Małgorzata Serafin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rex88 »

homzik pisze:Pani Gosia ogłosiła właśnie, że dziś w Raporcie jest jej ostatni dyżur w SuperStacji. Przechodzi do konkurencji?
Oby, ale mam przeczucie, że będzie to pożegnanie z anteną na dłuższy czas.
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: tomekpawlik »

Wydaje mi się ,że miała na myśli urlop, na jej koncie na Twitterze nadal ma wpisane w bio "dziennikarka Superstacji"Chociaż kto wie... może będzie wpis Polsat News albo TVP INFO :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: matik »

tomekpawlik pisze:Wydaje mi się ,że miała na myśli urlop
Też mi się tak wydaje
tomekpawlik pisze:na jej koncie na Twitterze nadal ma wpisane w bio "dziennikarka Superstacji"Chociaż kto wie... może będzie wpis Polsat News albo TVP INFO :)
TVN24 na pewno nie, tu już jest przesyt dziennikarzy, prezenterów itp, w szczególności po zamknięciu TVN Warszawa.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: epsztajnek »

Kto myślał, że transfer Agnieszki Górniakowskiej do TVP INFO będzie dziś jedynym medialnym szokiem, ten był w błędzie :D8

Obrazek
Obrazek
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rex88 »

masz jakieś screeny? :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: epsztajnek »

Tylko te dwa powyżej.
Zrobiłem wyłącznie dla ciekawości - udokumentowania transferu, bo same w sobie - nic ciekawego, chciałem powiedzieć - nic nowego.
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rex88 »

a to mi w robocie zablokowali obrazki :)
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: rogi »

TVP1? Czyżby prezentowała Wiadomości?
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: tomekpawlik »

No proszę TVP hmm czy ja wiem niby ogólnopolska telewizja ale stricte polityczna nie będzie już takiego luzu na antenie.Niewątpliwie jest to awans.To już otwarta droga do Polsatu lub nawet Tvn.Na początek pewnie będą małe programy typu "Polityka Przy Kawie" potem pewnie "Wiadomości".Najbardziej martwi mnie scenografia w TVP możliwość podziwiania wdzięków czyli zgrabnych nóg pani Gosi zniknęła bezpowrotnie.:)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: epsztajnek »

rogi pisze:TVP1? Czyżby prezentowała Wiadomości?
Na razie "Polityka przy kawie" - codzienny, poranny wywiad polityczny
tomekpawlik pisze:Na początek pewnie będą małe programy typu "Polityka Przy Kawie" potem pewnie "Wiadomości"
Z tymi "Wiadomościami" to spokojnie . :stop: Być może zajmie się polityczną reporterką , jak Justyna D-O. Może po jakimś czasie zawita do wydań pobocznych "Wiadomości". O głównym wydaniu nie ma co marzyć. Pani dyrektor Wyszyńska nie toleruje konkurencji młodych, atrakcyjnych dziewcząt, a już wogóle o tym samym imieniu :lol2:
Najbardziej martwi mnie scenografia w TVP możliwość podziwiania wdzięków czyli zgrabnych nóg pani Gosi zniknęła bezpowrotnie.:)
Niestety, ostatnio w "Polityce przy kawie" powrócono do starej scenografii z ciężkim stołem, zza którego nic nie widać :/
Na szczęście są stare nagrania.
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: tomekpawlik »

Faktycznie epsztajnek Justyna D-O też działa jako reporterka "Wiadomości" w tej sytuacji pewnie będzie podobnie.Co do scenografii to faktycznie chyba obawiano się że za dużo będzie widać.A tak szczerze to pani Gosia marnowała się w "Superstacjii"Tam raczej większej kariery by już nie zrobiła to niszowa stacja z mnóstwem wpadek i ja ją nazywam parodią Tvn24.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: DJ Ice »

To chyba nie rozróżniasz obecnej Superstacji od tej sprzed kilku lat...
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: tomekpawlik »

Hmm każdy ma prawo mieć swoje zdanie poprzednie posty i fragmenty programów dostępne na Youtube np Pogoda z żartami rodem z "Familiady" to nie bardzo poważny obraz tej stacji prowadząca prognozę pretenduje do tytułu królowa sucharów:) http://www.koktajl24.pl/Magda-Michniak-zarty
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: DJ Ice »

http://www.superstacja.tv/image/mini/438924.jpg to tak drogą wyjaśnienia. Żarty już wcześniej były nadsyłane przez widzów, teraz działa to w formie konkursów, ale portale plotkarskie są oczywiście bardziej wiarygodne.
Dobra, ale koniec ot, bo dyskusja już zeszła w nieco inną stronę. A za panią, której wątek dotyczy trzymamy kciuki. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Małgorzata Serafin

Post autor: epsztajnek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości