Małgorzata Serafin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

rossi120
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 16 sie 2011, 21:59

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rossi120 »

Witaj Epsztajnek -proszę mógłbyś podać namiary ,na archiwalne nagrania video z panią Gosią.
(szukałem ale znalazłem tylko kilka m.in z ipla tv i youtube)
rossi120
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 16 sie 2011, 21:59

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rossi120 »

Jeśli to nie problem to prosiłbym cię też o kilka screenów pani Gosi z programów, -Raport lub Finał dnia
z okresu (19-22 i 25 lipca br.) To chyba jej ostatnie dni dyżuru, w Superstacji...-(wielka szkoda...Ale cóż ,smuci mnie też to
że ten temat o niej -na tym forum jakby przystopował. -Ja tak jak wy obecni w tym temacie,jestem amatorem
wdzięku tej uroczej kobietki ... :)
rossi120
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 16 sie 2011, 21:59

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rossi120 »

Taki jest ten świat- że co dobre(piękne,ładne)szybko się kończy.-(
Zniknęła nam możność podziwu jej urody i inteligencji,-(...w kilku
programach dziennie na supersatcji.(-Teraz te 2 dni jej polityki przy kawie, po 10 minut live w TVP,
to dla mnie za mało (krótko) -Ale cóż pozostaje nie nic innego, jak trzymać kciuki
za jej dalszą karierę, myślę że za jakiś czas stanie się dziennikarską gwiazdką publicznej telewizji.
(Życzę jej tego) Dobra finitio bo już zamulam :D11

-Pozdro for all
oraz pozdra dla ...naprawdę pięknej pani dziennikarz Małgosi S :brawa:
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: tomekpawlik »

Witam chciałbym dołączyć się do powyższych próśb.Już od dawna "obserwowałem" poczynania p.Małgosi ma fajny profil na twitterku.Popatrzyłbym i powspominał jej występy w Superstacji.Coś wyszperałem ujęcia całkiem niezłe.
http://chomikuj.pl/TheNWOChannel/Galeri ... ta+Serafin


Pozdrawiam
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: epsztajnek »

rossi120 pisze:Witaj Epsztajnek -proszę mógłbyś podać namiary ,na archiwalne nagrania video z panią Gosią.
Witaj, domyślam się, że chodzi tobie o sieć. Niestety , nie dysponuję żadnym adresem, bo nigdy takiego nie szukałem. Wszystkie nagrania pani MSER , które posiadam, robiłem osobiście, z kanału "Superstacji"
Jeśli to nie problem to prosiłbym cię też o kilka screenów pani Gosi z programów, -Raport lub Finał dnia
z okresu (19-22 i 25 lipca br.)
Tak z grubsza, to właśnie screeny z drugiej strony wątku.
Przez około półtora roku ( MSER odkryłem we wrześniu 2009 całkowicie przypadkowo, przeskakując wieczorem po kanałach TV ) ograniczałem się do "Finału dnia" . Dopiero niedawno odkryłem ( też przypadkiem , pracując w nocy ) , że po drugiej powtarzany jest "Raport". No i przerzuciłem się, ponieważ można było spokojnie zostawić nagrywarkę na noc, a po 22-giej nie było już konfliktu z "InfoDziennikiem".
.Ale cóż ,smuci mnie też to że ten temat o niej -na tym forum jakby przystopował.
Oj, jakby tak wszystkie wątki pielęgnować, zabrakłoby czasu na obowiązki życiowe
Zniknęła nam możność podziwu jej urody i inteligencji
Z tą inteligencją bym nie przesadzał - dziennikarka polityczna z ambicjami, nie znająca znaczenia historycznego pojęcia lkawiorowa lewica :>
Ale cóż pozostaje nie nic innego, jak trzymać kciuki za jej dalszą karierę, myślę że za jakiś czas stanie się dziennikarską gwiazdką publicznej telewizji.
Sądzę, że gdyby nie miała perspektyw , toby nie przechodziła . Ale musi teraz trochę "poterminować"
tomekpawlik pisze:Coś wyszperałem ujęcia całkiem niezłe.
Niezłe, niezłe... Warto przejrzeć pierwszą stronę tego wątku , porównać z tą "chomikową" i postarać się znaleźć jakieś różnice :devil:
Oczywiście nie roszczę żadnych praw do tych screenów , bo ich sam nie mam :D22
rossi120
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 16 sie 2011, 21:59

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rossi120 »

Dzięki Epsztajnek za konkretną odpowiedz,teraz wiem w jaki sposób powstawały te fotki.

Ja sam może za jakiś czas (gdzieś ok 1/2 września)dodam jakieś screeny z materiałów w sieci,
oczywiście jak mi wyjdą -zobaczymy.
A co do jej inteligencji,to wystarczy wejść na jej twittera,
i przekonać się jak przemyślne ma wpisy ... :mhm:


pozdrawiam
rossi120
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 16 sie 2011, 21:59

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rossi120 »

Jestem (chwilowo) jak wolny elektron, facet -wrażliwy na piękno,więc muszę to napisać.
A mam na to czas. :D22

Otóż znam sporo ładnych aktorek,modelek z tv,itp-
Ale żadna z nich(jak na mój gust to wszystkie się do niej chowają)...nie posiada tak cudnego
spojrzenia,jak pani Gosia, jej duże zielone oczka, ze zmysłowością uwodzą,
wzbudzają,bardzo gorące emocje.(jaram się tym) :D1

Ma niemal anielską buzię,duże słodkie usta, (aj same komplementy, wypisuje)
Figura modelki,no i te jej zmysłowe długie nogi, działają na mnie jak magnez.
-Dla mnie kobietka ideał,prawdziwa bajka, same wdzięki.

Dzięki niej wiem że powiedzenie -jako by polki były najpiękniejsze ma sens,
ot chyba za dużo już przesłodziłem. Ale dla takiej laski
jak Małgosia S to warto...ten temat drążyć...

-pozdrawiam was i Gosię kto wie może kiedyś to przeczyta... :D11
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: epsztajnek »

rossi120
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 16 sie 2011, 21:59

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rossi120 »

Witaj wczoraj g...no się wyspałem, przy masteringu siedziałem do 3.

Teraz jestem za granicą. Piszę z komórki,bo cholera w Macu mi net nie działa,

(net bluconnect teraz t-mobile, reaming mam i tak lipa,-(w pl bedę w sob...to coś

dodam, jakieś linki. Wczoraj przeglądałem Gosi filmiki z prog. Polityka przy kawie na tvp.pl

no i tez lipa z odtwarzaniem,wymagany kodek silverlight.Ktory nie instaluje mi się na xp,ani na macu.

Na szczęście mam win 7 w lapku i działa.Problem polega na tym ze w kodeku stosują tzw. zabezpieczenie DRM...ale

jakość niezła.


pozdrawiam
Neo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 19 sie 2011, 00:22

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: Neo »

Pani Małogosia jest bardzo namiętna, a My tylko możemy pomarzyć :D22 . Chyba, że ktoś się czuje na siłach, to niech spróbuje swoich sił i poderwie panią redaktor 8)
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: tomekpawlik »

Neo napisał

"Pani Małogosia jest bardzo namiętna, a My tylko możemy pomarzyć :D22 . Chyba, że ktoś się czuje na siłach, to niech spróbuje swoich sił i poderwie panią redaktor 8)"



Neo chyba żartujesz pani Gosia ma w tv tylu adoratorów ze pewnie może w nich przebierać.Do takiej kobiety żaden z nas nie ma szans ,samo spotkanie jej byłoby sporym wyzwaniem chyba że masz zamiar sterczeć pod gmachem tv ale założę się że przy próbie rozmowy wezwałaby ochronę:)
Neo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 19 sie 2011, 00:22

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: Neo »

Myślałem bardziej o zagadaniu w jakimś warzywniaku... :roll: hehe
rossi120
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 16 sie 2011, 21:59

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rossi120 »

Całe szczęście że są hotspoty na lotnisku. Thx Epsztajnek za video,mam tu za wolny transfer
jutro zob.-) Słuchaj Neo, co z ciebie za tzw. przyzwoitka,haha.
-Nie wiem, może posiadasz? do niej jakieś nr, kontakty ,e-maile-itd... To podaj mi je na maila
(no nawet nie mamy jak jej poderwać, bez nr kontaktowych, chyba że przez jej
ukrytego facebooka hahaha) A i skąd wiesz? że Gosia jest wolna... 8)

-I nie pisz nam więcej takich głupot...

jutro się odezwę :D22
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: tomekpawlik »

Wątpię żeby ktoś z nas miał dostęp do jej numeru czy maila..Skrzynka byłaby zapchana w 5 minut ha ha ha ha.Pani Gosia bardzo strzeże swojej prywatności co jest zrozumiałe nie ma jej w kolorowych pisemkach z podpisem rzucił mnie facet czy rzuciłam faceta..Niech tak zostanie właśnie tym ujmuje mnie najbardziej ze jest skromna pomimo tego ze jest bardzo ładna.
Neo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 19 sie 2011, 00:22

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: Neo »

Widzę, że niektórzy nie mają za grosz poczucia humoru, no ale to już nie mój problem. A wracając do tematu, to proszę o wrzucenie kolejnych fr. 'Finałów Dnia' z udziałem pani Gosi, jak jest taka możliwość... :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości