Krzysztof Ibisz

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Krzysztof Ibisz

Post autor: Camilo »

Ledwo ustały żarciki z wiecznej młodości Krzysia Ibisza, a już dał się wpakować w kolejną pułapkę. Od kilku tygodni non stop wszystkie kanały, które mają cokolwiek wspólnego z Polsatem puszczają arcysztuczną reklamę LTE pt. "Gwiazdy w sieci", której to Krzysio stał się główną twarzą. Nie mogę już na to patrzeć, a już myślałem, że dostał nauczkę i wyhamuje na jakiś czas swoją obecność na ekranach...
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Krzysztof Ibisz

Post autor: Maciek_POZ »

Ja rozumiem, że Polsat i Plus mają wspólnego właściciela, ale to nachalne promowanie pewnych produktów, nawet w programach rozrywkowych zmienia Polsat niemal w Telezakupy Mango Gdynia. Choć może wróć, bo w tych telezakupach chociaż zmieniają się produkty - raz coś do gimnastyki, a to superostre noże, czasem trafiają się jakieś garnki, więc mają bardziej różnorodne gadżety.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Krzysztof Ibisz

Post autor: michal_borkowski »

W (auto)reklamie Polsatu bierze także udział syn prezentera - Maksymilian Ibisz.
To tylko moje skromne zdanie
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Krzysztof Ibisz

Post autor: Felippe »

Ibiszowi marzy się Late Night Show.

http://www.polsat.pl/news/2016-07-13/kr ... m_1515354/
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Krzysztof Ibisz

Post autor: Camilo »

Na razie Krzysio prowadzi działalność kabaretową. Przez wakacje objeżdża Polskę z autoironicznym programem "Operacja Ibisz". Wspierają go w tym Mikołaj Cieślak, Piotr Pręgowski i Tadeusz Ross. Nie chcę być złośliwy, ale to taka typowo polska odpowiedź na roast, mająca na celu zmianę wizerunku i być może przygotowanie gruntu pod late night show właśnie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Krzysztof Ibisz

Post autor: michal_borkowski »

Jak u Gogola ("Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie"). Jeśli dystans do siebie, należy traktować jako oznakę dojrzałości - możemy przyjać, że Krzysztof Ibisz w końcu się starzeje ;)
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Krzysztof Ibisz

Post autor: Maciek_POZ »

K. Ibisz już wcześniej pokazał dystans do siebie grając we "Świecie według Kiepskich". Był tam epizod, gdy zamienił się rolami z Boczkiem - przyszedł do chaty i prosił Ferdka o browara i mówił "w mordę jeża" :)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Krzysztof Ibisz

Post autor: Trzeciak »

Warto dodać, że to była także cross-promocja popularnego w Polsacie programu pt. "Bar". :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 128 gości