Wiktor Bater

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Wiktor Bater

Post autor: tobi »

Trzecie miejsce pod wzglêdem liczby g³osów oddanych przez redakcje zaj¹³ Wiktor Bater, korespondent TVN-u w Rosji.
Dziennikarz specjalnie na tĂŞ okazjĂŞ opuÂściÂł swojÂą placĂłwke w Moskwie by mĂłc odebraĂŚ nagrode osobiÂście. To pierwsza nagroda przyznana temu dziennikarzowi w jego dziaÂłalnoÂści.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Wywiad z Wiktorem Baterem

Post autor: salladyn »

Zapraszam wszystkich na wywiad z Wiktorem Baterem, na mojÂą stronĂŞ http://www.dziennikarstwo.ovh.org . Wywiad jest naprawdĂŞ ciekawy (moim zdaniem najlepszy z wszystkich dotychczasowych). Polecam :!: :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

Wiktor to super dziennikarz. Trzeba przyznaĂŚ, ze wybraÂł sobie nie Âłatwy kawaÂłek chleba. SiedzieĂŚ i pracowaĂŚ w tak dziwnym wrĂŞcz "dzikim" kraju jak Rosja to naprawdĂŞ sztuka. Pracuje z ogromnym poÂświĂŞceniem a jego relacje sÂą naprawdĂŞ dokÂładne, ciekawe czĂŞsto budzÂące grozĂŞ. Wielkie brawa za prace Wiktora :brawa: :brawa: :brawa:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JuÂż dawno temu powinni go doceniĂŚ.
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

Mam nadziejĂŞ, Âże pan Wiktor Bater to przeczyta :roll: Panie Wiktorze za moim poÂśrednictwem pewna Pana wielbicielka prosi o wiĂŞcej uÂśmiechu na Pana buzi w TV :) :)
ona czyli ja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 22:45

Post autor: ona czyli ja »

hymmm dzis Twoim zdaniem mia³ za ma³o usmiechu ?:D:D dzis to On powienien odpoczywac w ³ó¿eczku bo zabawie sylwestrowej a nie ³¹czyc sie live w g³ownym wydaniu faktów .. :D hehe lubie Pana Wiktora ale dzis nie pokaza³ klasy ;] jesli przyj¹³ troche za duzo móg³ sie nie pokazywac ;]
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

ona czyli ja pisze:hymmm dzis Twoim zdaniem mia³ za ma³o usmiechu ?:D:D dzis to On powienien odpoczywac w ³ó¿eczku bo zabawie sylwestrowej a nie ³¹czyc sie live w g³ownym wydaniu faktów .. :D hehe lubie Pana Wiktora ale dzis nie pokaza³ klasy ;] jesli przyj¹³ troche za duzo móg³ sie nie pokazywac ;]
Nie wiem bo nie oglÂądaÂłem :? . A co do uÂśmiechu Wiktora to nigdy nad tym siĂŞ nie zastanawiaÂłem przyznam szczerze :mhm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Super Express pisze:W Moskwie potrzeba ÂświeÂżej krwi
Durczok nie widzi juÂż dla niego miejsca

W TVN nie zobaczymy juÂż relacji Wiktora Batera z Moskwy. - DogadaliÂśmy siĂŞ, Âże potrzebujemy tam zupeÂłnie nowej jakoÂści - tÂłumaczy szef "FaktĂłw" Kamil Durczok (39 l.). - Na razie jestem tylko na urlopie - przekonuje Wiktor Bater. Nieoficjalnie mĂłwi siĂŞ, Âże od dÂłuÂższego czasu stacji nie podobaÂł siĂŞ jego styl pracy.

- Praca Wiktora to byÂło siedem dÂługich, ale piĂŞknych lat. I wystarczy. Trzeba w Moskwie wypracowaĂŚ nowÂą strategiĂŞ - tak oficjalnie wyjaÂśnia sytuacjĂŞ Durczok. PodkreÂśla, Âże Âżadnych plotek nie bĂŞdzie komentowaĂŚ.
Ostatnio nawalaÂł

A plotki g³osz¹, ¿e to telewizja zrezygnowa³a ze swojego moskiewskiego korespondenta. Podobno kierownictwo stacji nie by³o zadowolone z jego pracy. Na korytarzach TVN mówi siê, ¿e od d³u¿szego czasu Bater nie przepracowywa³ siê, a jeœli nawet ju¿ coœ zacz¹³ robiÌ, to i tak z powodu niedyspozycji nawala³. Tak by³o w noworocznej relacji z Miùska. - Wtedy zosta³ nawet wezwany na rozmowê do Warszawy, ale na niewiele to siê zda³o - opowiada dziennikarz znaj¹cy sytuacjê.

- Nic nie wiem, jestem na miesiĂŞcznym urlopie - mĂłwi "Super Expressowi" Wiktor Bater. - Ale nie ukrywajmy: po tylu latach w jednym miejscu czÂłowiek przestaje siĂŞ rozwijaĂŚ. NadszedÂł czas na zmiany - dodaje.
PÂłuska na krĂłtko?

TVN poszukuje nowego korespondenta w Moskwie. Do tego czasu prawdopodobnie wyÂśle tam kogoÂś z "FaktĂłw". Podobno bĂŞdzie to PaweÂł PÂłuska. - Propozycji jeszcze nie dostaÂłem, ale na pewno nie pojechaÂłbym tam na dÂłuÂżej - podkreÂśla dziennikarz, ktĂłry w tej chwili relacjonuje wydarzenia z Ukrainy. Tak czy tak, bĂŞdzie w Moskwie ÂświeÂża polska krew.
Z jednej strony szkoda, Âże odchodzi, bo to naprawdĂŞ bardzo dobry dziennikarz, ktĂłry Âświetnie wykonuje(-ywaÂł?) swojÂą pracĂŞ. Jednak jak te plotki, Âże siĂŞ nie przepracowywaÂł i jak siĂŞ za coÂś zabieraÂł to nawalaÂł sÂą prawdÂą to pora na zmiany. Bo w Rosji jest potrzebny w peÂłni sprawny, pracowity, przygotowany na wszystko reporter. Ciekawe czy jakaÂś stacja zainteresuje siĂŞ Wiktorem Baterem? MoÂże Polsat? :roll: No i chyba najwaÂżniejsze: kto bĂŞdzie nowym korespondentem TVN w Rosji? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wiktor Bater byÂł Âświetny, ale ostatnio coÂś mu siĂŞ psuÂło, a wszyscy chyba pamiĂŞtamy jego stan w "Faktach" 1 stycznia...
Co do tej pracowitoÂści - polecam http://www.tvnfakty.pl - przypominamy wywiad sprzed ponad dwĂłch lat, w ktĂłrym Bater narzeka na to, Âże musi zajmowaĂŚ siĂŞ pierdoÂłami, bo nie ma rÂąk do pracy. Nie wiem czy od tego czasu siĂŞ coÂś zmieniÂło, ale Bater chyba faktycznie ma jakiÂś problem.
A "WydarzeĂą" chyba nie interesujÂą zagraniczni korespondenci. Skoro nie majÂą swojego czÂłowieka w USA, to ciĂŞÂżko mi wierzyĂŚ w RosjĂŞ.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Szkoda Âże staÂło taj jak siĂŞ staÂło :hmm:
Na pewno praca w Rosji nie naleÂżaÂła do najÂłatwiejszych
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja myÂślĂŞ, Âże Baterowi siĂŞ to trochĂŞ znudziÂło. Bo gdyby byÂło inaczej, to nadal moglibyÂśmy na pewno oglÂądaĂŚ peÂłne pasji relacje. Ostatnio te relacje peÂłne pasji na pewno nie byÂły. A o 1 stycznia juÂż pisaÂłem.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ja tam w ogĂłle nie chciaÂłbym pracowaĂŚ :rydzyk:
Na pewno musia³ czuÌ siê wyobcowany-to mog³o mieÌ wp³yw na jakoœÌ pracy.
Szkoda Âże nie przenieÂśli go do kraju -tylko poÂżegnali siĂŞ w dziwny sposĂłb :nie:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Ja myÂślĂŞ, Âże Baterowi siĂŞ to trochĂŞ znudziÂło.
Mo¿e masz racjê tyle lat w jednym miejscu. :roll: Jeszcze w takim kraju jak Rosja. Poza tym Bater mówi³ "Super Expressowi", ¿e: "- Ale nie ukrywajmy: po tylu latach w jednym miejscu cz³owiek przestaje siê rozwijaÌ. Nadszed³ czas na zmiany - dodaje " wiêc on sam chce tych zmian. Tylko dlaczego nie zg³osi³ siê do TVN w tej sprawie? Mo¿e da³oby siê jakoœ unikn¹Ì rozstania. :roll:
adam pisze:Ja tam w ogĂłle nie chciaÂłbym pracowaĂŚ :rydzyk:
A ja chciaÂłbym na jakiÂś rok, nie dÂłuÂżej. :D I przydaÂłby siĂŞ do czegoÂś rosyjski. :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Marcin napisaÂł:
A "WydarzeĂą" chyba nie interesujÂą zagraniczni korespondenci. Skoro nie majÂą swojego czÂłowieka w USA, to ciĂŞÂżko mi wierzyĂŚ w RosjĂŞ.
A JarosÂław Anders z "GÂłosu Ameryki " nie przygotowuje relacji dla pollsatowskich WydarzeĂą . Nawiasem mowiÂąc to zaufany czÂłowiek Tomka Lisa jeszcze z czasow FaktĂłw pierwszego anchora w Polsce.
NOWA ERA W TVN
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Wczoraj Wiktor Bater nadawaÂł relacjĂŞ dla Radia ZET i na koĂącu powiedziaÂł:
"Z Moskwy dla Radia ZET, Wiktor Bater, TVN". Oznacza to, Âże jeszcze caÂłkiem z TVN-u nie odszedÂł skoro przedstawia siĂŞ jako osoba z tej telewizji.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości