Hanna Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Hanna Lis

Post autor: martusia5004 »

Obrazek
Obrazek
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Hanna Lis

Post autor: martusia5004 »

Warsaw Fashion Street. Hanna Lis z córką!

Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Hanna Lis

Post autor: Tomasz2555 »

Hanna Lis na prezentacji jesiennej ramówki TVP.
Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Hanna Lis

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek
Hanna Lis na prezentacji jesiennej ramówki tvp.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Hanna Lis

Post autor: Ksero »

Obrazek
Obrazek
KKK
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Hanna Lis

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Hanna Lis

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Hanna Lis

Post autor: Pelikan »

Obrazek
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Hanna Lis

Post autor: 3405t »

zauważyliście Hanka to taka Tadla tylko że TVP2. Tyle samo prowadzą wydań, występują w tv śniadaniowej
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jest taka różnica, że Hanka nie prowadzi "Pytania na śniadanie", choć podobno jej to proponowano. I raczej ani w programach rozrywkowych, ani w widowiskach Dwójki też nie występuje...
pisarek007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 30 gru 2012, 13:44

Re: Hanna Lis

Post autor: pisarek007 »

I Hanka, w przeciwieństwie do Tadli, jedzie na popularności i pozycji w mediach, jaką ma jej mąż.
A co do programów śniadaniowych - nie wyobrażam sobie Hanki w żadnym tego typu programie. Tadla, według mnie oczywiście, doskonale pasuje zarówno do "poważnych" programów publicystycznych, jak i tych o luźniejszej formule i tematyce.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

...może i pasuje, ale telewizje śniadaniowe i programy informacyjne są jak woda i ogień. Tego się nie łączy. :neutral:
pisarek007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 30 gru 2012, 13:44

Re: Hanna Lis

Post autor: pisarek007 »

Ja uważam inaczej. Jeżeli ktoś się "nadaje" do obydwu formatów to czemu nie. Hanka się nie nadaje, więc jej nie życzę telewizji śniadaniowej. Dla mnie dziennikarka byłaby spalona, gdyby np. oprócz prowadzenia "Wiadomości" poprowadziła "Bitwę na głosy". To byłoby ewidentne przegięcie. :stop:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jakoś w Polsce i na całym świecie przyjęło się raczej, że gotowania rano nie należy łączyć z przekazywaniem poważnych wiadomości wieczorem. To kwestia wiarygodności dziennikarskiej i sposobu utożsamiania przez widzów. Nie można się znać na wszystkim. I nie można doprowadzić do przesytu swoją osobą, bo to się zawsze źle kończy.
Hanka ten umiar zachować umie, czego nie można powiedzieć o Tadli, stąd porównanie obu Pań do siebie uważam za nieudane.
pisarek007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 30 gru 2012, 13:44

Re: Hanna Lis

Post autor: pisarek007 »

Ja również :) Hanka jest osobą zupełnie bez wyrazu, pasuje bardziej na rzecznika rządu albo jakiegoś ministerstwa niż na dziennikarkę. A co do tego, że na świecie się przyjęło to, a nie tamto - nie każdemu musi się to podobać. Ja nie mam zupełnie nic przeciwko takiemu łączeniu "ról". Pod warunkiem, jak już pisałem, że dana osoba pasuje do obydwu programów .
Negatywnie oceniam występ Tadli w Pytaniu na Śniadanie po tej słynnej kradzieży samochodu. :) To było trochę, hmm, dziwne... :mhm: No, ale to nie temat o Tadli :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości