Małgorzata Opczowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ten dureĂą znowu bĂŞdzie w tvn???? :evil: :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, nie bĂŞdzie go w TVN :) Poprowadzi Garitto, lecz na antenie TVN Siedem.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

marcin_pabianice pisze:Nie, nie bĂŞdzie go w TVN :) Poprowadzi Garitto, lecz na antenie TVN Siedem.
O Matko! Ten debil (za przeproszeniem). W Wyprawie Robinson nie umia³em go znieœÌ, co dopiero w Siódemce (jeszcze 5 razy w tygodniu):twisted: Bêdzie œpiewa³ "I love you baby"? :twisted: :twisted:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

kaseta89 pisze:BĂŞdzie ÂśpiewaÂł "I love you baby"? :twisted: :twisted:
Za pewne tak :lol:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja tam siĂŞ cieszĂŞ, bo go lubiĂŞ. WidziaÂłem go nawet na Âżywo, ze znanych Wam przyczyn, no i mam z nim nawet zdjĂŞcie. Wporzo goÂściu, ma swĂłj styl i jest inteligentny.
A w TVP teraz juÂż Witolda tym bardziej nie zechcÂą widzieĂŚ, raczej nie posiedzi juÂż na publicznoÂści "Europa da siĂŞ lubiĂŚ"...
Prawd¹ jest, ¿e od kiedy dano do mediów informacjê, ¿e wyst¹pi on w reality-show TVN (vide: "Wyprawa Robinson"), przesta³ wystêpowaÌ u Moniki Richardson jako goœÌ, a wiêc naturaln¹ kolej¹ rzeczy wydaje siê byÌ, ¿e teraz go ju¿ w ogóle nie poka¿¹ lub nawet nie zaprosz¹.
Ale mu siê nie dziwiê - w TVN czeka go œwietlana przysz³oœÌ, o ile siê facet sprawdzi. :wink:
Ostatnio zmieniony piątek 31 gru 2004, 15:00 przez Maciek, łącznie zmieniany 2 razy.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

KiedyÂś znalazÂłam coÂś takiego o 'Trele Morele', co prawda tego teleturnieju juÂż nie ma, ale nikt nie zamieÂściÂł takiej informacji:

"Emisja: sobota okoÂło 16.20
niedziela okoÂło 10.15

ProwadzÂąca: MaÂłgorzata Osika-Opczowska

Od kwietnia w weekendy na antenie TVN siedem nowy emocjonujÂący teleturniej na Âżywo.

CaÂłkowicie interaktywny program przygotowany jest specjalnie dla widzĂłw przed telewizorami.

Dzwoni¹c do nas b¹dŸ wysy³aj¹c SMS bêd¹ oni mogli wzi¹Ì udzia³ w ró¿nego rodzaju konkursach.

W tej grze liczy siĂŞ szybkie myÂślenie. Nie ma czasuna dÂługie zastanawianie. Tylko refleks moÂże zapewniĂŚ zdobycie cennej nagrody."
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wracaj¹c do Witka - w³aœnie sobie uœwiadomi³em, ¿e on nadaje siê do prowadzenia programu "za³ó¿my sobie stringi" :lol:

Aj low ju bejbej, tarararara :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Znowu zaczynacie? :twisted:
:D
:)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ja zawsze jak ogl¹dam Szybk¹ forsê to powtarzam, ¿e Gosia jewst rewelacyjna :lol: po prostu :lol: mówi szybko [mo¿e trochê nawija w kó³ko to samo ale taka jej praca :wink: ]
Takich wÂłasnie prezenterĂłw potrezba do tego typu programĂłw, Âżeby caÂły zcas zachĂŞcali do wysyÂłania tych sms'Ăłw i wiadoma sprtawa im wiĂŞcej osĂłb zachĂŞci tym wiĂŞcej TVN zarabia :wink:
Teraz SzybkÂą ForsĂŞ prowadzÂą dwie prezenterki - Gosia i jeszcze jakaÂś inna, nawet im to wychodzi we dwie :wink:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ja mam nadziejĂŞ, Âże to sÂą jednak inteligentne kobiety i jest im trochĂŞ wstyd co robiÂą, ale w koĂącu taka praca. ÂŻenujÂące jest to ich gadanie.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

"WykrĂŞĂŚ numer" prowadzi Kamila Ryciak (czy jakoÂś tak), a 'Garitto' - Vito i Olimpia. Czekamy jeszcze na dwa programy, w ktĂłrych mam nadziejĂŞ zobaczymy AgnieszkĂŞ i GosiĂŞ. :wink:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 03 sty 2005, 15:11 przez Ewaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Niestety dwa nowe programy, ktĂłre mieliÂśmy okazjĂŞ dziÂś oglÂądac nie zaprezentowaÂły nic ciekawego...
"WykrêÌ numer" strasznie nudne, formu³¹ nie odbiega od dawnych "£amis³ówek" lub "Treli moreli". Jedyne co siê rózni to oprawa (okropna) i t³o. Konkursy s¹ ¿a³oœnie proste, ciê¿ko zdobyÌ jakiekolwiek pieni¹dze (po odgadniêciu s³owa wybiera siê z 16 pól 3: jesli odkryje siê loga TVN /niemo¿liwe w zasadzie/ wygra siê te 6000 z³otych. Jeœli nie to ... szkoda gadaÌ. Dziœ chyba nie pad³a wygrana wy¿sza ni¿ 500 z³otych :roll:

Z "Garitto" jest jeszcze gorzej. Wito coœ chrzani (przepraszam za wyra¿enie) po w³osku, co chwile podaje numery. Myœli, ze wzbudza emocje, program tymczasem jest strasznie nudny. A kasa? Mo¿na wygraÌ nawet ponad 10 tysiêcy z³otych, jednak najpierw nalezy odgadn¹Ì has³o, a potem wbiÌ 4 cyfrowy PIn na GARITO (garito to telefon komórkowy z rêkami i nogami :lol: :lol: :lol: ). PIN nie jest mo¿liwy do odgadniêcia, 10 tys. z³otych wiêc raczej nikt nie wygra. Za wpisane liczy Garito da³ dziœ najwiêcej 600 z³otych :twisted: :twisted: :twisted:

Mam nadziejĂŞ, Âże "Graj o Raj" i "Nerwy na wodzy" bĂŞda normalniejsze i dorĂłwnajÂą poziomowi "TELE GRZE". Narazie te dwa, sÂą poprostu ÂżaÂłosne :?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

kaseta89 pisze: Mam nadziejĂŞ, Âże "Graj o Raj" i "Nerwy na wodzy" bĂŞda normalniejsze i dorĂłwnajÂą poziomowi "TELE GRZE". Narazie te dwa, sÂą poprostu ÂżaÂłosne :?
TeÂż mam takÂą nadziejĂŞ. W tych dwĂłch programach bĂŞdÂą zawodnicy w studio. Jeden poprowadzi chyba Agnieszka. Trzeba poczekaĂŚ do 10 stycznia. :wink:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W³aœnie ogl¹dam "wykrêÌ numer". Ludzie! Jakie to jest denne! Jakaœ baba stoi na tle grafiki i wydziera siê w kó³ko, ¿eby dzwoniÌ pod dany numer telefonu albo ¿eby wys³aÌ SMS :evil: Po kiego grzyba zlikwidowali Tele Grê? Nawet zawodników w studio nie ma! Ta baba jest tak podniecona, ¿e a¿ podskakuje, no i w ko³ko nawija, ¿eby wys³aÌ SMSa :evil: Teraz gada, ¿e nagroda gwarantowana, to nie 100, a 200 z³ :lol: Teraz walnê³a tekst - "mimo, ¿e czas siê skoùczy³, to dzwoùcie i wysy³ajcie SMSy" :D Jakaœ baba wygra³a 210 z³... £a³, ale du¿e pieni¹dzie :lol:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Obejrza³em dziœ i "Garito" i "WykrêÌ numer" wygrywa u mnie "Garito". WykrêÌ numer jest mêcz¹ce strasznie, a Kamila jest jaka jest, mo¿e siê wyrobi. Z tymi polami jest jak w "£amis³ówkach" tyle ¿e tam mo¿na by³o odkryÌ z³ote pola. Co do grafiki te¿ s¹dze ¿e beznadziejna, zegar co go Kamila zatrzymuje okropny (jak leci czas to leci po co go zatrzymywaÌ). Z tego typu teleturnieji (£amis³owka, Trele) wole (wla³em) najbardziej Trele- Morele (du¿o ³adniejsza plansza i trudniejsze konkursy). Garito jest du¿o bardziej fajniejsze od WykrêÌ numer. Fajni prowadzacy (Olimpia i Wito) œmieszne wpadki jêzykowe Wita, (móg³by sie mniej drzeÌ ze studia). W obu programach niepodoba mi siê jedynie to ze s¹ nadawane z Blue-box-ów, których osobiœcie nie lubiê i jestem ich przeciwnikiem.


-----------------------------------------------------------------------------
PS.1 Zagn¹Ì gdzie ukryte s¹ 3 loga TVN nie jest niemo¿liwe, mi siê w domu uda³o powiedziec 3 cyfry i okaza³o siê ¿e pod nimi by³y loga.

PS.2 Z pinem Garito jest o wiele trudniej, ale facet odkryÂł 2 z 4 cyfr Pin-u.

PS.3 Gosia bĂŞdzie prowadzĂŚ "Nerwy na wodzy", a Aga "Graj o raj".
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 61 gości