Marcin Pawłowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Marcin Pawłowski

Post autor: Ksero »

Dziennikarz sport.tvn24.pl, pojawiający się m.in. na antenie TVN24 Biznes i Świat.
Obrazek
Obrazek
KKK
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: michal_borkowski »

Nareszcie także miłośnicy męskiej urody mieli coś dla siebie w porankowym programie TVN24, kiedy Marcin Pawłowski - prosto z basenu, prezentował dokonania nurków, którzy wyruszają niebawem do najwyżej położonego jeziora kraterowego w Andach. I w przeciwieństwie do Urszuli Chincz, która była chyba pierwsza przeprowadzała wywiad z tej pozycji w porannym "Morning Show", nie miał dwuczęściowego kostiumu;) Jakieś capsy?
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: matik »

Obecnie na zmianę z Maciejem Dolegą współprowadzi "Aktywny serwis" w "Studiu Active". Ponadto jest reporterem tego programu:
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: Maciek_POZ »

Czy Marcin Pawłowski nie zmienił przypadkiem redakcji - zawsze był tytułowany, że jest z nc+, a ostatnio zamiast tego pojawiło się "Eleven Sports Network"? Czy Eleven ma jakieś związki z Canal+? Bo z tego co wiem to kanał sportowy, w którym palce maczali... Katarczycy, którzy zakupili prawa transmisyjne do meczów hiszpańskiej Primera Division (są w Eleven emitowane na żywo). Dzięki temu kanałowi (i pośrednio telewizji kablowej), mogłem oglądać ostatnie Gran Derbi. Jakieś uzgodnienia na pewno są, bo często w serwisach sportowych udostępniają ich materiały np. skróty meczów. W każdym bądź razie ciekawi mnie wzajemna relacja Eleven i Canal+, zwłaszcza że na polskim rynku de facto ze sobą konkurują...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: matik »

Jeszcze w wakacje ubiegłego roku zmienił barwy, z tym, że początkowo nie odchodził z TVN. Teraz jest już po za redakcją TVN Meteo Active i sport.tvn24.pl (nie nc+). Eleven nic nie ma wspólnego z Canal +.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: Maciek_POZ »

O TVN Meteo Active też pisać chciałem, ale to się rozwiązało samo przez się, gdy zawieszono "Studio Active", które przecież prowadziła także i Marta Kuligowska (której chyba nie tytułowano "z TVN Meteo Active"). Eleven i TVN niby nie mają nic wspólnego, ale jednak coś tam współpracują - bo jakoś nie wyobrażam sobie Mateusza Borka czy Bożydara Iwanowa goszczących we "Wstajesz i wiesz" w TVN24...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: matik »

Borek czy Iwanow to Polsat, więc bezpośrednia konkurencja, Eleven to żadna dla TVN konkurencja, więc dziennikarze tej stacji pojawiają się jako goście. Tak ja ci z Eurosportu czy innych nietelewizyjnych mediów.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: Maciek_POZ »

Polsat Sport - bo bardziej z tą stacją związani są wspomniani przeze mnie komentatorzy, to medium sportowe, podobnie jak Eleven czy Eurosport, zatem z punktu widzenia stricte tematycznego nie są konkurencją ani dla ogólnotematycznego TVN czy tym bardziej dla newsowego TVN24. Choć wspomniani redaktorzy mają alternatywę w swojej grupie - zawsze mogą iść z materiałami do Polsat News. Dziennikarze Eleven czy Eurosportu, a także mediów nietelewizyjnych mogą wybierać, gdzie zagościć. Tomasz Zimoch czy Michał Pol często mają gościnne występy we "Wstajesz i wiesz". Inna rzecz mnie intryguje - czy dziennikarze związani stricte z Canal+ bywali w TVN/TVN24? Przecież przez jakiś czas mieli wspólny łącznik w postaci platformy nc+...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: matik »

Dziennikarze Polsatu mają zakaz występowania w innych mediach jak TVN czy TVP. Analogicznie jest z TVP i TVN. Trzeba mieć zgodę na występ u przełożonego. A dziennikarze Canal+ często też goszczą w TVN24 - TVN i Canal+ cały czas mają wspólną redakcję sportową.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: Maciek_POZ »

To ciekawe, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - albo od dawna nie miało to miejsca - występu T. Smokowskiego, A. Twarowskiego tudzież R. Nahornego w kanałach Grupy TVN... Wiadomo, że TVN ma swoich ludzi jak S. Ryczel czy P. Salak, ale oni akurat związani są z eNkowym odłamem wspomnianej przez Ciebie redakcji.
Wracając jeszcze do tematu Eleven - to przynajmniej znam nazwisko chociaż jednej osoby tam pracującej. W sumie jak pojawił się ten program w ofercie kablówki, to się zastanawiałem kto tam u nich pracuje, tym bardziej że nie mają studiów pomeczowych więc nawet twarzy zobaczyć nie idzie. Wiadomo, że Orange Sport się nieco posypał, ale nie mieli tam chyba aż tylu ekspertów od futbolu (przez jakiś czas mieli kontrakt na I ligę polską, przejęty przez Polsat w ub. roku), bo w Eleven idą szeroko - mają ligę hiszpańską, włoską, francuską i angielską Championship, zatem chyba najsolidniejszy zestaw lig zagranicznych. Polsat ma chyba ligę rosyjską, ukraińską i holenderską, Eurosport ma 1. i 2. Bundesligę, a Canal został jedynie z Premiership.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: matik »

Z Canal+ najczęściej gości Paulina Czarnota-Bojarska.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: matik »

Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Marcin Pawłowski

Post autor: maxxx »

Maciek_POZ pisze:tym bardziej że nie mają studiów pomeczowych
Podobno to wkrótce ma ulec zmianie.Dobrej zmianie. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości