O. Tadeusz Rydzyk

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ten program jest znakomity.. myÂślaÂłem Âże z krzesÂła spadnĂŞ.. :D
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Czy wspominaÂł ktoÂś o mojej idolce Madzi Buczek :?: :?: :?: Zaznacze tylko, ze lejÂąc z Madzi czuje siĂŞ jak ostatnia swinia, bo jest w koĂącu niepeÂłnosprawnÂą osobÂą, ale jakby nie o to chodzi.
POLECAM NA TV TRWAM - SOBOTA 19:30 mozna obejrzeĂŚ przesÂłanie Madzi, ktĂłrej chyba ojciec dyrektor osobiÂście wsadziÂł mikser do gÂłowy, bo w tym wieku mieĂŚ tak zlasowany mĂłzg to naprawdĂŞ wytrwaÂłej pracy trzeba :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Oj Kubs, ty Âświnio, juz byÂś lepiej WiadomoÂści obejrzaÂł w tym czasie :D :arrow:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

W WiadomoÂściach tez niezÂłe kwiatki puszczajÂą
Wróciłem!!
slaffek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2005, 16:37

Post autor: slaffek1 »

Bylem w Radiu Maryja i tka sie zastanawiam po co w tkaim radiu a wlasciwie z abudynkiem jest basen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak maja Basen :| i wszedize blankiety wplaty wypelnione juz oczywiscie:|
:D :D :D
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Basen padre Rydzyk zbudowaÂł oczywiÂście, coby mieĂŚ, gdzie komunistĂłw topiĂŚ. ;-) A jaak... ;-) No chyba nie dla relaksu, przecieÂż to skromny czÂłowiek. :lol:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja wróci³em kilka dni temu z miasta Torunia i czuje siê jak nowo narodzony czy wrêcz namaszczony, czuje takie œwiat³o po wizycie w Królestwie Ojca Rydzyka. Ta jego szko³a, te lampy poz³acane na korytarzach, ah.....no i radYjo ma œwietne nag³oœnienie. Nawet na podwórzu- bo tylko tam Nas wpuszczono, i tak du¿o zwa¿ywszy gdzie powa¿ni dziennikarze mog¹ dojœÌ to my byliœmy dalej- full nag³oœnienie. Mo¿na siê jednoczeœnie wylegiwaÌ na ³aweczce czy w basenie - i to posiada Rodzina Radia Maryja- i s³uchaÌ Ukochanej Radiostacji.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Tobi, by³eœ na pielgrzymce Rodziny Radia Maryja :?: :?: :?: :shock: :shock: Boshe, ciebie trzeba spowrotem na dobr¹ drogê nawróciÌ, bo widaÌ go³ym okiem ¿e b³¹dzic zaczynasz... Boje sie, ¿e jak dalejk tak pójdzie to na œlub nas zaprosisz z cz³onkini¹ grupy oazowej :oops:
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No tak lej¹c z madzi Buczek tez czujê siê nieswojo ale có¿ ...
rozumiem ze bêd¹c tak poszkodowana przez los mo¿na mieÌ ró¿ne schizy ale ta laska ma ju¿ tak porydzykowane we ³bie ¿e bardziej nie mo¿na :D

btw... program sooper ;) aaa i polecam to :D http://www.pkrd.org.pl/txt_jp/jp_mw.html
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

ojciec rydzyk i jego praktyki

Post autor: salladyn »

Nie wiem czy zauwa¿yliœcie ale dochodzenie do w³adzy ojca rydzyka przypomina mi dochodzenie do w³adzy osoby która zapisa³a siê jako najczarniejsza karta historii.Nie mogê powiedzieÌ dok³adnie o kogo chodzi bo móg³bym przez jakiegoœ nadgorliwca byÌ pozwanym do s¹du ale myœle ¿e wszyscy wiedz¹ o kogo chodzi.Tamten mia³ NSDAP ten ma m³odzie¿ówkê ligi polskich rodzin.Co najgorsze takich analogii jest wiêcej.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości