[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Kryminalni

Post autor: r_r16 »

Szkoda... ale z drugiej strony trochę nowości się zmienia. Z wątków prywatnych w Kryminalnych obserwowałem jedynie "związek" Basi i Marka. Miałem nadzieję, że będą razem.

Lepiej zdjąć serial teraz niż, gdy wyniki oglądalności spadną, a tak by się na pewno zdarzyło.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: pop »

Szkoda, wielka szkoda.

To jest fantastyczny serial. Każdy odcinek jest ciekawy, wciągający. Po trzech latach od emisji pierwszego odcinka serial w ogóle nie jest coraz nudniejszy - wręcz przeciwnie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: ~ »

No nie. Taki popularny serial znika z anteny. To co my mamy oglądać? Jakąś "Falę zbrodni" czy durnowatego "Pitbulla"?
Chociaż jak już im się tematy skończyły to lepiej żeby "Kryminalni" zniknęli niż stoczyli się na dno.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Kryminalni

Post autor: Adrian ;P »

Pewnie za ''Kryminalnych''' wejdzie ''Naznaczony''... A co do zejścia Kryminalnych to nic o tym powiedzieć nie mogę, bo serialu nie oglądałem...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Kryminalni

Post autor: r_r16 »

Wg pewnego serwisu właśnie Naznaczony wejdzie na miejsce Kryminalnych.
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Kryminalni

Post autor: lukaszo »

Wielka szkoda że Kryminalni znikną z anteny :(
TVN - programowo najlepsza
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Kryminalni

Post autor: qmate »

Szkoda... mam tylko nadzieję, że obsadzą Magdę w jakiejś nowej fajnej roli.
//////////
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Kryminalni

Post autor: michnik101 »

Nie wiem jak można zdejmować taki fajny serial! no komment po prostu... :?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: sybic »

Szkoda....
Choć trzeba przyznać, że serial momentami był nudnawy. Bo te odcinki, które były dosyć luźne (co oczywiście nie jest niczym złym, bo przecież nie wszystkie odcinki musza od razu widza trzymać w napięciu) były dosyć kiepsko wypełnione tą dodatkową fabuła. Z kolei te odcinki, które zawierały super zagadkę kryminalną, a o takie coś jest bardzo trudno, to w ową zagadkę, w jej wir i zawiłość widz zawsze był źle wciągany, a niestety reklamy emitowane podczas serialu w niczym mu w tym nie pomagały. Moim zdaniem niektóre odcinki powinny być po prostu dłuższe, tak aby bardziej rozwinąć ową zagadkę. Klasyczny już film kryminalny "07-zgłoś się" w swojej fabule i w tych czasach, dużo lepiej potrafiły wciągnąć widza w akcje.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: chandler »

Moim zdaniem to dobra decyzja. Kiedyś serial był fajnya teraz... taka telenowela kryminalna. Może dadzą jakiś fajny serial, w co wątpię
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Kryminalni

Post autor: michnik101 »

TO był fajny serial, przynajmniej dla mnie...szkoda, że schodzi z anteny...
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: dynamitri »

Szkoda.

Tak jak ktoś napisał w komentarzu na stronie głównej - to widzowie powinni zadecydować o tym, czy serial warto nadal robić, czy nie. A wg. widzów warto, skoro oglądalność nadal jest niezła a i sam rzecznik prasowy TVN to przyznał też. No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem - nic do dobre (a wg. mnie "Kryminalni" są dobrym serialem) nie trwa wiecznie. Zresztą osiem sezonów serialu to i tak jest niebywale dużo jak na polskie realia, wyłączając oczywiście seriale które z założenia są tasiemcami, typu "Na Dobre i Na Złe", "Na Wspólnej", "M Jak Miłość" itp. itd. Czy jakikolwiek inny serial tak długo wytrzymał ... ? Nie przypominam sobie . :mhm:

SPOILER BĘDZIE, więc nie czytać dalej jak ktoś nie chce, uprzedzam ;-)

A co do "Kryminalnych" - no nawet po fabule widać, że powoli zbierają manatki. Brodecki odszedł jakiś czas temu i jest już całkiem sporo czasu postacią epizodyczną. W najnowszym odcinku, który będzie w tą sobotę, inspektor Ryszard Grodzki odchodzi na emeryturę, więc ewidentnie już powoli zamykają wątki .

Jako wielki fan serialu pocieszam się tym, że TVN sprzedaje format za granicę. Może jakiś inny kraj zrobi całkiem dobrą wesję którą będzie można oglądać ? :mhm:
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Kryminalni

Post autor: TinkiWinki »

Koniec Kryminalnych to wielka strata dla ludzkości Obrazek Podobno w Podlaskim były przypadki prób samobójczych Obrazek
Ale kiedy piłem kawę, w fusach zobaczyłem konferencję na której TVN ogłasza, że w związku bilardami listów po zakończeniu serialu, TVN wspaniałomyślnie, wyjdzie naprzeciw widzom i stworzy następny. Obecna ekipa tworząca Kryminalnych wyjedzie sobie na wakacje a po powrocie zacznie robić następny serial - Dzielni inspektorzy lub Superkomisarze. Będzie to to samo tylko w innym opakowaniu. Pojawią sie nowi, obiecujący, młodzi (TVN będzie te trzy słowa powtarzać na każdym kroku) aktorzy młodego pokolenia (to hasło tez jest chwytliwe). A sam serial zostanie ogłoszony kultowym jeszcze przed emisją pierwszego odcinka.

Dlaczego serial musiał umrzeć? Włodarczyki, Szejbale, Zakościelne czy Karolaki były już u Majewskiego, Powiatowego, Drzyzgi, u tych pierwszych chyba nawet nie raz. Pojawiali się w Uwadze, DDTVN. Zaliczyli wszystkie kolorowe gazetki. Ludzkość wie o nich wszystko. Kto się moczył, kiedy przeżyli swój pierwszy raz, o to arcyciekawe wydarzenie wypada zapytać u Majewskiego czy powiatowego. Pojawią się nowe gwiazdy i SMS czy Powiatowy będą mieć nowych gości, bo prawdę mówiąc nie mają kogo zapraszać w ostatnim czasie. Później poleci DDTVN, Uwaga, kolorowe gazetki i biznes się kręci. I wszyscy są hepi.
No i w końcu w nowym serialu będzie mogła sie pojawić nowa marka samochodów którymi będą sie wozi główni bohaterowie. Pojawi się nowa kawa którą będą pić. Jadąc samochodem będą słuchać innego radia. Wylansują nową miejscówkę. Nową linię mebli itd itd. A gimnażeria będzie zachwycona. Jak to klasyk od wciskania kitu w żywe oczy - Ciemny lud to kupi - mowa oczywiście o Jacku Kurskim, ulubieńcu TVN i TVN24 :D
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: dynamitri »

Widziałem właśnie ostatni odcinek.

Cóż powiedzieć - zakończenie jest fatalne (z litości i resztek szacunku dla twórców i aktorów - spoilerów nie będzie, a co mi tam, niech sobie nabiją widownię za tydzień) :(

Przykro mi to mówić - to mój ulubiony serial, ale z zakończeniem się nie popisali. Są niewyjaśnione wątki i wygląda to naprawdę tak, jakby planowali jeszcze jeden sezon (typowy "cliffhanger" - jeśli ktoś wie, co to jest), a nie tak, jakby kończyli serial...

Swoją drogą, wie ktoś może cokolwiek o adaptacji kinowej? Planuje ktoś, coś, nakręcić "Kryminalnych" do kina?
Wtedy takie zakończenie, jakie było, miałoby jakiś sens... :mhm:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ej! :lol2: Ostatni odcinek jest dopiero za tydzień - tak przynajmniej wynika ze ''Świata seriali'' :rozglada:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości