Programy erotyczne w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Przem.rmf.fm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 07 wrz 2005, 00:18
Lokalizacja: Żegocina
Kontakt:

Seks telefony w TVN

Post autor: Przem.rmf.fm »

Moim zdanie troche chore, godzina 23.17 a w TVN leci reklama Sextelefonu z blondynkÂą oczywiÂście nagÂą, Âżeby jeszcze ÂładnÂą, ale jakieÂś babsko, o 23.17. Ludzie o takiej godzinie takie rzeczy?

Rozumiem po 24, ale o 23.17? Moim zdaniem nienormalne, dzieci jeszcze oglÂądajÂą, a takie rzeczy lecÂą, pozostaje uwierzyĂŚ, Âże to byÂła wpadka i pomyÂłka, ale mimo to jest to chore, Âżeby w Vn takie rzeczy, rozumiem polsat, ale TVN ?
RMF MAXXX RuleZZZ
Monika Selimi RuleZZZ
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

sex telefon przed 24

Post autor: salladyn »

Pasmo ochronne obowi¹zuje od 6.00 do 23.00 wiêc maj¹ prawo emitowaÌ seks telefon.Tylko ile¿ mo¿na siê patrzeÌ na œrednio ³adne babki :?: Mango 24,polsat czekam a¿ katolicka TV PULS zacznie emitowaÌ seks telefon.Niech sobie kana³ zmieni¹ na PLABOY TV i ju¿.Ju¿ nie mówi¹c o tym ¿e te reklamy s¹ pe³ne b³êdów jêzykowych :lol: :Zakradam siê do twojej laseczki ssiê j¹,a ma byÌ ssê.No ale có¿ autorzy reklamy chyba nie skonczyli podstawówki :lol: :lol: :lol: Chocia¿ b³êdy jêzykowe to w tych reklamach najmniejszy problem :twisted:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Na Polonii1 te¿ siê mocno pr꿹 te panie :wink:
Salladyn widzê, ¿e dog³êbnie ogl¹dasz te reklamy :lol:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Na Polonii1 te¿ siê mocno pr꿹 te panie :wink:
Taa... ale kiepsko sÂą te reklamy zrobione. :lol:

Wracaj¹c do tematu to jeszcze nigdy nie widzia³em takiech rekalma na TVN choÌ bardzo czêsto ogl¹dam jakiœ film na TVN do póŸnych godzin nocnych... ale wiem ¿e na telegazecie te dzia³y z erotyka s¹ dostêpne dopiero po 23... :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

[quote="salladyn"] :Zakradam siĂŞ do twojej laseczki ssiĂŞ jÂą
GdzieÂś to jusz sÂłyszaÂłem, acha w programie Szymon Majewski Show", w teleturnieju "KoĂąca NiewidaĂŚ"
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no ja byÂłam w szoku jak to zobaczyÂłam:/ Chyba w srode to byÂło, po 23 ogladaÂłam cos na TVN a tu nagle jakas okropna baba mi wyskakuje. Na poczatku myslalam ze sie pomylili, ale potem pojawiÂła sie nastpena "pani" i w nastepnej przerwie to powtĂłrzyli. eh...Naprawde, mogÂą sobie takie reklamy darowac....:/
....w świecie Faktów....
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

No to troszkĂŞ za wczeÂśnie jest :| szczegĂłlnie jak film jest od 12 lat ! No a najgorsze jest to Âże czasami leci kilka pod rzÂąd ! :|
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Ale dzialaja zgodnie z prawem co do tych pan to czy sa okropne czy nie jest naturalnie sprawa gustu :D druga sprawa napewno na tych reklamach da sie swietnie zarobic jak zreszta na calym przemysle erotycznym bo ludzie sie kochaja i kochac beda :twisted:
Niezrzeszony
Monster

teÂż to widziaÂłem

Post autor: Monster »

TeÂż widziaÂłem tÂą reklamĂŞ w ponidziaÂłek po powtĂłrce ,,SMS'' :x
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: teÂż to widziaÂłem

Post autor: pawell »

Piotrek_1992 pisze:TeÂż widziaÂłem tÂą reklamĂŞ w ponidziaÂłek po powtĂłrce ,,SMS'' :x
W ktĂłry poniedziaÂłek ?? Pewnie nie ten bo nie byÂło SMS-a a i w poniedziaÂłki jeszcze nigdy nie byÂło powtĂłrki tego programu. Chyba mĂłwisz o wtorku ??
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Moje 2 ulubione to :D

"wyobraÂź sobie ze skradam siĂŞ do Twojej laseczki liÂże koniuszkiem jĂŞzyczka ssiĂŞ" :D

i

" ZERÂŻNIJ NAS " :D te 2 rzÂądzÂą :D do tego te wielkie usta majÂą prĂłchnicĂŞ iwogĂłle oblecha :D
Android <3
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Kamuii ten post byl naprawde swietny :D :D :D :D :D :D :D
Niezrzeszony
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Moje 2 ulubione to :D

"wyobraÂź sobie ze skradam siĂŞ do Twojej laseczki liÂże koniuszkiem jĂŞzyczka ssiĂŞ" :D

i

" ZERÂŻNIJ NAS " :D
Te 2 spoty teÂż lecÂą na TVN ?? :> :lol: :lol: Nie mogĂŞ. :smiech: :smiech: :lol: ja widziaÂłem te 2 reklamy tylko na Polonii 1. Ale nie myÂślcie sobie Âże oglÂądam caÂły czas tÂą stacje jak wybije tylko 23. :twisted: :lol: Ale w wiĂŞkszoÂści tych reklam graja okropne aktorki wiĂŞc nie da siĂŞ tego oglÂądaĂŚ. :twisted: :lol: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Czasami na Polonii 1 puszczaja Polskie Dziewczyny ale ja ogladam to tylko dlatego ze jestem patriota :D :D :D
Niezrzeszony
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

sumeryjczyk pisze:Czasami na Polonii 1 puszczaja Polskie Dziewczyny ale ja ogladam to tylko dlatego ze jestem patriota :D :D :D
Szkaradne s¹, ale i tak lepsze ni¿ te Helgi z niemieckich kana³ów, kiedyœ dawno po 23 te¿ na DSFie dysza³y, teraz nie wiem czy s¹, ale by³y obleœnie. :dobani: Ich facjaty zniechêca³y, ¿eby zadzwoniÌ.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość