[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

***Meredith***
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 20:55
Lokalizacja: Cz-wa city =)

Post autor: ***Meredith*** »

Ale idac ich myÂśleniem juÂż by nie byÂło takiego klimatu wyczekiwania co siĂŞ stanie Krzysiowi??? itp. A w tamtym roku teÂż siĂŞ chyba tak wczeÂśnie skoĂączyÂło???
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To zaleÂży od ktĂłrego dnia marca/wrzeÂśnia zaczeli nadawaĂŚ nowe odcinki. :] Ale zawsze byÂło ich 13. :D naszczĂŞÂście nie pechowa ta 13, bo dobrze idzie temu serialowi ( w wynikach oglÂądalnosci) - to juÂż bĂŞdzie 5 sezon chyba. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

RzeczywiÂście, 2 odcinki wiĂŞcej by nie zaszkodziÂły. ZwÂłaszcza, Âże to juÂż 4 seria siĂŞ skoĂączyÂła. OprĂłcz "Kasi i Tomka" i "Miasteczka" to najdÂłuÂższy serial TVN (nie liczÂąc "Na WspĂłlnej" bo jest codziennie).
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
fipi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 21 maja 2006, 00:00

Post autor: fipi »

Jak juz krĂŞcÂą nowe odcinki to niech zmieniÂą teksty z "Kur.." na np "Kurde" bo ta cenzura jest beznadzieja, albo niech zmienia godzine emisji na np 22.00 i bedzie spoko
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Cenzura rzeczywiÂście przeszkadza, czasem , gdy beepy sÂą za dÂługie niewiele moÂżna zrozumieĂŚ z rozmowy :/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś na Onecie pojawiÂł sie kolejny artykuÂł o "Kryminalnych" (wiĂŞc juÂż moÂżemy byĂŚ pewni, Âże serial bĂŞdzie miaÂł kontynuacjĂŞ jesieniÂą) >>> http://film.onet.pl/0,0,1356184,wiadomosci.html ZaciekawiÂł mnie ten fragment - wÂłaÂśnie o cenzurze:
Telewizja TVN nie planuje zmian w terminach emisji serialu. W sobotnie wieczory prezentowana bĂŞdzie "ostrzejsza", a w niedzielne popoÂłudnia "Âłagodniejsza", pozbawiona wulgaryzmĂłw i brutalniejszych scen, wersja.
Mam nadziejĂŞ, Âże ta zapowiedÂż siĂŞ speÂłni - chodzi o sobotnie wieczory, bo jak wiemy wiele odcinkĂłw z IV serii byÂło ocenzurowanych. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Widze ze temat troche podupadl ale moze ktos ogladal wczorajszy odcinek? Wszystko niby fajnie ale ta scena z uratowaniem Koscielnego to kompletna zenada. Cala zabawe mi tym zepsuli :D Bardzo naiwny scenariusz,jak zwykle jakims niewytlumaczalnym cudem zjawia sie superbohater Zawadzki i ratuje wszystkich. O Matko,mogliby sie wysilic na cos porzadniejszego
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Myœlê, ¿e wiadomo sk¹d Zawada (nie Zawadzki) siê tam wzi¹³. :spiewa: Wydaje mi siê, ¿e on œledzi³ Marka. :> Raczej innego wytlumaczenia nie ma. :spiewa:

I cieszĂŞ siĂŞ, Âże nie ma cenzury w sobotĂŞ. :brawa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

We wczorajszym odcinku z ZakoÂścielnego takiego gÂłupka zrobili. A i Zawada Chuck Norris sie zrobiÂł. "Superman" poprostu. OgĂłlnie fajny odcinek. Za tydzieĂą jakaÂś nowa sprawa juÂż chyba bĂŞdzie
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

wiadomo,¿e Zakoœcielnego by uratowali,przecie¿ jest 1 z g³ównych bohaterów ;) Wydaje mi siê,¿e taka na maxa naiwna wersja by³aby wtedy,gdyby Zakoœcielny uwolni³by siê z tych kajdanek.Copperfield by tylko pozazdroœci³ :lol: Muzyka jak zwykle cudo!Orkiestra Polskiego Radia :brawa: Ale wqrzy³ mnie Zakoœcielny jak powiedzia³ swojej partnerce,jak ona ma na imiê :mhm: ¿e :co tak przewracasz oczami,myœlisz,¿e tego nie widzê?!ordynarne,ale by³ zdenerwowany.wiedzia³em,¿e ona siê w nim podkochuje,ale ¿e on siê o tym 'skapn¹³'tak szybko.ciekawy w¹tek :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

pawell pisze: (nie Zawadzki)
Rzeczywiscie,sorry za pomylke :D Nie ogladam tego serialu tak czesto,ale realizowany jest naprawde perfekcyjnie,to trzeba przyznac. Chociaz nieraz scenariusz smieszy mnie,czesto wszystko jest przedywidywalne. Jesli chodzi o tego typu seriale o tej tematyce to wole zdecydowanie Pit Bulla :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Sun pisze:(...) Chociaz nieraz scenariusz smieszy mnie,czesto wszystko jest przedywidywalne. Jesli chodzi o tego typu seriale o tej tematyce to wole zdecydowanie Pit Bulla :D
sÂłabÂą stronÂą Kryminalnych jest to, Âże nie zawierajÂą zagadki kryminalnej,
a taki stary film jak "07 zgÂłoÂś siĂŞ" czasem miaÂł ....
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

AgathĂŞ Christie czytajÂą niektĂłrzy,'Kryminalnych' - wszyscy...A to znaczy,Âże fabuÂła musi byĂŚ lekka,w miarĂŞ ciekawa i przede wszystkim - czytelna ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Czy to prawda Âże 16 grudnia specjalnym wydaniem serialu Kryminalni - pelnometraÂżowym,zakoĂączy sie 5 seria i caly serial !!!!
NOWA ERA W TVN
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

raczej nie tylko koniec seri bo zawsze koùczy siê niby jak¹œ 'zagatka' zreszt¹ basia musi a byÌ z markiem itp. a zreszta pisz¹ ze na pewno bbed¹ nowe odcinki

kocham serial ale ostatnie 2 a praktycznie 3 serie sÂą na bardzo nisskim poziomie nudne i wogle nie takie jak dawniej myÂśle, ze to przez to , Âże rerzyserem nie jest juÂż R. Zatorskie szkoda bo to byÂłswiety serial ;( ale i tak oglÂądam

[ Dodano: PiÂą Gru 08, 2006 7:28 pm ]
przepraszam troche Âźle napisaÂłam chodzi , ze ten odinek "Âślub" to bĂŞdzie odcinek ostatni ale tylko V serii a serial dalej bĂŞdzie <przepraszam>
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości