Barbara Grad-Woźniak

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Czy według Ciebie Barbara Grad-Woźniak można nazwać "komuchem"?

Tak, ona jednoznacznie kojarzy się z komunistami
12
71%
Nie, to ją krzywdzi - wcale tak nie jest
5
29%
 
Liczba głosów: 17

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

tobi pisze:ChoÌ do materia³ów Cezarego Grochota czy Anny Czerwiùskiej jeszcze brakuje im czegoœ.
Chyba jest na odwrĂłt - jeszcze nigdzie nie przeczytaÂłem Âżadnych pochwaÂł Grochota czy CzerwiĂąskiej. MaÂło tego - to wÂłaÂśnie materiaÂły z FaktĂłw sÂą nudne i sztampowe. Zazwyczaj ograniczajÂą siĂŞ albo do kilku informacji z caÂłego Âświata w ciÂągu 2 - 3 minut, albo jeÂżeli dotycza jednego wydarzenia sÂą nudne, kiepsko zmontowane i zazwyczaj nie wnoszÂą niczego nowego do tematu. jakoÂś nigdy mnie nie poruszyÂły, nie zmusiÂły do Âżadnej refleksji. I bardzo dobrze, Âże materiaÂły Kruszniewskiej, ÂŚliwiĂąskiej i Grad- WoÂźniak nie przypominajÂą tych z FaktĂłw, bo inaczej zosataÂłoby mi tylko Euronews i BBC WORLD.
Kliknij, a przekonasz siê czyje materia³y s¹ dobre i nagradzane Nagorda.... (PS zwróÌcie uwagê na datê wyróznienia).

Z tym wychwalaniem reÂżimu na BiaÂłorusi i Ukrainie presadziliÂście - chyba w piÂątek lub czwartek byÂł bardzo dobry materiaÂł M. Kruszniewskiej opisujÂący sytuacjĂŞ na UkrainiĂŞ przed wyborami. W dodatku poszedÂł jako tzw. "JEDYNKA".
A g³osy s¹ bardzo charakterystyczne - Grad ma wysoki, Kruszniewska ma³¹ chrypkê, a Œliwiùska niski i matowy ( w sam raz do radia). Podobny g³os ma Hanna Szarkowska z dzia³u kulturalnego.

PS WIADOMO¦Æ DLA £UKSZA
UBRAÂŁ SIE DIABEÂŁ W ORNAT I OGONEM NA MSZE DZWONI


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:Z tym wychwalaniem reÂżimu na BiaÂłorusi i Ukrainie presadziliÂście - chyba w piÂątek lub czwartek byÂł bardzo dobry materiaÂł M. Kruszniewskiej opisujÂący sytuacjĂŞ na UkrainiĂŞ przed wyborami. W dodatku poszedÂł jako tzw. "JEDYNKA".
No tutaj to akurat TVP siê po raz kolejny ju¿ (po Bies³anie) skompromitowa³a. Chyba pamiêtasz jak wtedy Wiktor Bater by³ kilkaset metrów od szko³y, ca³y brudny, ranny i nadawa³ relacjê do Faktów. Tymczasem korespondent TVP w Moskwie siedzia³ sobie w garniuturze i przegl¹daj¹c doniesienia agencyjne przygotowywa³ siê do live'a. Tak samo teraz. TVN mia³a na miejscu jednego z najlepszych swoich reporterów i jednego z najlepszych operatorów. W Faktach pokazywano zdjêcia starÌ z policj¹ zrobione przez Artura £ukaszewicza, a nie przes³ane przez agencje. Poza tym reporter Faktów przygotowywa³ na bie¿¹co bardzo dobre materia³y a potem musia³ je przemyciÌ do Polski, ¿eby mo¿na by³o to pokazaÌ w Faktach. Ale oczywiœcie wed³ug Faustusa œwietny by³ materia³ Kruszniewskiej.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu, nie wiem czy wiesz, ale kultura wymaga tego, aby zabieraĂŚ gÂłos tylko w tedy, gdy: po pierwsze mamy coÂś ciekawego do powiedzenia, a po drugie, gdy wiemy o czym mĂłwimy. WidzĂŞ jednak, Âże Ty nie wiesz o czym mĂłwisz. ÂŚmiem twierdziĂŚ, Âże wogĂłle nie oglÂądaÂłeÂś relacji z BiaÂłorusi w WiadomoÂściach, ale jak zawsze masz najwiĂŞcej do powiedzenia. Oto dowody.

Po pierwsze w Miùsku by³o dwóch repoterów TVP - Agnieszka Romaszewska - Guzy i Marek Czunkiewicz. Mileny Kruszniewskiej tam nie by³o. Ma³o tego - wogóle nie zajmowa³a siê Bia³orusi¹. No chyba, ¿e dla Ciebie nie ma ¿adnej róznicy miêdzy Bia³orusinami a Ukraiùcami. Bo tak siê akurat sk³ada, ¿e Kruszniewska robi³a materia³ o wyborach prezydenckich na Ukrainie, natomisat Bia³oruœ pozostawi³a korespondentom pracuj¹cym na miejscu. Romaszewska Guzy zajmowa³a siê sytuacj¹ na Bia³orusi przed wyborami, uczestniczy³a równie¿ w specjalnym programie Wybory na Wschodzie (ostatnia niedziela, godzina 20.10, prowadz¹cy - Grzegorz Kozak; w programie najœwie¿sze relacje tu¿ po zamkniêciu lokali wyborczych oraz rozmowy z zaproszonymi do studia goœÌmi). Natomiast Czunkiewicz relacjonowa³ wydarzenia ju¿ po wyborach. I podobnie jak Bater mia³ k³opoty z przes³aniem taœm do Polski, podobnie jak Bater siedzia³ uwiêziony w telewizji a nastêpnie opuœci³ j¹ pod opiek¹ ambasadora Czech, i podobnie jak Bater mia³ taœmy z zamieszek w Miùsku. (zajrzyj tutaj :arrow: BIA£ORUŒ)
Tak siê sk³¹da, ze ogl¹da³em wówczas Wiadomoœci oraz Fakty i z czystym sumieniem stwierdzam - TVP nie ponios³a ¿adnej pora¿ki. Ma³o tego - nie znany szerszej grupie widzów Marek Czunkiewicz zrobi³ kilka bardzo dobrych materia³ów i podobnie jak Bater pokaza³ bia³orusk¹ milicjê surowo rozprawiaj¹c¹ siê z opozycj¹. Tego samego dnia - tyle, ¿e oko³o 10 minut póŸniej.
Skompromitowa³ siê natomiast TVN24, który (jako stacja o charakterze informacyjnym) nie przygotowa³ specjalnego, w ca³oœci poœwiêconego wyborom na Bia³orusi programu. Ale ju¿ nied³ugo wybory prezydenckie na Ukrainie - mo¿e naprawi swój b³¹d.


Dlatego te¿ £ukaszu proponuj¹ - je¿eli chcesz krytykowaÌ Wiadomoœci, to najpierw w³¹cz Jedynkê o 19.30, a dopiero potem wypisuj takie brednie, bo ostanim postem bardzo siê skompromitowa³eœ, oj bardzo...

Pozdrawiam Faustus
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze: - jeszcze nigdzie nie przeczytaÂłem Âżadnych pochwaÂł Grochota czy CzerwiĂąskiej.
Faustusie. Czasami to aÂż nie chce mi siĂŞ odpisywaĂŚ.


Nie przeczytaÂłeÂś bo TVN to nie TVP. Poza tym kaÂżdy ma prawo lubiĂŚ to co mu siĂŞ podoba. a szczegĂłlnie indywidualne sprofilowane materiaÂły Grochota sÂą godne uwagi i nauki kunsztu dziennikarskiego.
Materia³y zagraniczne TVP s¹ zawsze mechaniczne, krótkie choÌ czsami zdarzy im siê jakaœ wyj¹tkowoœÌ. Jak wszêdzie. Ja osobiœcie lubie g³os S³. Œliwinskiej.Ale chyba nie o to chodzi w informacjach.
Ostatnio zmieniony niedziela 24 paź 2004, 18:49 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A wiesz Tobi, ¿e mi siê te¿ ostanio nie chce odpowiadaÌ na wiêkszoœÌ postów. Czekam jedynie na komentarz £ukasza. Mo¿e ustosunkuje siê do moich argumentów.
Ostatnio zmieniony niedziela 24 paź 2004, 18:51 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Czekaj...moÂże siĂŞ doczekaĂŚ.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

No i doczeka³eœ siê, bo tego na pewno nie przemilczysz. W w¹tku o Justynie Pochanke weszliœmy na minê pt. Barbara Grad- WoŸniak vel. Czerwona ¯mija. Faustus bardzo jej broni. Ciekawe czy dalej bêdzie jej broni³. Zacytuje fragment ksi¹¿ki "Telewizja naga" autorstwa jacka Snopkiewicza i Aleksandry Jakubowskiej wydanej nak³adem Wydawnistwa Alfa, Warszawa 1991. Cytat pochodzi ze strony 13 i 14.

"Tak trudno odchodziÌ dlatego, ¿e cz³owiek z wizji po odejœciu jest chory, ¿e siê nie pokazuje. Jest to udrêka godna opisania, wzmagana setk¹ pytaù: "Dlaczego siê pani nie pokazuje?" Na tak¹ chorobê zapad³a w "Wiadomoœciach" Barbara Grad, ¿ona WoŸniaka. Redaktorka Grad jest (...) dziennikark¹ w redakcji zagranicznej, choÌ ma fatalny ankcent angielski, ale za to du¿o wdziêku. Ile ja siê namêczy³em w "Wiadomoœciach", ¿eby Basia Grad nie pcha³a siê na wizjê. By³o to wyrachowanie, bo nie chcia³em traciÌ dobrej pracowniczki, która kojarzy³a siê ze starym porz¹dkiem. Wprowadza³em zakazy, zawiesza³em, ostrzega³em, udawa³em oburzenie, Basia Grad znowu z rozmówc¹ w kadrze! A telewidzowie z ma³piego gaju do telefonów, co taka- owaka robi na ekranie! T³umaczy³em, wyjaœnia³e - na nic, zw³¹szcza po tym, jak Grad z ekip¹ "Wiadomoœci" wkroczy³a do hotelu "Holiday Inn" na bankiet z udzia³em Edwarda Gierka i Piotra Jaroszewicza. Posypa³y siê straszne wyzwiska. W koùcu Barbara Grad spasowa³a i kr¹¿y³a osowia³a po redakcyjnych korytarzach."

I co drogi Faustusie :arrow: znów us³ysze argument o jej materialiku w CNN :?: Znów przywo³asz nagrodê sprzed roku (dla mnie taka nagroda jak wyró¿nienie od kó³ka gospodyù wiejskich) :?: Bo¿e, przecie¿ tyle tupetu ile ma ta baba to jest poprostu zatrwa¿aj¹ce :!: :twisted: :!: :evil: Ta ¿mija nawet ja mówi siê jej "NIE" to robi po swojemu, zero autorytetu. Chyba nadal musi mieÌ silne plecy w TAI :arrow: Faustusie, przyznaj, ¿e wytr¹ci³em Ci ostatni argument z rêki,a cytatów pojawi siê wkrótce wiêcej :idea: Jeœli stajesz w obronie tej marnej dziennikarzyny z nadania partyjnego to sam siê okreœlasz.
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kubs nie wytr¹ci³eœ mi ¿adnego autorytetu - po prostu nie masz czym. Otó¿ bêdê tak uprzejmy i poinformujê Ciê, ¿e w³aœnie zbieram materia³y do swojej pracy magisterskiej o historii TVP (Od wysokiej kultury do indoktrynacji obywateli - temat zarysowany, ale jeszcze bez "pe³nego" tytu³u). Dok³adniej mówi¹c zajmujê siê okresem 1952 - 1969, 1970. Przegl¹dam mnóstwo ksi¹¿ek, wywiadów, artyku³ów prasowych, sprawozdaù cenzorów, skarg, wniosków etc. Oczywiœcie w moje rêce wpadaj¹ tak¿e dokumenty dotycz¹ce lat póŸniejszych - w tym stanu wojennego oraz 1989r. W ¿adnym z nich nie jest wymieniona B. Grad WoŸniak (jest oczywiscie jej m¹¿). A wiêc cenzorzy nie zwracaj¹ uwagi na jej materia³y, nie chwal¹ za przedstawianie spraw po ich myœli oraz nie krytykuj¹ etc. Ona tam praktycznie nie istnieje. Inni s¹ ganieni, lub nagradzani, za tzw zrozumienie potrzeby wprowadzenia stanu wojenego, trudnoœci ekonomicznych ówczesnej Polski itd.
W niedalekiej przyszÂłoÂści dojdĂŞ do ksiÂązki Snopkiewicza i Jakubowskiej - mam jÂą juÂż zresztÂą ujĂŞtÂą w biblografi (liczĂŞ na jakieÂś wspomnienia Snopiekicza, ktĂłry w TVP pojawiÂł siĂŞ w latach 70). Wtedy teÂż bĂŞdĂŞ mĂłgÂł powiedzieĂŚ coÂś wiĂŞcej na ten temat, bo na razie z Twojego fragmentu nie wynika nic.
Nie wiem, czy Snopkiewicz jest tak ironiczny i z³o¶liwy, ale z jednej strony mówi, ¿e jest dobra, z drugiej - kojarzy siê ze starymi porz±dkami. A mo¿e jest dobra bo zna stare uk³ady? Przypominam, ¿e wtedy postkomuni¶ci nie mieli ju¿ nic do gadania w TVP. Ówczesny szef Wiadomo¶ci móg³ robiæ co mu siê podoba. Skoro nie ba³ siê premiera Mazowieckiego, nie musia³ siê baæ nieboszczki PZPR. Grad Wo¼niak mog³a od razu wylecieæ - tak jak wiêkszo¶æ redakcji Dziennika. Tak siê jednak nie sta³o. Czemu?
O jej wymowie pisaÌ nie bêdê - dopiero niedawno dosta³a kartê ekranow¹, ale moim zdaniem s³ychaÌ, ¿e wys³ali j¹ do logopedy. A to, ¿e jest uparta zaliczy³bym raczej do plusów - tylko wytrwali mog¹ znaleŸÌ pracê w mediach. Bez tupetu nigdzie nie zajdzies - patrz przyk³ad Anity Werner, która moim skromnym zdaniem marnuje siê w porannym magazynie TVN24. (Oczywiœcie nie jestem tak radykalny jak inni forumowicze, ale dziwie siê, ¿e nie walczy³a o Fakty, ewentualnie nie rozsta³¹ sie z TVN).



I jeszcze jedno - nie rozumiem Waszej niechêci, a wrêcz agresji do Barabry Grad WoŸniak. £ukasz nawet na ni¹ uwagi nie zwraca³. Do czasu. Kupi³ sobie ch³opak ksi¹¿kê Lisa i naglê odkry³ komucha, wiêc dalej - rzekomo w trosce o dobry wizerunek TVP wyci¹ga swoje argumenty - bij, zabij komucha. Jednak kiedy wczeœniej nie zna³ historii B. G. W, nawet nie zwraca³ na ni¹ uwagi. (Podejrzewam, ¿e nawet nie wiedzia³ kto to jest.) W jej materia³ach nie widaÌ ¿adnych sympati politycznych - nie chwali Putina, Korei Pó³nocnej etc. Ma³o tego - w równym stopniu jedzie po wszytskich -a wiêc Bush i jego nieudolna polituyka wzglêdem Iraku, oraz wiêzienie w Guantanamo, krytykuje Putina (jego to nawet nie ma za co pochwaliÌ - chyba z propagandê) etc. Po raz pierwszy zobaczy³em j¹ podczas wrêczania owej nagrody, potem w programie Œwiat i wreszcie w maju 2004r. Wiadomoœci ogl¹dam codziennie , staram siê równie¿ ogl¹daÌ magazyn Œwiat w regionalnej trójce i jeszcze nigdy nie mia³em pretensji do jej materia³ów. (A uwierzcie mi - takowe posiadam wzglêdem niektórych dziennikarzy TVP - niezale¿nie od moich sympatii etc).


PS i jeszcze jedna uwaga. Kubs traktujesz ksi¹¿kê Snopkiewicza i Jakubowskiej jak dowód na "komusze" pogl¹dy jednej dziennikarki, przy okazji zapominasz, ¿e autorka tej¿e publikacji by³a reprterk¹ polityczn¹ TVP w latach 80 i chyba mia³a wiêcej na sumieniu ni¿ B. G. W. No tak, ale teraz w celu uzasadnienia swoich pogl¹dów przymykamy oko na te zastrze¿enia.

PPS. Zawsze znajdzie siĂŞ kij, Âżeby uderzyĂŚ psa. Wiadomo, ktĂłra redakcja jest w tym temacie owym psem, a kto kijem....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

MoÂże jeszcze raz warto powrĂłciĂŚ do wÂątku o Barbarze Grad- WoÂźniak :?: :?:

To, ¿e by³a z politycznego nadania, a fakt, ¿e nadal tam jest mo¿na t³umaczyÌ tym, ¿e starych drzew siê nie przesadza, bo zapuœci³y zbyt g³eboko korzenie. W ksi¹¿ce Lisa, któr¹ tak deprecjonuje Faustus, a moim zdaniem jest subiektywnym zapisem historii Lisa na Placu Powstaùców s¹ przynajmniej dwa fragmenty dotycz¹ce Czerwonej ¯miji .

Oto pierwszy, znajdujÂący siĂŞ na stronie 98:

Gdy wróci³em z Izraela, do wyborów zosta³ ju¿ tylko tydzieù. 19 wrzeœnia sta³o siê to, co staÌ siê musia³o. W³adzê w Polsce, a w ka¿dym razie rz¹d, przejêli- jak przewidywa³ Rokita- postkomuniœci. Na placu Powstaùców - dla jednych ¿a³oba, dla innych œwiêto. Kasia Kolenda by³a autentycznie za³amana i ukradkiem ociera³a ³zy. Barbara Grad triumfowa³a. Przed ostatni rok by³a na bezp³atnym urlopie. Teraz, dzieù po wyborach, przysz³a z wnioskiem o przywrócenie do pracy. Paradowa³a w czerwonej garsonce, w czerwonych rajstopach i w czerwonych butach. Ca³a czerwona od stóp do g³ów. By³em wœciek³y[...]

I jak to ocenicie. Czy na prawdĂŞ Faustusie wydaje Ci siĂŞ, Âże Barbara Grad to taka dobra, koleÂżeĂąska, pomocna itp. kobitka, co i wstawiĂŚ sie umie za kimÂś, a naciskom politycznym nie podlega :?: :?: :?: Doskonale wiesz, ze tak nie jest....

Ale, ¿eby nikt nie pos¹dzi³ mnie o stronniczoœÌ przytocze jeszcze jeden fragment. Strona 13:

WydawcÂą pierwszego dziennika, ktĂłry miaÂłem prowadziĂŚ, byÂła Barbara Grad. DuÂża, silna, bardzo lewicowych (czy dokÂładniej PZPR-owskich) poglÂądĂłw kobieta, prywatnie zona Grzegorza WoÂźniaka, sprawnego dziennikarza, ktĂłrego pamiĂŞtam, jak po katastorfie promu kosmicznego Challenger powiedziaÂł w DTV: "Oto jeden ze skutkĂłw reaganowskiego programu Gwiezdnych Wojen". Ale w tym momencie Barbara Grad wydawaÂła mi sie najlepszÂą osobÂą na wydawcĂŞ.
- Panie Tomku, proszĂŞ spisaĂŚ swoje propozycje tematĂłw. Spotkamy siĂŞ jutro i wszystko przedyskutujemy.
Jasno i stanowczo. Redaktor Barbara wiedziaÂła, czego chce i trzymaÂła rĂŞkĂŞ na pulsie. ByÂłem w pewnych rekach[...]


Mo¿e lepiej niech Redaktor Barbara zajmie sie wydawaniem, a pracê reportera zostawi w spokoju, bo nadaje sie do niej jak piêœÌ do oka. Ani g³os, ani prezencja.

Jej termin przydatnoœci do spo¿ycia na antenie ju¿ min¹³ :!: :!:

Trudno Pani Basiu, trzeba sie z tym pogodziĂŚ, a praca przy produkcji jest rĂłwnie pasjonujÂąca. Tylko ciĂŞÂżko manipulowaĂŚ z drugiego siedzenia...
MAKEPOVERTYHISTORY
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kubs w odró¿nieniu do Ciebie nie bêdê siê powtarza³. Szkoda czasu. Tym bardziej, ¿e £ukasz cytowa³ ju¿ ten fragment a ja siê do niego odnios³em. Polecam natomiast lekturê moich wczeœniejszych postów w tym temacie. Przypominam po raz kolejny, ¿e Barbara Grad zajmuje siê tematyk¹ miêdzynarodow¹ i nigdy nie mia³a ¿adnej wpadki. Mylisz siê równie¿ u¿ywaj¹c okreœlenia, ¿e "starych drzew siê nie przesadza". W redakcji DTV pojawi³a siê dopiero w 1986r, rok póŸniej wysz³a za WoŸniaka, który rozwiód³ siê dla niej ze swoja pierwsz¹ ¿on¹ (nie pamiêtam nazwiska, ale ona równie¿ pracowa³a w DTV, podobno pojechali z jak¹œ delegacj¹ do USA i zaczêli k³óciÌ siê o materia³y). Snopkiewicz móg³ j¹ wyrzuÌ, tak jak wyrzuci³ wszystkich skompromitowanych dziennikarzy. Nie zrobi³ tego. Czemu? Nie wiem. Wiem natomiast, ¿e promowa³ Jakubowsk¹, która w DTV spêdzi³a wiêcej czasu ni¿ B. G. W. i poniek¹d tworzy³a ówczesn¹ propagandê. Snopkiewicz nie ba³ siê nikogo - nie przejmowa³ siê ani Mazowieckim, ani Wa³ês¹. Nie s¹dzê, równie¿, aby mia³ baÌ siê kogoœ z nieboszczki PZPR.
I jeszcze jedno - nie wiem kiedy widziaÂłeÂś jÂą na wizji - tematyka miĂŞdzynarodowa raczej nie daje jej takich moÂżliwoÂści. Samemu widziaÂłem jÂą tylko dwa razy - 7 maja 2004r oraz podczas relacji z wrĂŞczenia nagrĂłd Publicystyki MiĂŞdzynarodowej.
WidzĂŞ jednak, ze do was nic nie dociera...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja widzia³em w ³¹czeniu na ¿ywo w TVN24 i gdzieœ tutaj jest chyba nawet caps zamieszczony z ni¹. Wypowiada³a siê o œmierci a raczej osobie Waldemara Milewicza.

Jak dobrze pamiĂŞtam podpisana byÂła sekcja zagraniczna WiadomoÂści
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tobi wÂłaÂśnie o tym napisalem - 7 maj 2004r. ByÂła rĂłwnieÂż w materiale WiadomoÂści.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

tobi pisze:£UKASZU. Czy temat Ten nie zosta³ stworzony tylko Dla Odci¹¿enia tematu 'Wiadomoœci', przy upadku tematów z TVN zwi¹zanych :?: :?: :?:
A to Ci dobre. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Fora na których dyskutujemy o TVN, Faktach, Za³odze i kana³ach tematycznych TVN maj¹ ³¹cznie prawie 14 tys. postów, a forum dotycz¹ce pozosta³ych stacji telewizyjnych i telewizji w ogóle ma tych postów oko³o 5 tys. Wiêc o jakimkolwiek upadku nie mo¿e byÌ mowy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 72 gości