mhm:
Obi, trzymasz jeszcze tego szampana ? :rozglada: :cicho:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Tomasz Wolny

Post autor: marcinkowsky »

Ale co za kandydat na męża :> ?? :lol2: :lol2: :lol2: Tylko reporter :>?? :D To Agatka więcej od niego zarabia :devil: !! :P :P

Ja tam cały czekam na cuś takiego :arrow:
Obrazek !! :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości