[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Na konkurencyjnym serwisie napisali Âże TVN zrezygnowaÂł z dalszej realizacji serialu czy to prawda co oni mĂłwiÂą ???
Ja gdzieÂś sÂłyszaÂłem Âże krĂŞcÂą 6 serie ;)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no w³aœnie ja te¿ s³ysz³am, ¿e krec¹ ju¿ 6 boshe ja nie przezyje je¿li to ostatnia seria kocham ten serial ale wsumie nie dziwni siê i przez 2 ostatnie serie strasznie siê zgorszyli gdyby Zatorski wruci³....ach moze by to naprawi³ a tak to nie ma ani w¹tku Basi Marka ani po¿¹dnych œledztw ani zagadek kryminalnych myœle , ze troche to bêdzie zale¿³o od tego czy dostan¹ telekamere mo¿e to ich zmotywuje jezeli maj¹ w¹tpliwoœci :? szkoda by by³oale bezsensu s¹ ytaki nijaki odcinki ale weg³ug mnie musz¹ juz dokoùczyc choÌby to ostatni¹ 6 seri¹ bo dalej nie ma sensu...
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

no bedzie gdzieÂś czytaÂłem Âże bĂŞdzie wÂątek Basia-Marek i Sczepan-...(z tÂą 2 policjantkÂą teÂż ÂładnÂą :red: )
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Bardzo dobrze, Âże zaczĂŞli nadawaĂŚ Kryminalnych we wtorki o 21.30. Bardzo lubiĂŞ ten serial, ale w soboty o 20.40 niestety nie zawsze mogÂłam go oglÂądaĂŚ. Bo to taka pora gdy czÂłowiek po caÂłym tygodniu zapierdzielu, rzuca siĂŞ w wir Âżycia rodzinnego, albo towarzyskiego. Z tego wszystkiego straciÂłam nawet rachubĂŞ, czy wczorajszy odcinek byÂł premierowy, czy byÂł juÂż nadawany przedtem. Ale to jest najmniej waÂżne bo i tak dla mnie on byÂł premierowy! A odcinek dosyĂŚ udany do ostatniej chwili trzymaÂł w napiĂŞciu, goÂścinnie graÂła wczoraj Weronika Rosati, ktĂłra mnie bardzo pozytywnie zaskoczyÂła swojÂą grÂą. Nie byÂło w niej Âżadnej sztucznoÂści ( w przeciwieĂąstwie do KoÂżuchowskiej ) bardzo wiarygodnie zagraÂła zachukanÂą dziewczynĂŞ z prowincji, ktĂłra chce wybiĂŚ siĂŞ w wielkim mieÂście jakim jest Warszawa. Czekam do nastĂŞpnego wtorku!
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Tak, to miejsce po Na WspĂłlnej jest fajne. Nie muszĂŞ siĂŞ przynajmniej zastanawiaĂŚ, co oglÂądaĂŚ:p
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Do niedawna ''Kryminalni'' byli moim ulubionym serialem. Jednak od wiosny b.r. kiedy to pojawi³a siê nowa seria, a do ekipy do³¹czy³o kilku aktorów, serial szybko mi siê znudzi³. Dlaczego? W serialu nie by³o ju¿ samych w¹tków kryminalnych, lecz pojawia³o siê coraz wiêcej w¹tków nt. ¿ycia prywatnego komisarzy. Nie wiedzia³em co jest wa¿niejsze i czego jest wiêcej. W efekcie zupe³nie przesta³em ogl¹daÌ serial. Ju¿ kilka razy jesieni¹ przymierza³em siê, by obejrzeÌ nowe odcinki z myœl¹, ¿e bêd¹ ciekawsze, ale albo w tym momencie wola³em ogl¹daÌ inny program, albo gdzieœ wychodzi³em z domu lub wyje¿d¿a³em. W koùcu ostatnimi czasy zapomnia³em zupe³nie o tym serialu i jakoœ wcale nie przymierzam siê do ponownego ogl¹dania.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nika pisze:Bardzo dobrze, Âże zaczĂŞli nadawaĂŚ Kryminalnych we wtorki o 21.30.
W³adze TVN-u mog³yby nawet pomyœleÌ nad tym czy nie zostawiÌ "Kryminalnych" we wtorki. :> Ogl¹dalnoœÌ jest podobna do tej z soboty: 01.12. (sobota) - "Kryminalnych" ogl¹da³o 2 616 341 widzów, a 04.12. (wtorek) - 2 615 115 widzów. :> I to powtórki...
Nika pisze:Z tego wszystkiego straciÂłam nawet rachubĂŞ, czy wczorajszy odcinek byÂł premierowy, czy byÂł juÂż nadawany przedtem.
PowtĂłrki, ale ja teÂż je oglÂądam, bo parĂŞ odcinkĂłw na poczÂątku przegapiÂłem.
Ostatnio zmieniony środa 12 gru 2007, 16:17 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

pawell pisze:WÂładze TVN-u mogliby nawet pomyÂśleĂŚ nad tym czy nie zostawiĂŚ "Kryminalnych" we wtorki. :>
RzeczywiÂście wtorkowe wieczory po "Na wspĂłlnej" sÂą dobrym miejscem dla tego serialu.
kamilo pisze:W serialu nie byÂło juÂż samych wÂątkĂłw kryminalnych, lecz pojawiaÂło siĂŞ coraz wiĂŞcej wÂątkĂłw nt. Âżycia prywatnego komisarzy.
DokÂładnie z tego samego powodu serial nudzi siĂŞ rĂłwnieÂż mnie. Przez pierwsze serie byÂł to serial "czysto kryminalny". Teraz jest za duÂżo wÂątkĂłw prywatnych.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I zlot fanĂłw serialu "Kryminalni":
onet.pl pisze:Gwiazdy, konkursy, zabawa i wielkie show! 6 stycznia odbĂŞdzie siĂŞ pierwszy zlot fanĂłw serialu "Kryminalni".
Impreza odbĂŞdzie siĂŞ w Kinotece w Warszawie w godzinach od 10 do 16. W programie sÂą spotkania z aktorami – czyli to, o czym marzy kaÂżdy wielbiciel serialu, "Kryminalni" na duÂżym ekranie! – specjalna kinowa wersja 89. odcinka, ktĂłry w telewizji zostanie wyemitowany dopiero w marcu, konkursy z nagrodami, pokazy zorganizowane przez policjĂŞ (np. zdejmowanie odciskĂłw palcĂłw), a na koniec tort i pamiÂątkowe, zbiorowe zdjĂŞcie.

Wszystkich, którzy chc¹ wzi¹Ì udzia³ w zlocie, powinni odwiedziÌ stronê zlotu http://www.kryminalni.pl. Znajdzie siê szczegó³owy plan imprezy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze: W serialu nie byÂło juÂż samych wÂątkĂłw kryminalnych, lecz pojawiaÂło siĂŞ coraz wiĂŞcej wÂątkĂłw nt. Âżycia prywatnego komisarzy. Nie wiedziaÂłem co jest waÂżniejsze i czego jest wiĂŞcej. .
Tak rzeczywiÂście byÂło przynajmniej w zeszÂłej serii, ale te odcinki z tej , chociaÂżby wczorajszy pokazujÂą, Âże scenarzyÂści odchodzÂą trochĂŞ od tej prywatnej strony komisarzy. Owszem pojawiajÂą siĂŞ jeszcze te wÂątki, ale bardziej jako dalsze tÂło i z mniejszÂą czĂŞstotliwoÂściÂą. A we wczorajszym odcinku to w zasadzie prawie wogĂłle nie byÂło wÂątkĂłw prywatnych.
kamilo pisze:Jednak od wiosny b.r. kiedy to pojawi³a siê nowa seria, a do ekipy do³¹czy³o kilku aktorów, serial szybko mi siê znudzi³.
Jak dla mnie nowi aktorzy sÂą tylko na plus dla serialu. Praktycznie w kaÂżdym amerykaĂąskim serialu znajdziesz taki zabieg odÂświeÂżajÂący, Âżeby publicznoÂśc nie popadÂła w monotoniĂŞ. A mĂłwiÂąc juÂż o nowych aktorach to bardzo podoba mi siĂŞ postaĂŚ grana przez Kamila MaĂŚkowiaka, czyli nasz pan prokurator, nie wiem czy to po prostu taka rola, czy urok osobisty aktora :D W kaÂżdym bÂądÂź razie ZakoÂścielny wypada przy nim cieniutko, i cieszĂŞ siĂŞ, Âże teraz to pan prokurator smaÂży cholewy do Basi. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:(...) scenarzyÂści odchodzÂą trochĂŞ od tej prywatnej strony komisarzy
Zapewne jest to spowodowane szukaniem przyczyny niÂższej oglÂądalnoÂści. Moim zdaniem trafnej :)
Nika pisze:Jak dla mnie nowi aktorzy sÂą tylko na plus dla serialu.
Ja teÂż nie mam nic przeciwko :aniol:
Jednak w tym przypadku przez nich zostaÂło duÂżo zmienione w serialu i do tego ÂśmiaÂłbym polemizowaĂŚ, czy akurat to jest na plus :)
''Kryminalni'' w 90% powinni siĂŞ skÂładaĂŚ z wÂątkĂłw, o jakich mĂłwi tytuÂł, a w 10% z wÂątkĂłw prywatnych.
Nika pisze:A mĂłwiÂąc juÂż o nowych aktorach to bardzo podoba mi siĂŞ postaĂŚ grana przez Kamila MaĂŚkowiaka, czyli nasz pan prokurator, nie wiem czy to po prostu taka rola, czy urok osobisty aktora
Kamila MaĂŚkowiaka jestem jeszcze w stanie zaakceptowaĂŚ - widziaÂł z nim kilka pierwszych odcinkĂłw, ale MaÂłgorzaty KoÂżuchowskiej :nie:

Ale skoro Nika twierdzisz, Âże jest coraz mniej wÂątkĂłw nt. Âżycia prywatnego aktorĂłw to moÂże w nastĂŞpny wtorek obejrzĂŞ ;)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze:
Ale skoro Nika twierdzisz, Âże jest coraz mniej wÂątkĂłw nt. Âżycia prywatnego aktorĂłw to moÂże w nastĂŞpny wtorek obejrzĂŞ ;)
Mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ nie zawiedziesz, co do KoÂżuchowskiej mam tak samo zÂłe zdanie. Mnie wogĂłle jej gra aktorska w Âżadnym filmie ani serialu nie urzekÂła, poza "Kilerem" moÂże. A Weronika Rosati jest niesÂłusznie caÂły czas zjeÂżdzana przez tabloidy, to naprawdĂŞ zdolna i Âładna dziewczyna, ma po prostu "pecha", Âże jest cĂłrkÂą znanej projektantki i jeszcze bardziej znanego ojca.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Wyniki Kryminalnych sÂą bardzo dobre wiec powinni zostawiĂŚ je wÂłaÂśnie we wtorek o 21:30, a w sobotĂŞ w tym czasie YCD ( o ile w niedziele bĂŞdzie TZG)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

te¿ myœlê, ¿e Kryminalni mog¹ zostaÌ we wtorki, bo dobrze sobie radz¹ ;) A jak bêd¹ nowe odcinki to mo¿e byÌ nawet lepiej, bo teraz lec¹ powtórki i maj¹ tak¹ ogl¹dalnoœÌ jak premierowe odcinki w soboty ;) A co do You Can Dance..? Mo¿e niech i zostanie w œrodê, bo tam dobrze sobie radzi³ :] A na sobotê na 20:30 da³bym 39 i pó³ :]
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

WedÂług mnie powinno byĂŚ tak:

poniedziaÂłek: 21:30 Szymon Majewski Show
wtorek: 21:30 Kryminalni
ÂŚroda: 21:30 Film
Czwartek: 21:30 Film
PiÂątek: 20:00 Naznaczony 21:00 Superkino
Sobota: 20:30 39 i pó³
Niedziela: 20:00 YCD

MoÂże ktoÂś z zarzÂądu TVN zobaczy mojÂą "ramĂłwkĂŞ" i wÂłaÂśnie taka bĂŞdzie :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości