Ida Nowakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z Grupą TVN Discovery Polska.

Moderatorzy: Łukasz, matik

ODPOWIEDZ
jacekwalcz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1386
Rejestracja: środa 10 gru 2014, 00:40

Ida Nowakowska

Post autor: jacekwalcz » czwartek 16 maja 2019, 18:42

Życiorys
Wczesne lata
Jest córką pisarza Marka Nowakowskiego. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkolę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie.
Kariera
Jest solistką Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, w którym występowała w musicalach: Piotruś Pan, Taniec wampirów, Koty i Upiór w operze. Była aktorką i tancerką stołecznego teatru Janusza Józefowicza Studio Buffo. Brała udział w musicalach Metro i Romeo i Julia. Tańczyła w Nowym Jorku w Metropolitan Opera w La Bayadere i w Lincoln Center główną rolę w musicalu Reel to Real. Zagrała główną rolę w filmie Out of Reach u boku Stevena Seagala.
W 2007 zajęła pierwsze miejsce w kategorii tańca współczesnego na Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Gdańsku, a w 2009 na tym samym konkursie zdobyła trzecie miejsce. Zdobyła też Puchar Polski w Disco Dance oraz zajęła pierwsze miejsce w Międzynarodowych Zawodach Tap Dance. W kwietniu 2009 zdobyła pierwszą nagrodę na festiwalu baletowym „Złote Pointy” w Szczecinie.
Była uczestniczką pierwszej edycji programu rozrywkowego TVN You Can Dance – Po prostu tańcz (2007), którego następnie była jurorką w dziewiątym sezonie (2016). Była również jurorką w Dance Dance Dance (2019) i prowadzącą programów: Przymierzalnia (2008) i Bake Off Junior (2018).
Życie prywatne
W 2015 poślubiła Jacka Herndona.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika