[TVN] Mamy Cię!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mamy cię!

Post autor: Camilo »

@Trzeciak, pisałem o tym już tydzień temu. Teraz mogłem tylko podeprzeć się liczbami.
@Greg Haus, myślę, że nikt się nie dziwi.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mamy cię!

Post autor: tomalapt »

Totalna porażka, moim zdaniem najgorsza produkcja sezonu...
dwaeuro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 14 gru 2012, 20:40

Re: Mamy cię!

Post autor: dwaeuro »

Pamiętacie jak Majewski z załogą w jednym z ostatnich odcinków zrobił dowcip Dowborowi z Radwańską? Właśnie takich rzeczy brakuje. No i jak pisałem Szymona!!!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

To akurat zrobił w programie "Szymon na żywo".
dwaeuro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 14 gru 2012, 20:40

Re: Mamy cię!

Post autor: dwaeuro »

Trzeciak pisze:To akurat zrobił w programie "Szymon na żywo".
Czyli w jednym ze swoich ostatnich odcinków w TVN :P
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mamy cię!

Post autor: ktos »

„Mamy Cię!” od startu straciło milion widzów. TVN wiceliderem rynku „Mamy Cię!” oglądało średnio 2,7 mln widzów.''

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ma ... erem-rynku
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Mamy cię!

Post autor: michal_borkowski »

Wypada więc powtórzyć frazę z tematu przy "Mąż czy nie mąż": "No, to kolejnej serii nie będzie..."
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

Nie zapominajmy, że w zeszłą niedzielę ruszyło także "MBTM", który osiągnął nadspodziewanie dobry wynik 2,5 mln widzów - i zapewne też odebrał widzów "Mamy Cię!".

A co do programu - jest co najwyżej nie źle, ale nie tak dobrze, jak z Majewskim. Nie bez znaczenia na jakość produkcji jest fakt, że producentem programu jest ta sama firma, która produkuje... "Kto poślubi mojego syna?".
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mamy cię!

Post autor: prze_kw »

W ramach ratunku zamieniono jutrzejsze gagi - zamiast Jeżowskiej wkręcona będzie Joanna Jabłczyńska.
Liczą się tylko Fakty.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mamy cię!

Post autor: Greg Haus »

prze_kw pisze:W ramach ratunku zamieniono jutrzejsze gagi - zamiast Jeżowskiej wkręcona będzie Joanna Jabłczyńska.
Ten format już nie jest do uratowania. Słabe gagi + słabi prowadzący = słabe wyniki oglądalności. A po pierwszym odcinku było widać, że program miał potencjał...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mamy cię!

Post autor: SevenUP »

Uszczypnijcie mnie, ale uważacie że 2,7 mln to słaby wynik? Nie dość że w tym czasie jest Ranczo (7 milionów) i MBTM (2,5 mln), to jeszcze Mamy cię wygrywa z tym drugim :lol:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

Akurat ostatni odcinek miał właśnie 2,1 mln widzów - kiedy właśnie zadebiutowało "MBTM". A średnia jest taka, bo wpłynęły na to wyniki pierwszych dwóch odcinków, gdzie w pierwszym specjalnej konkurencji nie miał, a w drugim - rywalizował tylko z "Ranczem".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Mamy cię!

Post autor: michal_borkowski »

"Na temat" proponuje, żeby - jeśli nie może wrócić Majewski - w programie zostawić samego Prokopa, już bez Hołowni, dla dobra tego show: http://natemat.pl/137261,mamy-cie-traci ... ewski-wroc
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mamy cię!

Post autor: Camilo »

Tak po prawdzie, to Prokopowi i Hołowni zrobili tym programem krzywdę. Nie dość, że wiele rzeczy tam nie zależy od nich - a na nich głównie zaczęły spadać cięgi, bo dają twarz - to jeszcze skazali na porównania do Majewskiego co po dekadzie było od początku bardzo ryzykowne. Zamiast "Mamy Cię" powinni dostać coś absolutnie nowego, najlepiej w stylu "Sunday Night Takeaway".
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

Muszę w części się zgodzić. Powiedzmy sobie jasno - "MC" już zawsze będzie kojarzony z Majewskim. Fakt, że w programie najważniejsze są gagi, ale postać gospodarza tego programu, który tworzy coś w rodzaju duszy tej jest bardzo istotna. To, czy zrobili Prokopowi i Hołowni krzywdę, to już kwestia dyskusyjna. Fakt, że do Majewskiego jest daleko, ale dla mnie - duet nie jest jakiś specjalnie irytujący. Zresztą i tak panowie nadrobią jesienią w "Mam Talent!". Raczej to TVN zrobił temu formatowi krzywdę zlecając produkcję... firmie, która produkuje program "Kto poślubi mojego syna?".

Co do "Saturday Night Takeaway" - z tego co widziałem - format jest o poziom bardziej zaawansowany od "Mamy Cię!". Aczkolwiek po klapie francuskiej edycji i coraz bardziej słabnących wynikach brytyjskiego oryginału (gdzie już regularnie przegrywa z "The Voice UK") miałbym wątpliwości, czy format sprawdziłby się w Polsce. Prędzej bym widział takie typowo rozrywkowe talk-show (coś podobnego do "Szymon Majewski Show") - ostatnio Dwójce z "Paranienormalnymi" to się udało. A jak nie - to wiosną przyszłego roku postawił na pewną konsekwencję, czyli (oprócz drugiej edycji "Maych Gigantów", która wydaje się pewna) na "MasterChef Junior". ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości