TVN Med

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No dobra, przekonaliÂści mnie :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN Med póŸniej...
Media2 pisze:Jak informowaliœmy w lutym, na jednej z konferencji prasowych Piotr Walter, prezes TVN zapowiedzia³, i¿ przysz³oœÌ planowanego kana³u skierowanego do lekarzy jest niepewna. Niedawno skierowano wniosek KRRiT o przesuniêcie terminu uruchomienia TVN Med.

Jak poinformowaÂła nas przedstawicielka Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - Zmiana dotyczyÂła jedynie przedÂłuÂżenia terminu do uruchomienia programu z 3 do 6 miesiĂŞcy - mĂłwi Agnieszka Ogrodowczyk z Departamentu Koncesyjnego KRRiT.

W lutym Walter mĂłwiÂł o planach zmiany zapisĂłw koncesyjnych TVN Med. KanaÂł miaÂł byĂŚ takÂże skierowany do wÂąskiej grupy widzĂłw, jednak nie mieli byĂŚ juÂż to lekarze, a caÂłkiem inne Âśrodowisko. PĂłki co nie zÂłoÂżono wniosku o zmianĂŞ zapisĂłw w koncesji. Jeszcze dwa miesiÂące temu mĂłwiono o niepewnoÂści co do startu TVN Med.

Wniosek o przed³u¿enie okresu zwlekania z uruchomieniem kana³u zosta³ z³o¿ony do KRRiT, poniewa¿ gdyby nie to, Rada mog³aby cofn¹Ì wydan¹ wczeœniej koncesjê. - Trzymiesiêczny termin jest standardowy, nie ma jednak ¿adnych przeszkód aby nadawca satelitarny mia³ wiêcej czasu na przygotowania. - dodaje Agnieszka Ogrodowczyk z KRRiT.
(...)
Wymienione w audycje i inne przekazy realizujÂące wyspecjalizowany charakter programu zajmÂą nie mniej niÂż 70 proc. czasu nadawania programu w ciÂągu miesiÂąca, w godzinach od 6.00 do 23.00. Tak wÂłaÂśnie wyglÂądajÂą zapisy, na mocy ktĂłrych KRRiT wydaÂła koncesjĂŞ na nadawanie kanaÂłu TVN skierowanego do lekarzy.
Wiem ze o tym pisaliœcie na tvn.tivi.pl mia³em o tym wczeœniej napisaÌ - zapomnia³em, a tu jest te¿ wiêcej szczegó³ów... :)

[ Dodano: Sro Cze 21, 2006 9:44 am ]
Chyba juÂż znamy logo TVN MED. :roll: Na Wirtualnych Mediach w dziale Praca w mediach - oferty jest umieszczona wÂłaÂśnie jedna oferta od TVN MED i niÂżej jest link do kolejnej strony gdzie jest wiĂŞcej informacji i m.in. wÂłaÂśnie to logo. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

KanaÂł TVN Med startuje 19 paÂżdziernika 2006 o godzinie 12:00.

ÂźrĂłdÂło: http://www.tvnmed.pl
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wszystko na tej stronie jest takie szare... mam nadziej Âże oprawa garficzna tvn med nie bedzie taka caÂła szaro biaÂła ...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Kolory typowo lekarskie. :devil:
Jeszcze tylko brakuje takiego piĂŞknego zielonego :twisted: , jaki moÂżna na scianach w szpitalu oglÂądaĂŚ. :devil:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

TVN Med juÂż nadaje! :D :arrow:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ktos widziaÂł moÂże jakies wyklady na TVN MED??
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

medialink.pl pisze:DOBRE WYNIKI TVN MED
KanaÂł TVN Med, skierowany do lekarzy, ma wiĂŞcej uÂżytkownikĂłw niÂż zamierzano. – PlanowaliÂśmy 5 tys. uÂżytkownikĂłw platformy cyfrowej do koĂąca 2006. Zainteresowanie byÂło znacznie wiĂŞksze – mĂłwi nam Agnieszka Szczepaniak, dyrektor TVN Med. Szczepaniak spodziewa siĂŞ takÂże wiĂŞkszej iloÂści uÂżytkownikĂłw portalu internetowego.
Przedstawiciele TVN Med w paÂździerniku ubiegÂłego roku, uruchamiajÂąc projekt, liczyli, Âże uda im siĂŞ dotrzeĂŚ do 5 tysiĂŞcy lekarzy pierwszego kontaktu do koĂąca 2006 roku.

Zainteresowanie przedsiĂŞwziĂŞciem byÂło jednak wiĂŞksze, niÂż planowano. W ofercie skierowanej do lekarzy pierwszego kontaktu znalazÂł siĂŞ bezpÂłatny dekoder, zestaw antenowy i montaÂż wraz z instalacjÂą. – Kolejka oczekujÂących powinna zostaĂŚ zlikwidowana do koĂąca I kwartaÂłu – uwaÂża Agnieszka Szczepaniak.

Na projekt skÂłada siĂŞ takÂże serwis branÂżowy. – UruchamiajÂąc kanaÂł TVN Med informowaliÂśmy, Âże do koĂąca 2007 z portalu bĂŞdzie korzystaÂło 50 tys. uÂżytkownikĂłw – tÂłumaczy nam szefowa kanaÂłu.

Obecnie portal tvnmed.pl ma 8 tys. uÂżytkownikĂłw. – Spodziewamy siĂŞ wzrostu tej liczby po wprowadzeniu video streamu i dostĂŞpnoÂści programĂłw edukacyjnych, co wkrĂłtce nastÂąpi – wyjaÂśnia nam Szczepaniak.

Program rzeczywiÂście jest ciekawy... chciaÂłabym go mieĂŚ, dziÂś leci premiera o
Rabdomiolizie wiĂŞc z pewnoÂściÂą by mi siĂŞ spodobaÂło :lol:

A teraz na serio: niektĂłrzy narzekali, Âże chcieliby mieĂŚ ten kanaÂł i po co jest w nboxach, skoro nikt do niego nie ma dostĂŞpu. Ciekaw jestem, kto ze ÂśmiertelnikĂłw chciaÂłby to oglÂądaĂŚ? :lol: No i ciesze siĂŞ, Âże jest zainteresowanie :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Kuba pisze:Ciekaw jestem, kto ze ÂśmiertelnikĂłw chciaÂłby to oglÂądaĂŚ? :lol:


Ja np. chciaÂłbym go oglÂądaĂŚ i juÂż niedÂługo bedĂŞ go mieĂŚ :)

[ Dodano: Czw Cze 28, 2007 2:33 pm ]
TVN MED ma juÂż 15000 uÂżytkownikĂłw :P
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

mi siĂŞ wydaje czy strona tvn med jest odnowiona?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

~ pisze:mi siĂŞ wydaje czy strona tvn med jest odnowiona?
Tak - byÂła inna...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN Med i TVP Kultura zdoby³y nagrodê Hot Bird TV Awards 2007 w ³¹cznej kategorii "kultura/edukacja".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: TVN Med

Post autor: Faktomaniak »

Drugi kanał tematyczny TVN-u do końca roku bez koncesji . TVN MED tylko w internecie.
Od 1 stycznia przyszłego roku skierowany do lekarzy kanał edukacyjny TVN Med zaprzestanie nadawania, bo nie uzyskał rentowności w planowanym okresie. Grupa TVN nie likwiduje jednak projektu, ale będzie on funkcjonował wyłącznie w internecie.

TVN Med ruszył w październiku 2006 roku. Kanał dostępny jest tylko poprzez dekodery platformy N, rozdawane lekarzom bezpłatnie. Darmowe jest także oglądanie stacji, bo utrzymuje się ona wyłącznie z emitowanych na jej antenie reklam leków na receptę.

Karol Smolag, rzecznik prasowy Grupy TVN, potwierdza w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że w ciągu dwóch lat działalności TVN Med, stacji nie udało się uzyskać rentowności, co było założeniem spółki. Dlatego zdecydowała się kontynuowanie projektu, ale w wyłącznie w formie platformy internetowej.

- Analizy pokazały, że to właśnie internet jest efektywniejszym medium w dotarciu do grupy docelowej stacji - tłumaczy nam Smoląg. W komunikacie prasowym przytacza on dane z których wynika, że z tego medium korzysta 90 proc. lekarzy specjalistów i 67 proc. lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (średnia dla Polaków to 41 proc.)

- Jest szansa, że projekt po przeniesieniu do internetu uzyska rentowność już w pierwszym roku działalności, czyli do końca 2009 roku. Ruch ten znacznie obniży bowiem koszty jego działalności - dodaje rzecznik prasowy Grupy TVN. Spółka oszczędzi m.in. na transmisji satelitarnej czy finansowaniu dekoderów dla użytkowników stacji. Lekarze, którzy je posiadają, a nie abonują innych pakietów platformy N, będą musieli odbiorniki zwrócić. Być może istnieć będzie też możliwość ich wymiany np. na dekodery Telewizji na kartę.

Po przeniesieniu całej działalności TVN Med do internetu programy podobnie jak dotychczas udostępniane będą w formie "wideo na żądanie". W serwisie internetowym pojawią się też dodatkowe materiały o tematyce medycznej: artykuły, filmy, prezentacje, linki. Portal zapewni również swoim użytkownikom możliwość uczestnictwa w forach dyskusyjnych, sondach i warsztatach naukowych. Nad jakością prezentowanych materiałów nadal czuwać będzie Rada Programowa złożona z szefów najważniejszych polskich instytucji medycznych.

Obecnie projekt TVN Med ma 32 tys. użytkowników z czego 23 tys. to lekarze. Resztę stanowią m.in. studenci medycyny i przedstawiciele zawodów około medycznych.
źródło: Wirtualnemedia
NOWA ERA W TVN
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN Med

Post autor: r_r16 »

Już drugi kanał tematyczny Grupy ITI, który zostanie zlikwidowany. No ale jeśli nie osiągnął rentowności to nie ma innego wyjścia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości