[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

[TVN] Kryminalni

Post autor: szym »

Znana chocia¿by z "M jak mi³oœÌ" Dorota Landowska szykuje siê do roli w nowym serialu zatytu³owanym "Kryminalni".
Co ciekawe, jak podaje "Super Express", Dorota, która w "M jak mi³oœÌ" gra chor¹ psychicznie Mariolê, która obsesyjnie przeœladuje sêdziê Martê Mostowiak (Dominika Osta³owska) w nowym serialu "Kryminalni", wcieli siê w pe³n¹ zalet pani¹ prokurator.
"Prokurator WiÂśniewska ma zdecydowane poglÂądy, jest ostra i surowa w opiniach" - mĂłwi gazecie o nowej postaci Landowska. "BĂŞdzie jednak prawa i sprawiedliwa. MiÂła odmiana zagraĂŚ takÂą rolĂŞ".
Serial "Kryminalni" emitowany bĂŞdzie na antenie TVN-u i opowiadaĂŚ bĂŞdzie o perypetiach grupy policjantĂłw pracujÂących w wydziale zabĂłjstw. ZdjĂŞcia zaczynajÂą siĂŞ w przyszÂłym tygodniu. Serial reÂżyserujÂą Piotr WereÂśniak i Ryszard Zatorski. Emisja zaplanowana jest na jesieĂą.
(ÂźrĂłdÂło: SuperExpress, Onet)
A jeÂśli ktoÂś nie wie jak wyglÂąda Dorota Landowska to jej zdjĂŞcie - KLIK! :lol:
Ostatnio zmieniony sobota 29 paź 2005, 18:57 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Cos podobnego do "Fali zbrodni" jak mo¿na sie domyœlaÌ. Poczekamy - zobaczymy, a tak swoja droga to te informacje o M jak Mi³oœÌ to wyczyta³eœ szymcio czy poprostu jestes zagorzalym fanem owego serialu? 8)
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Jedynym taki serialem, który ogl¹dam choÌ i tak nie zawsze jest "Na Wspólnej" (mo¿e dlatego, ¿e na TVN?). Mam nadziejê, ¿e usatysfakcjonuje Ciê moja odpowiedŸ, ¿e nie jestem fanem "M jak mi³oœÌ", bo nie chce mi siê wyjaœniaÌ jak trafi³em na info 8)
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

No, no... taki serial to dla TVN -u wielkie wyzwanie... W ramĂłwce TVN -u nie byÂło przecieÂż jeszcze kryminalnej wÂłasnej produkcji. FabuÂła nawet podobna do Fali zbrodni, ale moÂże bĂŞdzie faktycznie inaczej... JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ :) JesieĂą juÂż niedÂługo... ale jeszcze siĂŞ poczeka...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

szymcio9 pisze:Jedynym taki serialem, który ogl¹dam choÌ i tak nie zawsze jest "Na Wspólnej" (mo¿e dlatego, ¿e na TVN?). Mam nadziejê, ¿e usatysfakcjonuje Ciê moja odpowiedŸ, ¿e nie jestem fanem "M jak mi³oœÌ", bo nie chce mi siê wyjaœniaÌ jak trafi³em na info 8)
Ja rowniez ogladam Na Wspólnej i tylko na wspolnej z polskich seraili. Kiedyœ zdarza³o mi sie jeszcze popatrzec na Na dobre i na z³e, ale to ju¿ raczej przesz³oœÌ :) .
Pozdrawiam, Filip
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Niech krĂŞcÂą! I tak juÂż dawno postulowaÂłem, aby krĂŞcili jakieÂś sensacyjne czy kryminalne i najlepiej sezonowe porzÂądne jak te z RTL-a seriale czy seriale amerykaĂąskie, choĂŚ to niedoÂścignione wzory. "Fala zbrodni" to byÂł niewypaÂł i mam nadziejĂŞ, Âże nowy serial TVN bĂŞdzie o niebo lepszy. Ale ja i tak raczej nie bĂŞde oglÂądaĂŚ. Lepiej od serialu kryminalnego obejrzaÂłbym jakaÂś operĂŞ mydlanÂą z silnÂą dawkÂą sensacji, ale to niemoÂżliwe w Polsce.
ChoĂŚ jestem fanem MJM to jakoÂś nie wiedziaÂłem, kim jest Dorota Lanton, ale jej postaĂŚ nie jest w pierwszym szeregu w serialu. A aktorka nadaje siĂŞ do krymianlenego odcinkowca :mrgreen:
Anita Werner jest the best!!!
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Kryminalni

Post autor: marcin_k »

Co sadzicie o nowym serialem tvn - "Kryminalni". Czy jest lepszy od Ekstradycji i Fali Zbrodni??
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nie ogladaÂłem :( Po zajawkach fajny, ale wypowiem siĂŞ tak na serio po obejrzeniu powtĂłrki jutro o 17:50 8)
:)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

jak dla mnie ok, na kolana mnie nie rzuciÂł ale nic lepszego w tym czasie nie byÂło w tv :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Buuu zapomniaÂłem, a chciaÂłem porĂłwnaĂŚ z "FalÂą zbrodni".
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

MoÂże byĂŚ i tyle. Poprostu przeciĂŞtny.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Mi siĂŞ podoba, bardzo dobrze to wymyÂślili- okularnik w studni :D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Lepsze to niz ten polsatowski serial... lepiej krecony i lepsi aktorzy bo jak widze pania Dorote Kaminska albo taki styl krecenia ATMowski to nie najlepiej wspominam ogladanie fali zbrodni... no ale to na razie jeden odcinek wiec zobaczymy co bedzie dalej. Warty obejrzenia.
Ostatnio zmieniony sobota 18 wrz 2004, 23:17 przez minio, łącznie zmieniany 1 raz.
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Serial specjalnie jakoÂś nie zachwyca, ale zdjĂŞcia bardzo dobre, komisarz Zawada teÂż pasuje. TroszkĂŞ maÂło siĂŞ dzieje. Mimo wszystko, myÂślĂŞ, Âże warto oglÂądaĂŚ! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

minio pisze:Lepsze to niz ten polsatowski serial... lepiej krecony i lepsi aktorzy bo jak widze pania Dorote Kaminska albo taki styl krecenia ATMowski to nie najlepiej wspominam ogladanie fali zbrodni... no ale to na razie jeden odcinek wiec zobaczymy co bedzie dalej. Warty obejrzenia.
HĂŞ :?: Kaminska jest tam mojÂą ulubionÂą aktorka wiec nie bardzo rozumiem do czego Ty sie chcesz przyczepic. :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości