Ewelina Kopic

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Kopic

Post autor: epsztajnek »

Nie wiadomo, smucić się czy cieszyć ? :mhm:
No bo absolutnie nie jestem odbiorcą "showbiznesowych" bzdur. :stop:
Z drugiej strony w takim programie pani prowadząca może zaprezentować się odważniejszym ubiorze niż w takim poranku informacyjnym, a Ewelina w takich strojach znakomicie się prezentuje ;)
A na dodatek odbieram TV Puls , więc , czemu nie :rozglada:
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Ewelina Kopic

Post autor: rex88 »

Jak dla mnie to krok wstecz. Chyba jedyny plus tej telewizji to właśnie dostępność naziemna, u mnie w tv sąsiaduje z takim tele 5.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Ewelina Kopic

Post autor: Camilo »

Dla mnie jest to fatalna wiadomość. ;(
Ostatni czasy Polsat News włączałem w zasadzie tylko po to, by obejrzeć poranki w wykonaniu Eweliny. A TV Puls i show biznes to absolutnie nie moja bajka. :rozglada:
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Ewelina Kopic

Post autor: incognito »

Ciężko ocenić, czy to krok w dobrym kierunku (nie podejmując tematów finansowych, bo to sprawa prywatna i zastrzeżona dla mas, chyba że z jakichś względów p.Ewelina kieruje się tylko pieniędzmi, nie sądzę, choć właściciel TV Puls to człowiek majętny).
Z jednej strony stacja ogólnotematyczna o wyższej oglądalności, z drugiej niszowa, rozwijająca się małymi krokami.
Za pierwszą przemawia to, że w niedługiej przyszłości może stać się tam pierwszorzędną "twarzą" stacji, co idzie w parze z prowadzeniem kolejnych, równolegle, programów o różnych profilach, za drugą opcją stoi potężna w branży firma Polsat, co otwiera (i już otworzyło, przykład GTR w Polsat Cafe) wiele nowych ścieżek rozwoju zawodowego czy popularności (prowadzenie imprez okolicznościowych).
Wiec zapewne decydowały aspekty nam niedostępne jak np. kulisy pracy (atmosfera, relacje, zdeklarowane nieformalnie możliwości rozwoju) czy predyspozycje osobiste ("co chciałabym robić").
Dlatego sama Ewelina wie czy postąpiła dobrze lub dowie się tego już niedługo.
ps. mnie tam cieszy to. :D
epsztajnek pisze:pani prowadząca może zaprezentować się odważniejszym ubiorze niż w takim poranku informacyjnym
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Kopic

Post autor: epsztajnek »

Tak mi przyszło do głowy - dotychczas żadna z tak zwanych gwiazd zakontraktowanych w TV Puls długo tam miejsca nie zagrzała :uwaga: :/
Nie chcę krakać, ale ...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No niestety. Nie jestem widzem Pulsu, ale zdaje się, że oni co chwilę tylko zmieniają strategię. :hyh:
Inna sprawa, że Polsatowi na Ewelinie za bardzo nie zależało, bo jeżeli taki gigant nie jest w stanie powstrzymać swojej gwiazdy przed odejściem do niszowej stacji, to chyba nie ma o czym mówić. Teraz to już Polsat News nie będzie nawet po co oglądać. :<
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Ewelina Kopic

Post autor: incognito »

epsztajnek pisze:dotychczas żadna z tak zwanych gwiazd zakontraktowanych w TV Puls długo tam miejsca nie zagrzała :uwaga: :/
Nie chcę krakać, ale ...
Chyba, że przez TV Puls do TVN/TVN24? (vide: Ryman) :lol2:
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Ewelina Kopic

Post autor: lee »

Dla mnie szkoda ;( Ewelina zawsze potrafiła obudzić człowieka z rana. Bardzo dobrze wypadała w duecie z Robertem lub Violą.
Ciekawe kto ją zastąpiła? Czy jakaś pani czy może pan?
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Ewelina Kopic

Post autor: rex88 »

Ależ się wzruszyła przy dzisiejszym pożegnaniu z widzami.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A jak ją dzisiaj rano zobaczyłem, to pomyślałem sobie, że być może się rozmyśliła z tym odejściem, bo przecież zaczął się nowy tydzień i już nowy miesiąc prawie. No ale cóż. Szkoda. :( Oby tylko nie żałowała.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Ewelina Kopic

Post autor: piotrek888 »

rex88 pisze:Ależ się wzruszyła przy dzisiejszym pożegnaniu z widzami.
Ma toś może nagrane?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kilka dni temu ledwo doszukałem się tego nowego programu w ramówce. Nie wiem co za idiota wymyślił, by dać program z Eweliną w czwartek o 14.00 i to jeszcze bez powtórki. :shock:
W każdym bądź razie nastawiłem sobie nagrywarkę, a dziś wróciła zima, więc była szansa na nadrobienie zaległości. Generalnie całkiem fajnie to wyszło, trochę to ambitniejsze niż myślałem. Ewelina nie ma żadnej pomocy, więc wszystkie imprezy musi obskoczyć sama. Ale pojawia się też z wywiadami w studio.
W tym wczorajszym wydaniu rozmawiała m.in. z Tadlą i Durczokiem. Tadla mówiła, że ostatnio dostała mandat za zbyt wolną jazdę. :rozglada:
Pewnie gdyby nie Ewelina to nawet nie włączyłbym tego programu, ale jak mi się teraz przypomni to będę trzymał rękę na Pulsie. :mhm: :lol2:
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Ewelina Kopic

Post autor: rex88 »

Powtórka była dzisiaj o 7.30 ale dowiedziałem się po fakcie i nie obejrzałem.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No to kolejna znakomita pora emisja. :/ Piątek - 7:30. :hyh:
Ewelina miała być tam rzekomo twarzą stacji, więc mogliby znaleźć dla niej miejsce w prime time.
Zwłaszcza, że wieczorem nic ciekawego do pokazania nie mają. Ilekroć strzelam po kanałach, to latają tam jakieś golasy w ukrytej kamerze. :rozglada: :]
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Ewelina Kopic

Post autor: lee »

A mi brakuje Eweliny w Nowym Dniu :( I troche nie rozumiem jej decyzji, bo Polsat News jednak ma chyba większą oglądalność niź Puls. Ale może tematyka newsowa Ewelince nie leżała?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 173 gości