Iwona Kutyna

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Iwona Kutyna

Post autor: martusia5004 »

Obrazek
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Iwona Kutyna

Post autor: martusia5004 »

Obrazek
daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Iwona Kutyna

Post autor: daniel79 »

Ładna prezenterka.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Iwona Kutyna

Post autor: pixie »

Faktycznie jest ładna ;) I więcej niestety nie mogę powiedzieć - według google.. jest dziennikarką tvp, którego nie oglądam..
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Iwona Kutyna

Post autor: epsztajnek »

ech, niewdzięczna pamięci ludzka :>
To już młodzież tefałenowska nie pamięta, że Iwona Kutyna należała do pierwszego , startowego składu TVN24 ? :grozi:
Po pierwszej czystce wylądowała w Polsacie, potem w TVP2 - Panorama
Po rozpoczęciu nadawania poranków w TVP Info zaczęła współdzielić czas antenowy między panoramę a poranki.
Po zniknięciu z anteny Danuty Dobrzyńskiej współprowadziła "InfoDziennik"
Obecnie, po powrocie Joanny Racewicz do Panoramy, na stałe osiadła w TVP Info.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Iwona Kutyna

Post autor: rex88 »

epsztajnek pisze:ech, niewdzięczna pamięci ludzka :>
To już młodzież tefałenowska nie pamięta, że Iwona Kutyna należała do pierwszego , startowego składu TVN24 ? :grozi:
Ja ją pamiętam z programu Tenbit.pl w TVN, prowadziła go również Kamila Ryciak.
telepatrzydlo
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: piątek 19 lis 2010, 13:41

Re: Iwona Kutyna

Post autor: telepatrzydlo »

rex88 pisze:
epsztajnek pisze:ech, niewdzięczna pamięci ludzka :>
To już młodzież tefałenowska nie pamięta, że Iwona Kutyna należała do pierwszego , startowego składu TVN24 ? :grozi:
Ja ją pamiętam z programu Tenbit.pl w TVN, prowadziła go również Kamila Ryciak.
I ja pamiętam ten program, a w nim nastoletnią Kamę z długimi blond włosami odbierającą telefony i przedstawiającą gadżety. Łezka się w oku kręci, ile to było lat temu... Ślicznie wtedy wyglądała, szkoda że z wiekiem jej przeszło.
W przypadku Iwony reakcja poszła w drugą stronę, z roku na rok pięknieje, naprawdę miło popatrzeć na nią obecnie w Info Dzienniku, zwłaszcza gdy współprowadzi z Jarkiem Kulczyckim, z którym chemię widać gołym okiem. Często komentując dany materiał nawzajem próbują się "gotować" (głównie Jarek ją podpuszcza), przez co uśmiech przenosi się na widza. Właśnie dzięki dystansowi i poczuciu humoru Iwonka przoduje u mnie wśród dziennikarek TVP.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Iwona Kutyna

Post autor: pixie »

epsztajnek pisze:ech, niewdzięczna pamięci ludzka :>
To już młodzież tefałenowska nie pamięta, że Iwona Kutyna należała do pierwszego , startowego składu TVN24 ? :grozi:

Tylko czytając ten temat wpisałam jej nazwisko w google i wyświetliło mi się, że należała kiedyś do tvnu.. Niestety wtedy jeszcze oglądałam BAJKI. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Iwona Kutyna

Post autor: epsztajnek »

Obrazek
Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Iwona Kutyna

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Iwona Kutyna

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Iwona Kutyna

Post autor: martusia5004 »

Obrazek

Obrazek

Iwona Kutyna (ur. 19 kwietnia 1975 w Tarnobrzegu) – polska dziennikarka, prezenterka TVP Info.
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Iwona Kutyna

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek

Pracę dziennikarską rozpoczęła w wieku 16 lat w tarnobrzeskim Radiu Leliwa, gdzie prezentowała Listę Przebojów Radia Leliwa, czytała serwisy informacyjne oraz prowadziła audycje w południowym paśmie radia. W listopadzie 1999 otrzymała propozycję pracy w Radio Kolor i przeprowadziła się do Warszawy. Prowadziła w tej rozgłośni autorski program muzyczny[1]. Następnie przeszła do Radia Plus, gdzie przedstawiała cogodzinne informacje. Od 2007 do 2009 roku czytała serwisy informacyjne w Programie I Polskiego Radia[2].
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Iwona Kutyna

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Iwona Kutyna

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości