Ewelina Kopic

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Oglądam właśnie Ewelinę po raz pierwszy w nowym programie, o którym wspominałem powyżej. Po tytule "Taki jest świat" spodziewałem się czegoś bardziej newsowego, a mamy rozrywkę w czystej postaci. I to jeszcze z wirtualnego studia. :D Nie jest to coś, czego szukam o tej porze. Taki program - przynajmniej dla mnie - powinien ukazywać się wieczorem. Jeżeli oczywiście kogoś w ogóle interesują wywiady, plotki i teledyski sprzed kilku lat. Jedyny plus jest chyba taki, że Eweliny jest znacznie więcej niż to było na wiosnę.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Kopic

Post autor: epsztajnek »

Camilo pisze:Jedyny plus jest chyba taki, że Eweliny jest znacznie więcej niż to było na wiosnę.
Ale jest znacznie mniej "dynamiczna" - ot stoi sobie przed kamerą i zapowiada.
Ja zrezygnowałem po kwadransie :( ( zresztą Ewelinę jako blondi już przerabialiśmy :lol2: )
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Kopic

Post autor: epsztajnek »

Obrazek
Obrazek
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Ewelina Kopic

Post autor: Fuxiasty »

Obrazek

:D11
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Kopic

Post autor: epsztajnek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
telepatrzydlo
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: piątek 19 lis 2010, 13:41

Re: Ewelina Kopic

Post autor: telepatrzydlo »

Pięękne. :D
Jak ja lubię prezenterki nie wstydzące się swych imponujących (nomen omen) atutów, na pohybel rozciągniętym swetrom! :D8 Ewelinka jak brzoskwinka, dojrzała jak należy, nie tylko pod względem fizycznym ale i emocjonalnym, nastąpił spory postęp w stosunku do nie tak przecież odległych czasów TVP2. Jedynie kolor włosów nadaje się do korekty, jako brunetka robiła znacznie korzystniejsze wrażenie, co można porównać dzięki tej fajnej animce z PN.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Kopic

Post autor: epsztajnek »

Niestety, taka kreacja, jak powyżej obecnie zdarza się bardzo rzadko ( dlatego postanowiłem ją wkleić )
Do tego kwestia bardzo krótkiego przebywania na ekranie, w stosunku do czasu całego odcinka programu .
O włosach nie wspomnę, bo wielokrotnie już przedstawiałem swoje zdanie w tym temacie :ech:
Piotrek1975
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 19 lut 2012, 09:54

Re: Ewelina Kopic

Post autor: Piotrek1975 »

Czy akurat w tym programie z ktorego pochodza w/w zdjecia Ewelinka miala spodnie czy spodniczke?? Jesli to mozliwe prosze o wstawienie zdjec calej Ewelinki. Pozdrawiam
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Kopic

Post autor: epsztajnek »

była w dżinsach :D26

Obrazek
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Ewelina Kopic

Post autor: rogi »

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Program, który prowadzi Ewelina co ukazuje? Jaka jest jego formuła? Czy to coś podobnego do Kalejdoskopu?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Kopic

Post autor: epsztajnek »

Do Kalejdoskopu ?
Dobre :devil:
Kalejdoskop przy tym programie to poziom wyższej uczelni ( ale tej sprzed 20 lat ) :devil:
Niestety, to Pudelki, Plotki i inne tabloidy razem wzięte. :D15
Każdy odcinek ma formę rankingu (od 10 do 1 miejsca - tylko nie wiadomo , kto te rankingi układa ) na tematy:
najbardziej seksowna aktorka blondynka polska
najbardziej seksowna aktorka blondynka zagraniczna
( i powtórka dla aktorów )
najbardziej skandalizujący teledysk polski
najbardziej skandalizujący teledysk zagraniczny
najbardziej popularny boysband polski
najbardziej popularny boysband zagraniczny
( i powtórka dla girlsbandów )
najbardziej skandalizujący celebryta poslski
najbardziej skandalizujący celebryta zagraniczny
.......
itp, itd ....
Jednym słowem , dno i metr mułu
Gdyby jeszcze , jak w "kalejdoskopie" każdy punkt był zapowiadany przez prowadzącą....
ale prowadząca pojawia się tylko na minutę na początku programu , po przerwie i na koniec.
Dlatego moje oglądanie sprowadza się wyłącznie do dwóch pierwszych minut odcinka.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Ewelina Kopic

Post autor: rogi »

Ech, myślałem, że to coś bardziej cywilizowanego. Szkoda, że odeszła z Polsat News. Według mnie teraz się tylko marnuje.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Kopic

Post autor: epsztajnek »

Dziś znowu zajrzałem do starych archiwów, sprzed pięciu lat - seria programów "Zakręcony tydzień". Od lat podchodzę do nich, jak pies do jeża, bo ze względu na bardzo szybkie loty kamerowe, montaż ( czytaj - wycięcie ujęć z Eweliną ) zajmuje ładnych parę godzin. Zastanawiałem się, czy je nie wykasować, zajmują kilka gigabajtów dysku.
No, ale jak takie ujęcia kasować ? :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Ewelina Kopic

Post autor: Camilo »

Uff... Przygoda z Pulsem dobiega końca. :D O przynajmniej 2 lata za późno. :D
- Postanowiłam zamknąć ten etap mojego życia zawodowego. Cieszę się, że przez ostatnie trzy sezony mogłam tworzyć program "Kręcimy z gwiazdami", który zyskał sympatię widzów, czego dowodem jest Telekamera “Tele Tygodnia”. Jednak każdy dziennikarz musi się rozwijać i ja też potrzebuję nowych wyzwań - mówi Wirtualnemedia.pl Ewelina Kopic. - Rozpoczynam pracę nad kilkoma projektami, w tym także charytatywnymi i niezwiązanymi z telewizją. Mam nadzieję, że z widzami spotkam się wkrótce w nowej roli - wyjaśnia pytana o dalsze plany zawodowe.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ew ... -z-tv-puls
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Ewelina Kopic

Post autor: epsztajnek »

Camilo pisze: ... O przynajmniej 2 lata za późno.
O tak ... :lol2: O ile "W blasku fleszy" było jeszcze jakie takie, to "Kręcimy z gwiazdami" było kompletnym niewypałem ( Gminna TV pełnom gembom :> )
Cieszy, że zostawia sobie otwartą furtkę do TV :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości