[TVN] Mamy Cię!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

michal_borkowski pisze:A może chcieli uniknąć takich - cytuję - chamskich wypowiedzi: http://www.sadistic.pl/tag/dwururka
Nie chodziło mi o to. Po prostu duet Hołownia-Prokop nie był kilka lat temu zgrany, jak dziś, a chcieli uniknąć podobnej sytuacji jak z "Dwururką", która - jak się nie mylę - była zdjęta z anteny po kilku odcinkach.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mamy cię!

Post autor: Camilo »

W przypadku talk-show zgranie obu Panów mogłoby mieć znaczenie, ale nie w przypadku parodii programu informacyjnego, gdzie ich zadaniem było "śmiertelnie poważne" czytanie z promptera.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

Parodia tylko na pozór wydaje się rzeczą banalną, na nią trzeba mieć pomysł, czucie no i naturalność, a bez tej ostatniej - widz nie kupi pomysłu, a tej być może zabrakło Hołowni. Inną sprawą - pomysł na program też specjalnie kreatywnie mógł nie być - stąd być może decyzja o braku produkcji programu po pilocie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mamy cię!

Post autor: Camilo »

Nie ma sensu podważać tego, co zostało powiedziane w wywiadzie. Gdyby pomysł był niewypałem, to by się nim nie chwalili, bo po co? By zagrać na nosie Miszczakowi i popaść w jego niełaskę?
Warto przypomnieć, że Majewski robił w tym czasie u siebie niemal identyczny cykl o nazwie nawiązującej do CNN. Dublowanie pomysłu i robienie konkurencji w ramach jednej stacji rzeczywiście byłoby dość niefortunnym posunięciem. A to, że po odrzuceniu tego projektu zaproponowano im prowadzenie "Mam talent" jest najlepszym dowodem na to, że dali radę i spodobali się kierownictwu. Ba, w ramach rekompensaty zaproponowano im coś dużo, dużo lepszego.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

Camilo pisze:Nie ma sensu podważać tego, co zostało powiedziane w wywiadzie.
Podważać nie, ale warto się zastanowić w jakim kontekście te słowa wypowiedział Prokop.
Camilo pisze:Gdyby pomysł był niewypałem, to by się nim nie chwalili, bo po co? By zagrać na nosie Miszczakowi i popaść w jego niełaskę?
Chyba aż takim człowiekiem bez dystansu Miszczak nie jest. Z drugiej strony - też specjalnie nie ma się czym wstydzić, nawet jeśli szef programowy stacji był z niego niezadowolony.
Camilo pisze:Warto przypomnieć, że Majewski robił w tym czasie u siebie niemal identyczny cykl o nazwie nawiązującej do CNN. Dublowanie pomysłu i robienie konkurencji w ramach jednej stacji rzeczywiście byłoby dość niefortunnym posunięciem. A to, że po odrzuceniu tego projektu zaproponowano im prowadzenie "Mam talent" jest najlepszym dowodem na to, że dali radę i spodobali się kierownictwu. Ba, w ramach rekompensaty zaproponowano im coś dużo, dużo lepszego.
[/quote]
O ile Prokop już dość dobrze był kojarzony z rozrywką (jeszcze z czasów, gdy był w Dwójce), o tyle Hołownia już nie, bo trochę nie zgadzało prowadzenie programu rozrywkowego się z jego wizerunkiem, jako publicysty. Wystarczy wspomnieć ile kontrowersji wywołał jego wybór na prowadzącego "MT!" w 2008 roku. A dziś mało kto wyobraża sobie ten program bez niego.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

Teraz już oficjalnie potwierdzeni. Emisja w niedziele o 20:00: http://media2.pl/media/118059-Mamy-Cie- ... edium=link
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mamy cię!

Post autor: Greg Haus »

Wśród wkręcony m.in.
Omen Mensah
Marcin Meller
Dorota Gardias
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mamy cię!

Post autor: adik1148 »

Tak naprawdę tylko ten program i YCD zachęcają mnie do oglądania TVN'u tej wiosny ;/ Wszystko wydaje się jakby nudne ... a najbardziej ci "Mali Giganci"
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

Nie, no "Mali Giganci" zapowiadają się sensownie, a na pewno ciekawiej od "Splasha!" z którym najprawdopodoniej będzie konkurował. Ale to w innym wątku.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

"Wymieniło się pokolenie gwiazd i widzów", ale czy przypadkiem nie wymieniła się także generacja formatu: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ma ... d-i-widzow
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mamy cię!

Post autor: Greg Haus »

Czy tylko ja mam wrażenie, że logo Mamy Cię wygląda jak te z BB? Moje pierwsze skojarzenie.

Obrazek
Obrazek
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

Nie tylko ty. Na innym forum także padły podobne skojarzenia. ;)
Ferdziul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 lis 2012, 18:38

Re: Mamy cię!

Post autor: Ferdziul »

Ja też zauważyłem podobieństwo w logo do "Big Brothera", napisałem nawet o tym na innym forum. :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mamy cię!

Post autor: Greg Haus »

Eh to chyba tylko ja jestem wierny jednemu forum :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości