[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: michal_borkowski »

No, ale buty to taka osobista rzecz, miałem wrażenie, że raczej każdy ma swoje...
To tylko moje skromne zdanie
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Mam nadzieje ze odcinki live beda przyciagaly z odcinka na odcinek coraz wiecej widzow bo jest tego wart te emocje scenografia studia muzyka tych emocji brakowalo przez 3 lata mam nadzieje ze program nie zejdzie po 8 edycji z anteny i nie jest to tylko jedno sezonowa przygoda w tvn.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Ksero »

YCD ma dużą konkurencję w poniedziałek. Szkoda, że nie jest w paśmie wcześniejszym zamiast PR.
KKK
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Tak się właśnie zastanawiam czy po zakonczeniu tej edycji program wróci na antenę czy jednak TVN zdecyduje się zakonczyc go na dobre, ponieważ YCD jest na ostatnim miejscu wśród innych programów rozrywkowych tej wiosny
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: matik »

Nawet jeżeli jest na ostatnim miejscu wśród programów rozrywkowych (chociaż są programy rozrywkowe w TVN które radzą sobie gorzej) to jaki widzisz sens porównywania? Każdy skierowany jest do innego widza i każdy nadawany jest innego dnia. To jak porównać "Fakty" do telezakupów Mango. Dla YCD liczy się to jak program sobie radzi w poniedziałki, a nie co ma wyższą oglądalność w piątki czy soboty.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Ok, ale lepiej bylo by jakby program nadal był w środy bo porownując środe a poniedzialek środa była lepsza, choć sama Kinga Rusin stwierdzila że to poniedziałek jest lepszą porą
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: michal_borkowski »

Bo Kinga Rusin ma obsesję Ligi Mistrzów.
To tylko moje skromne zdanie
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: SevenUP »

Ja jestem zachwycony ostatnim odcinkiem na żywo YCD :lol: Poza tym że jurorzy siedzą nie z boku, tylko przed widownią, podobało mi się absolutnie wszystko, realizacja świetna. Moim zdaniem najlepszy program w TV tego sezonu.
A oglądalność, cóż, w poniedziałek szału nie ma co oczekiwać, ale zdaje się że podobna oglądalność Polsatu też szału nie robi.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Obsesja obsesją, ale program czy liga mistrzów była czy też jej nie było dawał sobie nieżlę radę, a wychodzi na to że TVN początkowo miał w planach emitować program w środy, lecz Kinga to sknociła i ubłagała o przeniesinie programu na poniedziałek tylko że niestety nie wyszło to do końca na dobre jeśli bedzie kolejna edycja wiosną 2016 roku to naparwdę na miejscu stacji przeniósł bym program ponownie na środę. Poniedziałki są cieżkimi dniami dla ludzi na takie wielkie Show każdy woli pójść wcześniej spać bo Wtorek do szkoły do pracy itp.. A co do realizacji to nie miałem żadnej wątpliwości że odcinki na żywo będą realizowane na jak najwyższym poziomie ;) :D I tak dalej. A obawiam się że w maju program może ucierpieć przez wybory bo w poniedziałek 11 maja i byc może 25 maja wszyscy będą żyć Wyborami.
spike
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 30 mar 2015, 18:29

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: spike »

po31 pisze:Poniedziałki są cieżkimi dniami dla ludzi na takie wielkie Show każdy woli pójść wcześniej spać bo Wtorek do szkoły do pracy itp.. A
Tak bo w czwartki to nikt do pracy nie chodzi... Ktoś tu chyba ma problemy ale w szkole...

Nie zaczepiaj innych Userów, nie używaj przytyków ad personam. To nie pierwsze Twoje takie zachowanie - kolejne będzie "premiowane" ostrzeżeniem. 3 ostrzeżenia - ban. / prze_kw
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

Ja już sam chodzę do pracy o szkole juz danwo zapomniale, a mialem to na mysli ze ogolnie ponioedzialki są takie męczące że wieczorem nikomu sie już nic nie chce bo to poczatek tygodnia wiec trzeba sie zreperowac na caly tydzien a czwartek to juz blizej weekendu
spike
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 30 mar 2015, 18:29

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: spike »

Po twojej składni i ortografii tego nie widać. Poza tym w poniedziałki nie jest się zmęczonym całym tygodniem tak jak we czwartek.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: michal_borkowski »

Niektórzy mówią, że środa to "mały piątek".
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Trzeciak »

Nawet niektórzy na studiach nie mają w piątek zajęć. Coś tym jest, szczególnie, ze tu działa pewien efekt psychiczny.
po31 pisze:Tak się właśnie zastanawiam czy po zakonczeniu tej edycji program wróci na antenę czy jednak TVN zdecyduje się zakonczyc go na dobre, ponieważ YCD jest na ostatnim miejscu wśród innych programów rozrywkowych tej wiosny
W ogólnej w udziałach wyprzedza chociażby "Celebrity Splash!". Natomiast mówimy o grupie 16-49, czyli ważniejszej dla reklamodawców i zbliżonej grupie do targetu programu, to program pod względem udziałów przegrywa tylko z "Małymi Gigantami" i "Twoją Twarzą Brzmi Znajomo".
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: po31 »

http://media2.pl/badania/121543-Tydzien ... op-20.html
Czy może ktoś z tych wyników oglądalności powiedzieć mi czy YCD ma dobrą oglądalność, mam nadzieję że tak bo szkoda takiego programu ten program zasługuję na lepszą oglądalność :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości