TVN Gra

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

:: Kamil pisze:Niestety w mojej kablĂłwce nie znalazÂłem nic nowego. :? To wreszcie ten kanaÂł jest darmowy czy nie? MoÂże jakiegoÂś dekodera mam kupiĂŚ?? :x
A po co zapychaĂŚ miejsce w kablĂłwkach takimi kanaÂłami przy ktĂłrych nie da siĂŞ wysiedzieĂŚ dÂłuÂżej niÂż 3 sekundy.... ??
Na np TVP Kultura miejsca nie ma, ale TVN Gra wkrĂłtce na pewno pojawi sie w wiĂŞkszosci sieci kablowych :twisted:
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moja kablowka niestety jeszcze nie dodala kanalu TVN Gra do swojej oferty wiec teraz postanowilem sobie poogladac troche w internecie adres podal Marcin Dziekuje :D Naszczescie to nie jest taki glupi kanal myslalem ze bedzie gorzej bardzo mi sie podoba oprawa graficzna kanalu, ale jestem ciekawy czy na tym kanale beda reklamy np masla, samochodow, gazet itp itd :?: bo narazie widzialem tylko zwiazane rowniez z wyslaniem SMS-ow. Kolejne pytanie czy to prawda ze TVN Gra ma swoja telestrone :?:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, TVN Gra ma telegazetĂŞ.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Marcin pisze:Tak, TVN Gra ma telegazetĂŞ.
Przepraszam bardzo, a co tam ciekawego jest ?? Leca tam jakieÂś napisy dla gÂłuchych, czy co ?? Oni to majÂą szczĂŞÂście - nie musza sÂłuchaĂŚ piĂŞĂŚsetnego powtarzania, Âże "takie to proste to zadanie, Âże musicie to wiedzieĂŚ"...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

podmark pisze:Przepraszam bardzo, a co tam ciekawego jest ?? Leca tam jakieÂś napisy dla gÂłuchych, czy co ?? Oni to majÂą szczĂŞÂście - nie musza sÂłuchaĂŚ piĂŞĂŚsetnego powtarzania, Âże "takie to proste to zadanie, Âże musicie to wiedzieĂŚ"...
moÂże np. program.. czy numery telefonĂłw :] informacje o odbiorze :] od napisĂłw dla gÂłuchoniemych to jest Rysiu z Klanu :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie wiem czy zauwazyliscie czy nie, ale na http://www.tvn.pl dodali juz na dole strony link do strony TVN Gra i TVN Style i narazie tylko na tvn.pl jest link do TVN Gra, a na innych nawet nie ma do TVN Style, a jeszce na innych linkow w ogole nie ma. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

juz nawet ruszylo Biuro reklamy TVN Gra>>> http://reklama.tvn.pl/9934,index.html
Podobnie jak w TVN Style reklamy w nim sa tanie :D
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Znalaz³em w necie strone firmy, ktora robi czêœÌ programów do TVN Gra i nie tylko dla nich. To link: http://www.interactv.com/shows.htm Dochodze do wniosku, ¿e nie ma nic bardziej irytuj¹cego ni¿ chiùskiego Call TV :P
MAKEPOVERTYHISTORY
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś o 22:00 na TVN Style w programie "Telewizja od kuchni" kulisy TVN Gra czyli jak siĂŞ gra w TVN Gra. :D Moze byĂŚ ciekawie zobaczy siĂŞ jak robiÂą te programy. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Teraz to TVN GRA przesadza - to jest kana³ gier czy czatowania? Rzadko go ogl¹dam ale dziœ natkn¹³em siê na smsowy czat, który emitowany jest o 19. Mija siê to z profilem stacji.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dlaczego przesadza? :? Profil kanaÂłu jest interaktywny wiĂŞc nic dziwnego, Âże sÂą teÂż takie czat'y. :] Dobrze, Âże coÂś takiego jest, bo tak ciÂągle byÂłby gry i gry, a tak Ci co nie majÂą neta mogÂą poczatowaĂŚ, a kanaÂł zarobiĂŚ. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Zauwa¿y³em ostatnio, ¿e parê programów wylecia³o z ramówki, a te które zosta³y s¹ d³u¿sze - nawet dwugodzinne. I tak to nie robi ró¿nicy, bo te wszystkie programy tylko scenografi¹ siê ró¿ni¹ (oprócz "Seansu filmowego" i "Rozbij bank"). Ciekawe czy TVN Gra te¿ zakoduj¹ jak pozosta³e kana³y TVN-u.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

khornik pisze:Zauwa¿y³em ostatnio, ¿e parê programów wylecia³o z ramówki, a te które zosta³y s¹ d³u¿sze - nawet dwugodzinne. I tak to nie robi ró¿nicy, bo te wszystkie programy tylko scenografi¹ siê ró¿ni¹ (oprócz "Seansu filmowego" i "Rozbij bank"). Ciekawe czy TVN Gra te¿ zakoduj¹ jak pozosta³e kana³y TVN-u.
Napewno nie zakoduja bo stracili by potencjalnych graczy...W koncu duzo osob odbiera ten kanal FTA.
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

irytuje mnie to ze na TVN Gra leci jakas idiotyczna serwis mania i masa telezakupĂłw. a stacja na poczatku zapowiadala ze 24h na dobe maja leciec teleturnieje interaktywne, a tymczasem od poczatku istnienia stacji zniknelo nie wiedziec czemu ponad polowa programow. jak ma ktos jakies capsy z innych krajow to wklejac

[ Dodano: Pon Cze 26, 2006 11:38 pm ]
sÂłyszeliÂście ze od 1 lipca na antenie TVN Gra i TVN Siedem nowy teleturniej interaktywny "StraÂżnik kasy". SzukajÂą do niego prowadzÂących.

[ Dodano: Nie Lip 09, 2006 9:57 pm ]
slyszeliscie od 17 lipca nowy teleturniej w TVN Gra pt. FABRYKA GRY
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

kiedy ogladam WykrĂŞĂŚ Numer to mi siĂŞ Âźle robi. TVN napewno manipuluje przy Wolnej Lini. Bo to zawsze jest dziwne, Âże w trzeciej zagadce ktoÂś jÂą odnajduje w ostatniej minucie programu. Poza tym prowadzÂące robiÂące z ludzi idiotĂłw sÂłowami "nikt nie wie jakie jest rozwiÂązanie" czy "nikt siĂŞ nie zgÂłasza". Poza tym zagadki gdzie trzeba dodaĂŚ policzyĂŚ serca na karcie teÂż sÂą podwychtliwe - sÂą tylko np. polowki tych serc, nie wiadomo czy liczyc te ktorych nie widac ale sa na karcie. Od czasu Tele Gry z wyjatkiem Graj o Raj call-tv to naprawde jedno wielkie DNO.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości