Kamila Biedrzycka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Kamila Biedrzycka

Post autor: piotrek888 »

Od połowy lutego wchodzi na pokład TVN24. Będzie reporterką.

Absolwentka politologii na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego

W latach 2005– 2007 pracowała w Radiu TOK FM będąc m.in. współautorką i współprowadzącą Raportu Gospodarczego i cyklicznej audycji o tematyce ekonomicznej „Magazyn gospodarczy” (w trakcie którego resztą okazało się, że z gospodarką widzianą kobiecym okiem związane jest niemal wszystko – od filmu i muzyki, przez religię aż po modę).

Od października 2007 r. reporterka warszawskiej redakcji RMF FM, gdzie zajmuje się tym, co dla nas najważniejsze – czyli zdrowiem i tym, z czego lubimy się śmiać – czyli polityką.

Po raz pierwszy rodzina i znajomi usłyszeli jej głos na falach RMF-u w 1995 r., gdy jako szefowa fan clubu grupy Varius Manx udzielała wywiadu podczas relacjonowanego przez stację koncertu promocyjnego w klubie Tango w Warszawie. Miłość do muzyki pozostała jej do dziś choć znacząco zmienił jej się gust… ;-)


Obrazek

źródło: 20lat.rmf.fm
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: maxxx »

Oo, kiedyś już tą Panią widziałem w tvn24 wlaśnie. Wśród wianuszka dziennikarzy skupionych wokół Tuska, tłumaczącego się z czegoś, wyróżniała się swoją fryzurą i żółtą kostką przy mikrofonie. Dobrze Ją kojarzę z RMF-u, a to już dużo jak na reportera radiowego. Bardzo ciekawa persona, życze powodzenia w telewizyjnym świecie! :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: epsztajnek »

No i jest ... Na pierwszy rzut oka kojarzy się z pierwszymi występami Katarzyny Kozłowskiej ( uczesanie + mrużenie oczu ) , na pierwszy rzut ucha - z Joanną Komolką ( szybkość generowania potoku słów :) ) . Mówi raczej płynnie , od czasu do czasu wtrącając "yyyy" . Jak na pierwszy raz - całkiem dobrze :plus:
P.S. Ten płaszczyk... też się kojarzy ... :cicho: :lol2:
Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: maxxx »

Wow,nie poznałbym Jej :D Musze teraz jakoś upolowac Jej relacje, ale jako nowa to pewnie bedzie dosyć często, więc nie przewiduje wiekszych problemów. Fajnie, przyda się jakaś nowa twarz :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

epsztajnek pisze:mrużenie oczu
To chyba przez kamerę. Dziennikarki, które wcześniej nie miały styku z telewizją, nie są przyzwyczajone do tak mocnego światła, bijącego po oczach. :aniol:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: epsztajnek »

maxxx pisze: ale jako nowa to pewnie bedzie dosyć często,
Dzisiaj znów - z rana. Muszę powiedzieć, że na zdjęciu zalinkowanym przez @piotra sprawia wrażenie 100 razy bardziej sympatyczne , niż w przekazach life
Może to ta pogoda :mhm:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: Marcin »

Nie pogoda, tylko radiowe przyzwyczajenia. :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: maxxx »

Przed 17.00 była w studio i opowiadała o chorej na mukowiscydozę bohaterce głośnego dokumentu „65 RedRoses” .
Na początku jej nie poznałem :D Bardzo pozytywne wrażenie, spokojnie płynnie się wysławiała, może ma ktoś capsy?
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
jtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sobota 31 paź 2009, 10:01

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: jtd »

Czy ona ma zeza czy mi sie wydaje ? :rozglada:
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Ma zeza jak cholera. Dlatego mruży oczy. W weekend prowadziła relacje ze zjazdu PO.
Zdjęcia były w budynku, a i pewnie operator kamery nie był wtajemniczony. Kadrował ją
tak, że tego squinta było widać ze 100 kilometrów. Ale nie ma tego złego, co...itd.
Popracuje trochę w TVN24, to zoperują jej zeza jak tą diastemę u Anny Jędrzejowskiej.
A jeśli o to chodzi, to chyba każdy przyzna, że Kamila ma najładniejszy uśmiech w całej TVN24.
Pod tym względem, bije nawet Aśkę z Siemiatycz.

Na marginesie, również kojarzę ją z RMF, i muszę powiedzieć, że wielokrotnie miałem wrażenie,
że panna Kamila jest bardzo sceptycznie nastawiona do PO. W swoich relacjach, wypowiadała
bardzo uszczypliwe uwagi do rządu, Tuska, p. Kopacz itd. (Pewnie NFZ nie chce jej dać na operacje) :lol2:
A dziś w relacji na żywo znowu pojechała Platformie ..."żeby żyło się lepiej, wszystkim"...
i w tym momencie zrobiła uśmieszek a la "Joker". Jak nic piąta kolumna jedynej słusznej partii :P
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Kilka still-ow z dzisiejszego dnia w sejmie

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: epsztajnek »

Właśnie oglądam kolejną transmisję
sylwiagfan pisze:Ma zeza jak cholera.
Teraz nie ma wątpliwości. :ech: Cóż.... bądźmy dżentelmenami ... :cicho: :xx:
Gorzej, że sprawia wrażenie niewidomej :<
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: cmabb »

Biedna dziewczyna.
Kompetentna jak widać, ale chyba operacja by się przydała.
Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sybic »

Panowie, to kwestia złapania capsów. Dajcie mi tutaj piękność i czas jej emisji, a zrobię z tej piękności wstrętną pokrakę, żeby nie powiedzieć kretynkę, zaznaczając, że nie będę używał żadnego photoshopa. Moją siłą będzie tylko odpowiednie wyszukanie klatki, a jest ich sporo – 24 na sekundę.
Od kogo mam zacząć?
Tym czasem się powstrzymam. Powiem jeszcze to, że tego kto wyciąga klatki, powinien obowiązywać ten sam kodeks co fotografa, który to nieudane fotki chowa głęboko do szuflady lub przekazuje tylko osobie fotografowanej. Jeśli zobaczę, że ktoś będzie jeszcze ośmieszał tą dziewczynę, to oświadczam, że zawalę ten serwis stosem capsów, a każda osoba nań przedstawiona będzie sprawiała wrażenie półgłówka ;)
Będę wyjątkowo złośliwy ;)
Dodam, że nie jestem fanem Kamili.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: epsztajnek »

sybic pisze:Tym czasem się powstrzymam
Masz rację - na razie się powstrzymaj. Może trafisz na transmisję na żywo.
Tak jak ja dzisiaj.
sybic pisze:Dodam, że nie jestem fanem Kamili.
Zależy, której :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 58 gości