Szymon Majewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Szymon Majewski

Post autor: kamuii »

MiaÂłam jasno okreÂśliĂŚ pytanie wiĂŞc "co o tym sÂądzicie ???" Ja osobiÂście uwaÂżam ze to bezsens bo niedÂługo tvn go wywali i zostanie bez pracy z resztÂą to na pewno nie byÂł jego pomysÂł tylko tych geniuszy z TVN...


btw...Mam nadziejĂŞ ze to odpowiedi wÂątek ? ÂŁukaszu...
a co zaœ do samego w¹tku to skoro umieœci³eœ go w newsach gdzie jest mo¿liwoœÌ komentarzy to chyba jest po to zeby go kometowaÌ ?
1.Pod newsami g³ównie wypowiadaja siê niezalogowani my mamy od tego to forum
2.WeÂź pod uwage Âże nie kaÂżdy czyta stronĂŞ :D
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie............
nie wierze
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ciekawe co bedzie ze spontonem...
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Skoro od wrzeœnia ma pojawiÌ siê nowy program Majewskiego, to na pewno skoùÌzy siê "Mamy Ciê". :?
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

majewski

Post autor: zadra »

raczej trudno mi sie przejÂąc historiÂą pana Majewskiego. 8)

Nawet jak TVN go wywali to na pewno ma zapewnione takie odszkodowanie, Âże sobie poÂżyje.
ZresztÂą radio zet to taki sam badziew, a Majewski ciÂągle gra tÂą samÂą rolĂŞ, jeszcze od czasĂłw R-ModliĂąskiej. najwyÂżej zagra jÂą gdzie indziej, TVP go przyjmie z otwartymi ramionami, tam przyjmujÂą wszystkie odpadki, od Manna i Materny poczÂąwszy.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie obraÂź siĂŞ, Marcin, ale od jesieni Majewski pewnie znĂłw zajmie siĂŞ gÂłupotami w stylu "WieczĂłr z AlicjÂą". Obym siĂŞ jednak myliÂł... :niepewny:
A swoj¹ drog¹, to rozœmieszy³ mnie fragment artyku³u Faktu zapewniaj¹cy, i¿ nowy projekt pojawi siê "ju¿ na jesieni". Dziwne, ale mi ta jesieù jest doœÌ odleg³a... :aniolek:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

a napisali, ktorego roku? :lol: :lol: :lol: :o

Tak szczerze mĂłwiÂąc ro szkoda, Âże radio zet traci Szymka...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A bĂŞdzie audycja poÂżegnalna...........Kiedy
DuuuuuuÂża strata na wizerunku radia. ByÂł Jagielski teraz Majewski. Cikewe ile Weiss tam wysiedzi jeszcze :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Taaak? To wed³ug Ciebie, bo moim zdaniem to Radio Zet mo¿e tylko zyskaÌ. Weiss jest s³aby, owszem, ale Marek Starybrat, Piotr Zastró¿ny i Ma³gorzata Che³miniak to prawdziwi profesjonaliœci. Przekona³em siê o tym i... zosta³em. Ju¿ od dwóch lat s³ucham Zetki. :super:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Zgadzam siĂŞ z MaĂŚkiem

Post autor: michal641 »

Maciek ma racjê, choÌ wedug mnie nie do koùca. Pani Che³miniak oraz panowie: Starybrat, Zastró¿ny s¹ OK. Nie mam te¿ nic przeciwku Panu J. Weissowi. Czasami s³ucham jego audycji i podobaj¹ mi siê. No i jeszcze Monika Olejnik (goœÌ Radia ZET i siudmy dzien tygodnia) tez jest spoko. S³ucham ods ponad roku Zetki, wczesniej sluchalem RMF-u, jednak uwazam, ze zetka jest najlepsza.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ale ja nie twierdze Âże wspomnani Dj czy prowadzÂący sÂą Âżli.

MIa³em na myœli presti¿. Kto wystêpowa³ w reklamówkach RadiaZet Olejnik, Majewski w³aœnie, Weiss.Mi Zetka kojarzy³a siê zawsze z Szymonem, Weissem, Olejnik,Jagielskim a potem Che³miniak, Zastró¿nym.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

poma³u znane osoby siê koùcz¹ do wkrêcania a tych edycji Mamy Ciê! nie bêdzie w nieskoùczonoœÌ...
pewnie skoĂączy siĂŞ trezcia i tyle

A co do dalszych losĂłw Majewskiego to choĂŚby kiedyÂś tam go TVN wywaliÂł on i tak da sobie radĂŞ, znany jest i to bardzo, jak nie inne radia to inne telewizje od razu siĂŞ bĂŞdÂą o niego biĂŚ kto wiĂŞcej kasy i lepszÂą pracĂŞ zaproponuje
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Majewski to wspania³a osobowoœÌ! Ma facet talent, genialne poczucie humoru i w zwi¹zku z tym nie powinnien pracowaÌ tylko w TVN, ale i w ZETce. Szoda, ze odszed³. Nie wiadomo czy dobrze zrobi³. Czas pokaze. Ja jednak nie mam mu tego za z³e. Jego decyzja.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Co do "Mamy ciĂŞ" to w jakimÂś dwutygodniku (w "Vivie!" chyba) byÂło rozmowa z twĂłrcÂą programu w Polsce i on powiedziaÂł coÂś w stylu:

"Po tej edycji zrobimy sobie co najmniej rok wolnego". W zwiÂązku tym przynajmniej w planach jest czwarta edycja.

Jak to przeczytaÂłem to zastanawiaÂłem siĂŞ czy dadzÂą coÂś w miĂŞdzyczasie Majewskiemu, no i juÂż wiadomo, Âże dali.

A co do samego Szymona to zauwa¿y³em, ¿e czêsto najg³oœniej w studiu œmieje siê ze swoich (nie zawsze zabawnych) ¿artów, nadu¿ywa s³ów "cholera", "kurde, no", "bo... wiesz", "ale s³uchaj" itp. i jakoœ mniej 'œmiesznie' siê go ogl¹da, ni¿ kiedyœ.

Ale to moÂże tylko moje odczucia.
:)
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

W wczorajszym (25.03) "Expresie Ilustrowanym" z £odzi jest spory artyku³ o Majewskim. Niestety zeskanowaÌ go nie mogê, a przepisywaÌ te¿ mi siê nie chce, bo jest doœÌ d³ugi. Ale mo¿e ktoœ ma te¿ ten artyku³??
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości