Eliza Michalik

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Eliza Michalik

Post autor: Camilo »

...na co wskazują nawet powyższe capsy.

Dotychczas jak ją widziałem w poważnych programach publicystycznych, to przeważnie u Gozdyry. U Lisa jeszcze nigdy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Eliza Michalik

Post autor: Camilo »

EM na Facebooku skarży się na swoje sąsiedztwo z Maćkiem Musiałem:
Mam to szczęście, że Maciej Musiał serialowy aktor (ponoć) mieszka nade mną i urządza hałaśliwe tupano-krzyczane - wylatująco z balkonu butelkowe imprezy dość regularnie. Zazwyczaj tak jak dziś, kiedy jutro czeka mnie 7-godzinna podróż autem rano, albo kiedy muszę ja, albo inni sąsiedzi- z dwójką malutkich dzieci - rano wstać. Informuję Pana Macieja Musiała, że następna interwencja nie zakończy się tylko wezwaniem policji ale także użyciem gazu w samoobronie, bo uniemożliwianie snu to według definicji międzynarodowej tortury i nagraniem filmiku na you tube oraz pozwem sądowym i wizytą u dzielnicowego, co oznacza, że Pan Maciej zacznie być notowany i pod "opieką" policji. Maciej Musiał - dziennikarze Faktu i Super Expressu dzwońcie - chętnie udzielę wszelkich informacji, skontaktuję z sąsiadami którzy byli świadkami ekscesów i zaprowadzę do Pana Macieja. Dzwońcie też do jego przełożonych i na policję - gdzie narosła już na niego sterta skarg.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Eliza Michalik

Post autor: Camilo »

Dziś o 23.45 w TVP3 wywiad Tomasza Raczka z EM w ramach cyklu "Kultowe rozmowy".
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Eliza Michalik

Post autor: Maciek_POZ »

Pamiętam, jak Eliza Michalik była w programie Tomasza Lisa. Była tam razem ze Stefanem Niesiołowskim i Kają Godek - moim zdaniem wypadła najlepiej z nich, chociaż ma cechę która niektórych może odstręczać - lubi pojeździć po KK. To nie wszystkim się podoba, choć przygotowania odmówić jej nie można.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Eliza Michalik

Post autor: milanos »

Maciek_POZ pisze:Pamiętam, jak Eliza Michalik była w programie Tomasza Lisa. Była tam razem ze Stefanem Niesiołowskim i Kają Godek - moim zdaniem wypadła najlepiej z nich, chociaż ma cechę która niektórych może odstręczać - lubi pojeździć po KK. To nie wszystkim się podoba, choć przygotowania odmówić jej nie można.
Chyba nawet kilka capsów z tego odcinka znalazłem :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Eliza Michalik

Post autor: Maciek_POZ »

Pójdzie gruby refresh - Eliza chyba znalazła przystań w Onecie, gdzie prowadzi rozmowy z politykami. Dosłownie wczoraj odbyła rozmowę z senatorem mojego kochanego miasta Poznania, Marcinem Bosackim, który mówił m.in. o ostatnich zawirowaniach w Sejmie, decyzjach Donalda Tuska, czy kandydaturze Jacka Jaśkowiaka na prezydenta Polski. Warto obejrzeć.

22/11/2019 (screeny/streaming)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

https://vod.pl/programy-onetu/onet-opin ... /7qh1197#0
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości