Michał Adamczyk

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ddobbi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 12:53

Post autor: ddobbi »

Wracaj¹c do Adamczyka to ch³op ( z tego co s³ysza³em - z dobrego Ÿród³a ) znów narozrabia³. Dlatego go adsunêli od prowadzenie Wiadomoœci. narozrabia³ tak, ¿e mieli cofn¹Ì wszystkich polskich dziennikarzy z Iraku. TVP powinna goœcia wyrzuciÌ ale jak czêsto w tej instytucji - zosta³. Ten facet w ogóle nie powinien zostaÌ dziennikarzem.
PrĂŞdzej literatem.
ginger.kra
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 04 lis 2004, 11:56

Post autor: ginger.kra »

W itraku to on by³ - pó³tora roku temu. Twoje informacje s¹ przestarza³e.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kobu pisze:WyleciaÂł np. niejaki Rutnik, ktĂłry baÂł siĂŞ sprzeciwiĂŚ szefowi i Joli P. i podpisaÂł swoim nazwiskiem napisany przez tĂŞ dwĂłjkĂŞ materiaÂł o Orlenie.
Rudnik

Kobu pisze:A co do Adamczyka to moÂże i jest przystojny ale na pewno niezÂły krĂŞtacz.
TVP takich lubi :D
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Zdano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 01 lut 2005, 14:45

Post autor: Zdano »

Niedawno teÂż byÂł - tyle Âże go szybko wycofali.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

PieĂąkowska nie miaÂła nic wspĂłlnego z materiaÂłem o Orlenie. WĂłwczas dyÂżur miaÂła GraÂżyna Bukowska i to ona powinna protestowaĂŚ. ZresztÂą tĂŞ sprawĂŞ omĂłwiliÂśmy w innym temacie.
Adamczyk od marca 2004 siedziaÂł w Warszawie. TVP regularnie informuje o zmianach ekip reporterskich w Iraku. Ale widzĂŞ, Âże do niektĂłrych to nie dociera. Wszak Âłatwiej im powtarzaĂŚ plotki lub tworzyĂŚ nowe. Frustraci...
Kobu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 12:34

Post autor: Kobu »

Doktorze - nie broĂą Adamczyka. On nie jest tego wart. Cezdano ma racjĂŞ - za taki iracki numer jaki zrobiÂł KAÂŻDA stacja by go wywaliÂła ( tylko nie TVP !?). SÂą ludzie ktĂłrych nie warto broniĂŚ nawet jeÂśli maja buÂźkĂŞ anioÂła. A przy nim to Orcholski czy Jeneralski to "maÂłe miki"!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A co takiego zrobiÂł w Iraku? ByÂł tam tylko jeden raz, wiĂŞc moÂże wreszcie ktoÂś podzieli sĂŞ swoimi informacjami i przestanie pisaĂŚ "za to co zrobiÂł w Iraku". Czekam.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Monika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 15:17

Post autor: Monika »

Po tym co pisano o nim tu wczeÂśniej nic mnie nie zdziwi.
Edyta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 18 lut 2005, 10:30

Post autor: Edyta »

Och! WszystkowiedzÂący Doktorek Faustusek nie wie! Mr.A. urzÂądziÂł sobie teatrzyk. PÂłaciÂł aktorom za wystĂŞpy. Pieknie krzyczeli, Âże pozabijaja PolakĂłw. SprawĂŞ wykryto dzieki wojsku, ktĂłre niedoceniÂło menagerskiego talentu Mr.A. i postanowiÂło wyrzuciĂŚ wszystkich dziennikarzy polskich z Iraku. Potem decyzjĂŞ cofnieto i wyrzucono tylko jednego.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Zastanawia mnie liczba postĂłw pisanych przez caÂłkowicie nowe osoby na forum, dotyczÂące Adamczyka....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

co siĂŞ czepiasz podobno jest przystojny to siĂŞ moze Edycie czy Monice podoba ;) ja tam wolĂŞ Maxa ale Adamczyk nie jest zÂły... to siĂŞ interesujÂą :)
NieÂły agent z niego :? ale widaĂŚ tam wszyscy tacy :?
Android <3
Kobu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 12:34

Post autor: Kobu »

Ja siĂŞ zgadzam z Faustusem. ZwÂłaszcza Kamui ktĂłry zaÂłozyÂł wÂątek jest nowicjuszem....
A nie kaÂżdy ma tyle czasu aby dzieĂą w dzieĂą zagladaĂŚ. I tyle. Ciekawy jestem czy i teraz Doktor bĂŞdzie broniÂł swojego przyjaciela?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja siĂŞ zgadzam z Faustusem. ZwÂłaszcza Kamui ktĂłry zaÂłozyÂł wÂątek jest nowicjuszem....
A nie kaÂżdy ma tyle czasu aby dzieĂą w dzieĂą zagladaĂŚ. I tyle. Ciekawy jestem czy i teraz Doktor bĂŞdzie broniÂł swojego przyjaciela?
??????????????
1. zaÂłoÂżyÂła
2.Troche nie ten teges tam tges :? nic nie rozumiem
3
Kamui ktĂłry zaÂłozyÂł wÂątek jest nowicjuszem....
:lol: :lol: :lol: Dobreeeee ;)
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Taaaa jak Kamuii jest nowicjuszem to jeszcze ani ja ani Doktorek jeszcze nie byliÂśmy nigdy na forum.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

czekaj Kwiatek my chyba aluzji nie zrozumieliÂśmy i ironii :)
Faustus napisaÂł
pisanych przez caÂłkowicie nowe osoby na forum, dotyczÂące Adamczyka...
i to chyba o to biegaÂło :)
ale reszta postu dalej niezrozumiaÂła ;) ale niewaÂżne ;)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: beznicku i 54 gości