Małgorzata Opczowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Małgorzata Opczowska

Post autor: Kubs »

Nie rozmawialiÂśmy wogĂłle o prowadzÂących teleturnieje inteaktywne na tvn. MoÂże najpierw o Gosi Opczowskiej;D ÂŚliczna dziewczyna po prawie ktĂłra prowadzi "SzybkÂą ForsĂŞ".
OsobiÂście na poczÂątku nie mogÂłem na niÂą patrzeĂŚ, ale teraz aÂż miÂło. Co wy sÂądzicie na jej temat i innych dziewczyn z "interakcji"??
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Niestety nie oglÂądam o tej porze telewizji, ale pamiĂŞtam, ze na TVN Siedem byÂła taka zawsze uÂśmiechnieta blondynka mĂłwiÂąca trochĂŞ dziecinnym gÂłosem. Czy to Ona :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

DokÂładnie tak- to Gosia O :!: :!:

"Prosze paĂąstwa, trzy tysiace zÂłotych, czy trzy tysiace moga zmieniĂŚ wasze Âżycie?? AleÂż tak, wystarczy wysÂłaĂŚ sms na numer xxxx o treÂści forsa!!! Panie Kaziu, czy juÂż pan posÂłaÂł smsa???" itd.

Jest sÂłodka:D:D:D
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ankieta jest bez sensu, co mam zaznaczyc jezeli nie mam o niej zdania bo nie ogladam o tej porze tv? :? :arrow:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Szczerze mĂłwiÂąc to ta pani jakoÂś gra mi na nerwach.
Po prostu nie moge jej sÂłuchac podobnie jak w niekĂłtorych momentach Bieleninika.
Za to lubiĂŞ AgnieszkĂŞ WrĂłblewskÂą i SÂławka Sochackiego, ale sympatia do nich pewnie zostaÂła mi jeszcze zza czasĂłw "TwĂłj problem, nasza gÂłowa" :)
Poza tym lubiĂŞ jeszczĂŞ tÂą OlimpiĂŞ A., choĂŚ nie jestem powien czy tak ma na imiĂŞ... tez fajnie prowadzi :)

A tak nawiasem mĂłwiaĂŚ to teletueniej "Szybka forsa", ktĂłry leci codziennie miĂŞdzy piÂątÂą a szĂłstÂą na TVN Siedem, jest powtĂłrkÂą z TVN z dnia poprzedniego, czy zabawÂą na Âżywo dla rannych ptaszkĂłw??
KtoÂś wie, bo ja tak rano nie wstanĂŞ, aby sprawdziĂŚ :P
:)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Teleturniej o 5 rano na Âżywo to chyba zabawa dla gĂłrnikĂłw co wychodzÂą na 6 do kopalni:D To chyba powtĂłrka, nie sÂądze, ze o 5 dawali teleturniej live z graczami w studiu. To byÂłby sadyzm :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

arrow.pablo pisze:ankieta jest bez sensu, co mam zaznaczyc jezeli nie mam o niej zdania bo nie ogladam o tej porze tv? :? :arrow:
Tak w ogole to chyba nie musisz braĂŚ w niej udziaÂłu. ;)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Wogóle to wszyscy prezenterzy mi siê podobaj¹ w tym tele grze i szybkiej forsie- naœmieszniejsze s¹ wpadki bieleninika, który t³umaczy t³umaczy i wypowiada przez przypadek "to" s³ówko- ³apu- capu murowane:D Ponoc zamawia³ u nich taœmê ze swoimi wpadkami:D :P :P :P :P
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ArO pisze:Tak w ogole to chyba nie musisz braĂŚ w niej udziaÂłu. ;)

tak w ogĂłle to chyba ankieta jest po to zeby kazdy mĂłgÂł w niej oddaĂŚ gÂłos, no nie? :evil: :arrow:
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Re: Gosia Opczowska- Szybka Forsa tvn 9:45

Post autor: Grzesioo »

Kubs pisze: ÂŚliczna dziewczyna po prawie ktĂłra prowadzi "SzybkÂą ForsĂŞ".
Czy to ona?

Obrazek
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

jak siĂŞ zorientuje jak siĂŞ zmienia opcje ankiety to dodam dodatkowe punkty. moÂże jeden z nich- specjalnie dla arrow.pablo "ta ankieta jest bez sensu" :P :P :P :P :P

Pablo, to ona!!!! DZIÊKI:D
Kto da jeszcze??? :wink: :wink: :wink: :arrow:
Ostatnio zmieniony piątek 29 paź 2004, 23:01 przez Kubs, łącznie zmieniany 1 raz.
MAKEPOVERTYHISTORY
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Raz widziaÂłem go jak sie pomyliÂł, bo powiedziaÂł wyraz do odgadniĂŞcia...
"I 70 punktĂłw dla prowadzacego, a ja pozdrawiam widzĂłw ÂŁapu-Capu".
:lol:
Poza tym kiedyÂś (daaaaawno temu) w tym "ÂŁapu Capu" pokazali kawaÂłek programu live z TVP Polonia, bo pani prowadzÂąca wywaliÂła siĂŞ w studio, a jak siĂŞ podniosÂła to stwierdziÂła "Jak znam Âżycie to pokazÂą mnie w "ÂŁapu Capu" ...i pokazali :P
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

arrow no masz racje. ProszĂŞ sie nie denerwowaĂŚ. :)

JeÂśli chodzi o Gosie to przyznam, ze zaciekawiÂła mnie jej osoba, a raczej jej styl mĂłwienia. NapisaÂłem wyzej, ze ma taki moze troche dziecinny gÂłos. Mam wrazenie jakby mĂłwiÂła do jakiegos bobasa czy maÂłego pieska. Wiecie jak sie wtedy mowi.

W ogole dziwie siĂŞ tym wszystkim prowadzÂącym ktĂłre muszÂą tak przez kilka minut nawijac bez sensu zeby czekac az skonczy sie czas na jakÂąs tam krzyzĂłwke. Normalnie dla mnie masakra. OgĂłlnie program dla mnie w ogole nie jest ciekawy.


P.S. Z jaÂśniejszymi wÂłosami i innÂą fryzurÂą byÂło jej duÂżo fajniej.
Ostatnio zmieniony piątek 29 paź 2004, 23:05 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Có¿, £apu- Capu jest chyba zmor¹ ka¿dego prowadz¹cego- szczególnie programy live;D Boje siê, ze nie doczekam momentu kiedy w "Faktach" coœ siê posypie a Pochanke or Rymanowski powiedza "Pozdrowienia dla ³apu- capu". Choc Lis by³ chyba bardzo blisko wypowiedzenia tej kwestii gdy odgania³ muchê w trakcie czytania "bia³ej"
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ArO pisze:arrow no masz racje. ProszĂŞ sie nie denerwowaĂŚ.


no masz szczĂŞÂście ze to powiedziaÂłeÂś, bo juz miaÂłem sie na Ciebie zaczaiĂŚ, oblaĂŚ rozpuszczalnikiem i podpaliĂŚ :twisted: :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 59 gości