Łukasz Grass

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Łukasz Grass

Post autor: tobi »

Nowy prezenter TVN24- ÂŁukasz Gras.
Pojawi sie w serwisie o 15.30 ZapowiedziaÂła go o 15 Anna KlaczyĂąska.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Czy ktos ma o nim jakieÂś informacje? Prezentuje siĂŞ caÂłkiem przyzwoicie, choĂŚ widaĂŚ, Âże ma tremĂŞ.
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Obrazek
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

No wypadÂł tragicznie. Po za wyglÂądem, nie przesadzajmy, nic ciekawego.
Kilkakrotnie siĂŞ pomyliÂł i jĂŞzyczek wystawiÂł do kamery :lol: :lol: :lol:
Nic o nim nie wiem
.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale ma tapete! :twisted: Jednak daleko mu do Ziemca - ten sobie chyba makijaÂż szpachelkÂą robiÂł, bo momentami wyglÂądaÂł jak kolor obecnej rewolucji na Ukrainie. Dopiero z czasem opanowaÂł siĂŞ i nauczyÂł wybieraĂŚ puder pod naturalny kolor skĂłry.
Nowego nabytku TVN24 jeszcze nie widziaÂłem - zobaczĂŞ o 16.00
Mamy nowy rok - a wiĂŞc i nowe kontrakty. MoÂże TVN24 ma wiecej takich niespodzianek? (To by tÂłumaczyÂło dlaczego Anitka poszÂła w przeciwnÂą stronĂŞ). :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

WidaÌ, ¿e by³ stremowany. Wymowê ma doœÌ specyficzn¹, ja taki styl mówienia okreœlam syndromem zaciœniêtych zêbów. Jednak nie by³ taki z³y, widaÌ, ¿e m³ody ch³opak, jeszcze siê mo¿e wiele nauczyÌ.

Co do jĂŞzyczka to pamiĂŞtam jak kiedyÂś Ania KalczyĂąska po chyba 3-krotnym usiÂłowaniu przeczytania jakiegoÂś trudnego wyrazu tuÂż przed pokazaniem siĂŞ materiaÂłu rĂłwnieÂż pokazaÂła jĂŞzyk, tylko, Âże duÂżo wiĂŞcej niÂż kolega Gras, tak jakby chciaÂła zademonstrowaĂŚ - uff...udaÂło siĂŞ. PamiĂŞtam, Âże nawet w Âłapu-capu dziĂŞki temu sie znalazÂła.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Maciekw pisze:WidaÌ, ¿e by³ stremowany. Wymowê ma doœÌ specyficzn¹, ja taki styl mówienia okreœlam syndromem zaciœniêtych zêbów. Jednak nie by³ taki z³y, widaÌ, ¿e m³ody ch³opak, jeszcze siê mo¿e wiele nauczyÌ.
To siĂŞ nazywa szczĂŞkoÂścisk i strasznie trudno z tym walczyĂŚ. Polecam ĂŚwieczenia rozluÂźniajÂące miĂŞÂśnie szyji i okolic, oraz gimnastykĂŞ szczĂŞki. Nalezy tez czesto krzyczeĂŚ, mĂłwiĂŚ gÂłoÂśno i szeroko otwieraĂŚ buzie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale skÂąd on jest?? i z jakiej okazji siĂŞ pojawiÂł :?: :?: i czy to nie zonacza Âże innym bĂŞdÂą ograniczone dyÂżury :?:
Aby ktoÂś mĂłgÂł zyskac ktoÂś musi straciĂŚ. Dla wszystkich miejsca tam nie ma :!:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

CzĂŞsto siĂŞ sÂłyszy, zwÂłaszcza na tym forum, Âże po odejÂściu Ziemca majÂą za maÂło ludzi do pracy przed kamerÂą. WiĂŞc zapewne on bĂŞdzie nowÂą siÂła tvn24. Zapewne na poczÂątku dostatnie tylko weekendy no chyba, Âże to syn brata lub ojca kolegi.... :lol:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Bedzie miaÂł DzieĂą Na ÂŻywo z A*utomat Jedrzejowska
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tobi masz niestety racjĂŞ :!:
MogĂŞ siĂŞ zaÂłoÂżyĂŚ, Âże ta dwĂłjka swoim automatyzmem bĂŞdzie siĂŞ wzajemnie uzupeÂłniaÂła. ProfesjonaliÂści(Anitka) sÂą degradowani a a*otomaty wynoszone ponad wszystko :!:
A moÂże pojawiÂł siĂŞ tylko na chwilĂŞ :?:
no chyba, Âże to syn brata lub ojca kolegi....
To jest bardzo prawdopodobne bo nigdy jeszzce o nim nie sÂłyszaÂłem. Nie byÂł ani reporterem ani nie byÂł w Âżadnych napisach programĂłw.
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

tobi pisze:Bedzie miaÂł DzieĂą Na ÂŻywo z A*utomat Jedrzejowska
jak tak fatalnych ludzi do dnia na ¿ywo wciskaj¹, to ju¿ gorzej byÌ nie mo¿e. niech kurde wezm¹, œci¹gn¹ kogoœ z radia, albo kogoœ z doœwiadczeniem, a ¿ó³todziobów niech testuj¹ gdzie indziej... bo to ju¿ powoli przykre siê robi :(
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a moze on przyszedÂł bo wywalili JĂŞdrzejowskÂą :?: :D poza tym, dajmy mu szansĂŞ, wyrobi sie jeszcze na pewno, po to go dali na niedzielĂŞ, kiedy nie musi sie za czĂŞsto pojawiaĂŚ, Âżeby oswoiÂł sie z pracÂą prezentera i zeby widzowie mogli go spokojnie oceniĂŚ :wink: :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

a moze on przyszedÂł bo wywalili JĂŞdrzejowskÂą
NIe :!: :!: :!: Ja wiem dlaczego teraz nie ma jĂŞdrzejowskie :!:
JĂŞdrzejowska jest czÂłonkiem zarzÂądu fundacji "tvn nie jesteÂś sam" a teraz trwa wielka akcja pomocy dla ofiar kataklizmu w Azji i w zwiÂązku z tym jest pewnie wiele roboty a BoÂżence siĂŞ nie odmawia :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja mysle ze nie bylo zle (o 17). Rzeczywiscie sie jeszcze nie otworzyl, ale sie mu nie dziwie - tez bym pewnie pekal :P Zobaczymy za pare tygodni (bo Wasz "Grzegorz Kajdanowicz" Kajdanowicz dla mnie juz sie troche odautomatyzowaÂł :P )
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kacper3100 i 165 gości