Tomasz Sekielski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Tomek Sekielski 3 dziennikarzem roku w plebistycie Pressa.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Gratulacje dla Tomeczka, zasÂłuÂżyÂł na miejsce na podium, a moÂże nawet na pierwsze :lol:
JeÂśli szczĂŞÂście mu dopisze przy Telekamerach to ze swoim bratem syjamskim dostanie jednak jakaÂś nagrodĂŞ w tym roku
:D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Gratulacje dla Tomeczka, zasÂłuÂżyÂł na miejsce na podium, a moÂże nawet na pierwsze :lol:
no, no, no !! Na miejsce na podium zasÂłuÂżyÂł na 100% ale pierwsze miejsce jest przecieÂż zarezerwowane dla pewnej Damy polskiej telewizji !! I nawet dzielny Seki nie jest w stanie Jej pokonaĂŚ :D
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:pierwsze miejsce jest przecieÂż zarezerwowane dla pewnej Damy polskiej telewizji !! I nawet dzielny Seki nie jest w stanie Jej pokonaĂŚ :D
"Damy polskiej telewizji" ? To mi siĂŞ kojarzy z IrenÂą Dziedzic albo bliÂżej nas- z Terentiew, albo z hmmm... no nie wiem, w kaÂżdym razie z jakimÂś "zropuszeniem" telewizyjnym. :wink:
Za to "dzielny Seki" super :!:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

czy on choruje czy ma taki apetyt
nikt z Was nie zauwaÂżyÂł :!: on wyglÂąda jak na droÂżdÂżach, pĂŞcznieje...zajÂąlÂł mi prawie poÂłowe obrazu jak Go dali w przybliÂżeniu...jejku, toĂŚ to nie estetyczne juÂż, on pracuje w tv, nie w prasie czy radio :!:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

tobi pisze:czy on choruje czy ma taki apetyt
nikt z Was nie zauwaÂżyÂł :!: on wyglÂąda jak na droÂżdÂżach, pĂŞcznieje...zajÂąlÂł mi prawie poÂłowe obrazu jak Go dali w przybliÂżeniu...jejku, toĂŚ to nie estetyczne juÂż, on pracuje w tv, nie w prasie czy radio :!:
Szczerze? W ogĂłle mi to nie przeszkadza, w koĂącu Tomek jest WIELKIM (bez sarkazmu, Âżeby siĂŞ znowu ktoÂś inie oburzaÂł) dziennikarzem, to i postaĂŚ teÂż musi mieĂŚ odpowiedniÂą :wink:
ale do majora Fiszera, tego, ktĂłry pojawiaÂł siĂŞ w tvnie podczas wojny w Iraku, to jeszcze trochĂŞ mu brakuje :wink:
Poza tym pamiĂŞtaj, Âże kamera dodaje parĂŞ kilogramĂłw.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

tobi pisze:czy on choruje czy ma taki apetyt
nikt z Was nie zauwaÂżyÂł :!: on wyglÂąda jak na droÂżdÂżach, pĂŞcznieje...zajÂąlÂł mi prawie poÂłowe obrazu jak Go dali w przybliÂżeniu...jejku, toĂŚ to nie estetyczne juÂż, on pracuje w tv, nie w prasie czy radio :!:


:wow: :> wow !! Tylko tyle mo¿na napisaÌ komentarza do tej wypowiedzi. Có¿...ka¿dy wygl¹da jak wygl¹da a jak siê komuœ nie podoba wizerunek innej osoby to wyjœcie zawsze jest : nie ogl¹daÌ go !! , albo kupiÌ wiêkszy telewizor :|
terraX pisze:Damy polskiej telewizji" ? To mi siĂŞ kojarzy z IrenÂą Dziedzic albo bliÂżej nas- z Terentiew, albo z hmmm... no nie wiem, w kaÂżdym razie z jakimÂś "zropuszeniem" telewizyjnym.
brrrr... Terentiew i Justyna....brrrr straszne !! Nie - piszÂąc "dama" miaÂłem na myÂśli Jej wdziĂŞk, Jej klasĂŞ, Jej urok i to, Âże jak czytam to forum to wdziĂŞ, Âże sÂą ludzi w TVN, ktĂłrzy siĂŞ Jej bojÂą :D No bo i tak ma przecieÂż byĂŚ bo 99% pracujÂących w TVN do klasy Justyny baaaaaaaaardzo daleko !!(dla jasnoÂści ten 1% to Piotr Marciniak)
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

terraX pisze:W sieci znalezione Zagadka: ZnajdÂź Tomasza Sekielskiego
OdnalazÂłem za pierwszym razem :D:D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
terraX pisze:W sieci znalezione Zagadka: ZnajdÂź Tomasza Sekielskiego
OdnalazÂłem za pierwszym razem :D:D
Ja teÂż za pierwszym. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

przestaĂącie :!: jeszcze w depresji nam wpadnie Tomek
licze na jego madroœÌ, chod¿ nie wygl¹da sympatycznie on w ca³ej okaza³oœci :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

ta zagadka byÂła wyjÂątkowo prosta :D
Monster

Post autor: Monster »

Ten sam urywek byÂł w programie ,,Szymon Majewski SHOW'' :lol:
Hugo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 09:39

"teraz my"

Post autor: Hugo »

Jestem zbulwersowany ostatnim wyst¹pieniem Pana Sekielskiego z udzia³em pos³anki Senyszyn w programie "teraz my". Zawsze ceni³em prowadz¹cych za profesjonalizm i spontanicznoœÌ ale nie s¹dzi³em, ¿e Pan Sekielski ma tak krystalicznie klerykalne pogl¹dy i manifestuje to w tym programie. W pewnym momencie brakowa³o mu tylko habitu podczas ataku na Senyszyn i moherowego beretu. Cz³owieku, co siê z Tob¹ dzieje? Niewiele by brakowa³o, a¿ byœ wykipia³. Trzeba reagowaÌ normalnie, tak jak Morozowski.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Sekielski tak samo siê rzuca³,gdy goœciem by³ Biedroù.¯enada prawie taka sama jak wypowiedzi Wierzejskiego.Ju¿ siê przyzwyczai³em,¿e politycy nie potrafi¹ powstrzymywaÌ swoich emocji,ale dobremu dziennikarzowi,prezenterowi - nie wypada.Podoba mi siê jednak jak Lis rozk³ada pos³ów koalicji na ³opatki 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 62 gości