Piotr Witwicki

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Piotr Witwicki

Post autor: Camilo »

Z wykształcenia filozof, obecnie reporter i prezenter w Polsat News oraz redaktor portalu 300polityka.pl.

W listopadzie ukaże się jego debiutancka powieść:
Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Piotr Witwicki

Post autor: michal_borkowski »

To już kolejna po Sekielskim i Lipko. Kto następny? Kamil?
To tylko moje skromne zdanie
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: Piotr Witwicki

Post autor: MrAdam »

Dodam tylko, że przed startem Polsat News pan Piotr pracował dla toruńskiej TVN24, a do tego roku prowadził zajęcia na Wydziale Politologii i Studiów Miedzynarodowych UMK. Był też związany z studenckim Radiem Sfera, gdzie zaczynał swoją dziennikarską przygodę.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Piotr Witwicki

Post autor: Camilo »

Redaktor wczoraj po południu nieśmiało testował nadawanie w Periscope. Zapraszamy częściej do telewizji XXI wieku! :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Piotr Witwicki

Post autor: Camilo »

PW zrobił dziś świetny materiał o kulisach Sejmu: restauracja, rozmowa z kioskarką, bank, kaplica, sejmowy hotel a nawet pasieka...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Piotr Witwicki

Post autor: Camilo »

Od wczoraj "Petarda" jest już do nabycia w księgarniach internetowych. Kulisy pracy nad książką PW ujawnił na Facebooku:
Rok temu powysyłałem książkę wydawcom. Po kilku miesiącach zaczęli się odzywać:
- Panie Piotrze fajnie pan piszę, ale kogo zainteresuję książka o boksie
- Bardzo nam się podobało, ale to taka męska książka, a w Polsce mężczyźni nie czytają powieści.
- Fajnie się czyta dlatego mamy propozycję niech pan napisze kryminał dla kobiet.
- Niezła książka, ale trochę dziwna, a my nie możemy sobie pozwolić na ryzyko.
Piszę, bo mam ochotę. A nie mam ochoty pisać kryminału dla kobiet. Pewnie zresztą nie umiem. Już w pierwszym rozdziale wszyscy oprócz mnie zorientowaliby się kto jest mordercą.
Wydawca w końcu się znalazł. Jest nawet jakieś zainteresowanie moją książką, która od dziś jest dostępna. Natomiast chciałbym wszystkich ostrzec: nie ma tam żadnych wątków kryminalnych dla kobiet.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Piotr Witwicki

Post autor: Camilo »

PW jest dziś gościem "WidziMiSię" w PN2.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Piotr Witwicki

Post autor: Camilo »

Piotrek został oficjalnie nowym gospodarzem "Tak czy nie?". Debiut już w najbliższym, prawie dzisiejszym wydaniu. Winszuję! :)
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Piotr Witwicki

Post autor: Wojciech 29 xxx »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości