[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Post autor: pawell »

medialnik.pl pisze:Telewizja TVN rozpoczĂŞÂła produkcjĂŞ nowego sÂądowniczego show. Realizowany na niemieckiej licencji program bĂŞdzie emitowany na antenie komercyjnej stacji poczÂąwszy od marca. Audycja korzysta ze znanego polskim telewidzom pomysÂłu inscenizacji sÂądowych rozpraw.

Oparte na zbliÂżonej konwencji programy byÂły juÂż wyÂświetlane miĂŞdzy innymi w Poloni1 i TV4. Publicystyczny "Werdykt" jest nadal pokazywany
w Tele5.

S¹downiczy show nagrywany jest w Sêkocinie, jego realizacjê rozpoczêto w po³owie stycznia. Andrzej So³tysik rzecznik prasowy TVN w rozmowie z nami nie chcia³ podaÌ szczegó³ów dotycz¹cych ramówkowego miejsca audycji. Pierwowzór przedsiêwziêcia trwa 60 minut i jest nadawany poza prime-time w godzinach popo³udniowych.
Hmm ciekawe jak to im wyjdzie. :roll: Mam nadziejĂŞ Âże nie tak jak ten co kiedyÂś byÂł na polszmacie i na TV4. :roll: Program pewnie bĂŞdzie nadawany przed "Faktami" popoÂłudniowymi lub jeszcze wczeÂśniej. :roll: I nazwa taka dziwna jak dowiedziaÂł siĂŞ serwis tvn.tivi.pl moÂże byĂŚ to "SĂŞdzia Anna" :? albo jeszcze gorzej: "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska". :? :? No zobaczymy od marca... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

Nie zapowiada siĂŞ ciekawie ... tytuÂł, bo sam program ma ciekawÂą ideĂŞ.
Ale ile juÂż tego byÂło:
Sprawa Curtisa (Curtis Court)
Werdykt
Oko za oko (SprawiedliwoœÌ wymierzali ze sob¹ oskar¿ony vs. oskar¿yciel)
I'm ready for HD!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mi do gustu przypadÂł Werdykt w Tele 5. A co do nazwy, to najlepiej bĂŞdzie jeÂśli pozostanÂą przy roboczej - "SÂądzie kryminalnym", a jeÂśli nie to wolĂŞ "SĂŞdziĂŞ AnnĂŞ". :]
A co do pory - to raczej nie przed Faktami popoÂłudniowymi, bo obecnie emitowana telenowela ma jeszcze sporo odcinkĂłw. SÂądzĂŞ, Âże bĂŞdzie to w weekend o 18:00 lub jeszcze wczeÂśniej.
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

Jednak najprawdopodobniej program bedzie siĂŞ nazywaÂł SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska. Do tej pory jest nagrane juÂż 12 odcinkĂłw.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A wiesz pecio moÂże kiedy bĂŞdzie ten prgram nadawany ?? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

pawell pisze:A wiesz pecio moÂże kiedy bĂŞdzie ten prgram nadawany ?? :>
Z tego co wiem to chyba w marcu.
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

TytuÂł roboczy to "SÂąd kryminalny", a najbardziej prawdobodny tytuÂł, jaki otrzyma widowisko to "SĂŞdzia Anna" lub "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska". Program ma byc jednym z dwĂłch produkcji, ktĂłre zastÂąpiÂą "NajsÂłabsze Ogniwo" - emisja sÂądowniczego show przewidziana jest od poniedziaÂłku do Âśrody o 20:10. W czwartki natomiast bĂŞdziemy mogli Âśledzic program bazujÂący na reality show i telenoweli dokumentalnej - "Superniania".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O nie :!: ten program w prime - time. :? Wydaje mi siĂŞ Âże ten program czeka taki sam los jak kiedyÂś "Trzy serca". :? Czyli bĂŞdzie miaÂł bardzo kiepskie wyniki,a potem zniknie. :? MyÂślĂŞ Âże nawet ten program bĂŞdzie miaÂł sÂłabsze wyniki niÂż "NajsÂłabsze Ogniwo". :x :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Pawell, nie emocjonuje siĂŞ tak bzdurami wypisywanymi przez Enceladusa.
Przeanalizuj ramĂłwkĂŞ, zobacz co jest nie do ruszenia, jakie zmiany majÂą byĂŚ od lutego, czego sam byÂś nie chciaÂł oglÂądaĂŚ przed prime-timem i poznasz odpowiedÂź. Nic wprost Ci nie powiem, ale bÂądÂź bardziej wyczulony na bajki.
MAKEPOVERTYHISTORY
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No dobra trochĂŞ siĂŞ pospieszyÂłem z tym komentarzem :? I wÂłasnie powinnem siĂŞ domyÂśliĂŚ Âże ten uÂżytkownik juÂż raz napisaÂł wielkÂą bzdurĂŞ i ze pewnie tym razem zrobiÂł tak samo. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Bardzo dobry pomysl program napewno sie spodoba
Niezrzeszony
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

pecio pisze:
pawell pisze:A wiesz pecio moÂże kiedy bĂŞdzie ten prgram nadawany ?? :>
Z tego co wiem to chyba w marcu.
No wiêc tak: czo³owka programu "Sêdzia Anna Maria Weso³owska" pojawi siê na pocz¹tku marca, a program bêdzie emitowany od po³owy marca. Nagrania programu s¹ 3 razy w tygodniu, od stycznia do czerwca, na ka¿dym œrednio 2 odcinki, wiêc ³¹cznie bêdzie ok. 150 odcinków.
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Skoro bĂŞdzie ten program sÂądowniczy to kiedy bĂŞdzie W-11 :?:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pecio pisze:No wiĂŞc tak: czoÂłowka programu "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" pojawi siĂŞ na poczÂątku marca,
Chyba chodzi³o tobie nie o czo³ówkê, ale o promocjê programu. :P

ratraciak pisze:Skoro bĂŞdzie ten program sÂądowniczy to kiedy bĂŞdzie W-11 ??


"W11" pewnie bĂŞdzie o 20:15. :roll: Bo to co napisaÂł Enceladus to bzdury...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

pawell pisze:
pecio pisze:No wiĂŞc tak: czoÂłowka programu "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" pojawi siĂŞ na poczÂątku marca,
Chyba chodzi³o tobie nie o czo³ówkê, ale o promocjê programu. :P
Powiedziano mi ¿e "czo³ówkê" czyli coœ takiego jak pokazuj¹ teraz o zmianie godziny W11
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości