Małgorzata Serafin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: epsztajnek »

Wszystko jest możliwe - na przykład wczoraj przypadkowo trafiłem na końcówkę "Gościa Jedynki" i scenografia była bardzo miła dla oka ;) ( rozmawiała Anna Hałas-MIchalska )
sweetanulka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 02 wrz 2011, 13:40

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: sweetanulka »

Ale żeś Rossi120 pojechał z tą goski anielską urodą i opisaniem jej w książce-
dobre -bujasz w obłokach -nie żebym zazdrościła ,jest na świecie wiele pieknych kobiet
a ty tak piknie piszesz tylko o niej m.in to ze jest laleczką -widać zależy ci na gosce,
dobra to tyle,-jak możesz to napisz cosik o sobie jaki jesteś z wyglądu itp
bo wydajesz sie fajniutki -wiem ze to nie na temat ale to moja malutka prośba......

-Pa
Neo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 19 sie 2011, 00:22

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: Neo »

@sweetanulka

A może ty jesteś Gośką we własnej osobie i tak sobie czytujesz te forum od czasu do czasu, co?............... 8)
sweetanulka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 02 wrz 2011, 13:40

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: sweetanulka »

Elo -no chciałabym nią być , :hahaha: -ale mylisz się z tym chłopcze :!: :!: :!:
-nie jestem goska :!: :!: -bez kitu :!: -moja obecnosc na tym forum to zasługa
pieknych postów opisujących jej urode i tyle :!: -Widze ze ja dziewczyna
to nie mam prawa sie tu wypowiadać o kobiecie, itd bo zaraz domysły
myśle że goska jest cwaniarą i prędzej by tu była z nickiem faceta......
przyznam, jestem za tym żeby ona się tu pojawila nawet anonimowo
ja bym na jej miejscu tak zrobiła no ale to pani dziennikarz
za wysokie dla was progi

-pa
rossi120
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 16 sie 2011, 21:59

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rossi120 »

Sorry sweetanulka. że dopiero ci odp,ale w końcu dziś wróciłem

na chate, za mną kilkudniowa praca...-ale skoro mnie prosisz, to proszę

oto mój krótki opis dot. mego wyglądu zewnętrznego...taki jestem bez ściemy.

-Jestem brunetem, wyższym od Gośki, włosy mam ciemne, krecą się u góry,

oczy zielone jak na chłopaka to spore...znajomi mówią żem podobny

do własnej siostry, (a moja była brunetka, twierdziła że gebe i spojrzenie

mam jak Jude Love bądz Johny Deep...heh tylko że oni nie są tak zbudowani jak ja.

Dobra nic więcej nie podaje bo i po co, koniec.

-Myślę że ja i Gosia pasujemy z wyglądu do siebie...jestem jej rówieśnikiem,

to cieszy -No ale dziś sam wygląd to nie wszystko...jak mówią,

dziś liczy się tylko...kasa misiu :!: ,kasa :!: :!: ..,

(ciekaw jestem jakby swój wygląd, nam tu Małgosia opisała :?: .)

-Pozdrawiam.
rossi120
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 16 sie 2011, 21:59

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rossi120 »

-Gosia ślicznie się dziś nam na ekranie prezentowała w polityce przy ...,(chodzi mi m.in o jej makijaż

i ten dekolcik mały...oby więcej takich widoków... :D (myślę że ten stół to jest chyba za ciężki i nie ma

go komu wynieść ..heh) :D


-Pozdrawiam cię Gosiu rajski kwiatuszku...
Allahakbar
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 13 wrz 2011, 12:35

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: Allahakbar »

@rossi120
Człowieku przestań już pisać te bzdury, bo nie daje się czytać tych twoich wypocin :twisted: Zacznij pisać wiersze lub coś w tym stylu i proszę przestań już tu śmiecić tymi banialukami :rydzyk:
Przestań się ośmieszać :P
Zaraz zwymiotuje :D24 :twisted:
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: tomekpawlik »

Allahakbar pisze:@rossi120
Człowieku przestań już pisać te bzdury, bo nie daje się czytać tych twoich wypocin :twisted: Zacznij pisać wiersze lub coś w tym stylu i proszę przestań już tu śmiecić tymi banialukami :rydzyk:
Przestań się ośmieszać :P
Zaraz zwymiotuje :D24 :twisted:

Popieram zrobił się z tego wątku jakiś ślepy zaułek gdzie zamiast konkretów są wypisywane jakieś coraz dziwniejsze posty,
Gosia na 100000% tu nie wchodzi to żeby to czytać a patrząc na to tak z boku to coraz bardziej posty rossi120 przypominają jakiś rodzaj obsesji...Nie chcemy przecież żeby treściami tej strony zajmowali się prokuratorzy.
sweetanulka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 02 wrz 2011, 13:40

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: sweetanulka »

Co wy tak po rossim tu jedziecie :grozi: -jaka ma obsesje? hehhe -chłopak ładnie pisze sie stara.....komu to przeszkadza,
kompleksy macie czy co... :lol:
mi się jego teksty podobają , sa o niej i na temat a ze prosiłam go i mi się opisał
to teraz ta riposta.......chyba same tu z was dzieciaki :!: :!: :!:
A ty tomekpawlik to niezły falszywiec jestes bo kilka postow dalej to kilka razy sie też do jego
postów dopisałeś no dziecinarnia :D24 :hahaha: ---jestem kobietą i go bronie za takie fajne tresci...
Neo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 19 sie 2011, 00:22

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: Neo »

@sweetanulka chyba sie zakochała w rossim............. proponuję wymienic sie nr. tel. :tanczy:
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: tomekpawlik »

sweetanulka pisze:Co wy tak po rossim tu jedziecie :grozi: -jaka ma obsesje? hehhe -chłopak ładnie pisze sie stara.....komu to przeszkadza,
kompleksy macie czy co... :lol:
mi się jego teksty podobają , sa o niej i na temat a ze prosiłam go i mi się opisał
to teraz ta riposta.......chyba same tu z was dzieciaki :!: :!: :!:
A ty tomekpawlik to niezły falszywiec jestes bo kilka postow dalej to kilka razy sie też do jego
postów dopisałeś no dziecinarnia :D24 :hahaha: ---jestem kobietą i go bronie za takie fajne tresci...

Tak dopisałem ale nie robie z forum śmieciowiska.Musisz być strasznie niedowartościowana skoro kręcą Cię takie teksty
Tak opisał Ci się ,naprawdę wierzysz że ktoś szczerze się opisuje w internecie z którego wieku Ty pochodzisz?Równie dobrze mógł podać opis pasujący do Krzysztofa Ibisza..po prostu żenada.Wymieńcie się telefonami a nie na ogóle smuty wylewacie.Tyle w temacie.
rossi120
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 16 sie 2011, 21:59

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rossi120 »

-Co to za śmieszna fala krytyki w moim kierunku...(przestańcie kurde spamować

to nie temat o mnie), sama zazdrość i zawiść, nic tylko wykpić kogoś i wyśmiać,

wychodzi tu wasza polska mentalność... :D9 :evil: :evil:

Słuchaj tomekpawlik jaka obsesja...prędzej fascynacja jej urodą, cholera przecież

nie śledzę codziennie jej poczynań, nie mam czasu,praca i inne obowiązki.-heh, znam się na

prawie i teraz szybko przeanalizowałem swe posty i nie znalazłem w nich niczego do czego

można się czepić i uznać za łamanie prawa osobistego (raczej same komplementy),jedynie co to

linki, ich pochodzenie i prawa), więc myśl co piszesz,(lepiej byś sam coś dodał,znalazł,opisał o niej

a nie tylko prosta krytyka i wymagania). Bo widać że tylko epsztajnek i ja utrzymujemy ten wątek...

a reszta jak te sępy, na gotowe czeka.(Przyznam się że niektóre posty były tu niepotrzebne),widzę że dla niektórych

z was moje treści opis jej walory itd są bzdurne -to pytam się was kim wy kurna...jesteście, po co to czytacie

co za bezguście z waszej str, i czym się niby tak ośmieszam , tym że jej piękno tu wychwalam...to wez cwaniaku

napisz lepiej ,wtedy też cię ocenie...no nie jestem ku..a dzieciakiem, na inne zaczepki już wam nie odszczekam...

...(chcę pozostać tu jako ten dobry, nie zmuszajcie mnie do zła..) :D23 :D9

-Pzdr.
Allahakbar
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 13 wrz 2011, 12:35

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: Allahakbar »

@rossi120
Ahahahaha utrzymujesz wątek :lol: a czy to forum jest od wylewania swoich chorych obsesji na punkcie kogoś :D8 I ty się uważasz za dorosłego :roll: Ja nikogo nie mam zamiaru opisywać wchodzę czasami pooglądać fotki tych lasek i tyle, resztę mam gdzieś :lol: Wolę prawdziwe kobiety nie wirtualne :P
Ale cóż są ludzie i są taborety :D8
Koniec Offtopa

Allah akbar!!!!
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: tomekpawlik »

Buhahaha nie mogę tak jak myślałem przypadek kliniczny.Sam sprawdz co wypisujesz "rajski kwiatuszku" takich tekstów używają dzieci w klasach I-III i świadczy to tylko o twoim niedorozwoju emocjonalnym.Ok koniec tematu wypisuj co tam chcesz to wolny kraj i licz że Gosia po takich tekstach zamieniłaby z Tobą słowo.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: Marcin »

Halo... Każde następne posty nie na temat będą kasowane.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 68 gości