[TVN] W11 - Wydział Śledczy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

moze znĂłw padnie rekord ogladalnosci :lol: 8)
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

W-11 bedzie na pierwszym miejscu :twisted:
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

na pierwszym na pewno nie ale drugie gwarantowane 8)

a na ten dzisiejszy odcinek czekam juÂż od miesiÂąca a nawet dwĂłch i w koĂącu siĂŞ doczekaÂłam :devil:
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

hahha ja juz od sierpnia :devil:

i strasznie mnie ciekawi o co chodzi z tym ze beda balansowaĂŚ na granicy prawa :devil: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

po dzisiejszym odcinku byÂłam caÂła mokra siedziaÂłam wgapiona w telewizor nic do mnie nie docieraÂło normalnie hipnoza :lol: odcinek byÂł odjazdowy

uprzedzajÂąc pytania SEBASTIAN PRZEZYJE !! bo juz normalnie nie mogĂŞ z niektĂłrych wypowiedzi :lol:

z niecierpliwoÂściÂą czekam na czwartek 20:15 :devil:
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

kurde ale extra odcinek!! :tanczy:
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

moje nerwy sÂą w strzĂŞpach siedziaÂłam caÂły odcinek jak na szpilkach telpaÂłam siĂŞ na maxa
po prostu odpa³ ogl¹dalnoœÌ dzisiaj musia³a byÌ nieziemska

OSKARA dla Asi !! :tanczy:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

BoÂże, co za odcinek!!! :tanczy: Nigdy tak zawziĂŞtej i przejĂŞtej AÂśki nie widziaÂłem. Jak SebĂŞ zobaczyÂłem, to normalnie serce mi stanĂŞÂło.
TVN-programowo najlepszy:D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Gdy tak ogl¹da³am II czêœÌ W-11, czu³am siê, jakbym by³a z plasteliny, takie to by³o œwietne!
Komisarze grali œwietnie, szczególnie Asia, ale dla ca³ej reszty te¿ siê nale¿¹ wyrazy uznania.
SwojÂą drogÂą co za paradoks: osoba, ktĂłra z reguÂły ukrywa emocje, potrafiÂła zagraĂŚ je tak dobrze. To by siĂŞ nie udaÂło Âżadnym ĂŚwierĂŚprofesjonalistom z "B jak banaÂł" ani z innego Klanu.
CaÂły odcinek trzymaÂł w napiĂŞciu, ale najpiĂŞkniejsze byÂło dla mnie to , jak Seba tak osuwaÂł siĂŞ w ramiona Asi, nikt by nie potrafiÂł zrobiĂŚ tego jak oni.

Wychodzi na to, Âże wszyscy z TVN-u( no moÂże oprĂłcz SAMW i DetektywĂłw) mogÂą tylko siĂŞ schowaĂŚ przy W-11.
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

odcinek 394. poniedziaÂłek
KrzyÂś
Z dachu jednej ze szkó³ spad³ 11-letni ch³opczyk. Policyjni specjaliœci ustalili, ¿e przed œmierci¹ zosta³ dotkliwie pobity. Komisarze s¹ niemal pewni, ¿e œmierÌ ch³opca nie by³a przypadkiem. Podejrzewaj¹ jego ojczyma. Okazuje siê, ¿e w szkole istnieje grupa agresywnych dziewcz¹t, które znêcaj¹ siê nad m³odszymi uczniami. Dwie z nich by³y widziane na miejscu zbrodni. Komisarze zatrzymuj¹ te¿ bezrobotnego, z którym ostatnio przyjaŸni³ siê 11-latek.
ÂŚledztwo prowadzÂą Anka-Aniela i Kuba. :tanczy:
TVN-programowo najlepszy:D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

ÂżeczywiÂście odcinek zajefajny ale nie umywa siĂŞ do "Ostrego dyÂżuru", gdzie pacjent ze schizofremiÂą zaatakowaÂł dwoje lekarzy Lucy i Cartera, gdy w tym samym czasie trwaÂła zabawa walentynkowa w szpitalu. W nastĂŞpnym odcinku znaleÂżli ich i podjĂŞto akcje ratunkowÂą, niestety ze wzglĂŞdu na liczne obraÂżenia i duÂży upÂływ krwi Lucy zmarÂła i wtedy Âłzy miaÂłem w oczach, dreszcze mi przeszÂły po plecach.
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Dla fanĂłw W-11...

Post autor: anty-moher »

KrakĂłw. Trzeci Festiwal KryminaÂłu
autor(ka): M.Tomaszewska
2006-10-31

ZOBACZ TAKÂŻE
BiaÂłystok. Trzeci Festiwal KryminaÂłu
Warszawa. Trzeci Festiwal KryminaÂłu



W dniach 15 - 19 listopada Instytut Ksi¹¿ki i Stowarzyszenie Mi³oœników Krymina³u i Powieœci Sensacyjnej "Trup w szafie" zapraszaj¹ na III Festiwal Krymina³u, czyli czwart¹ Porê Ksi¹¿ki, który w tym roku odbêdzie siê w piêciu miastach: Bia³ymstoku, Gdaùsku, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Tegoroczny Festiwal odbywa siê pod has³em "Nie ma zbrodni doskona³ej. S¹ doskona³e ksi¹¿ki", goœÌmi specjalnymi s¹: Jeffery Deaver, Joanna Chmielewska, Marek Krajewski i Marcin Œwietlicki. W sobotê 18 listopada og³oszony zostanie laureat nagrody Wielki Kaliber za najlepsz¹ powieœÌ kryminaln¹ lub sensacyjn¹ ubieg³ego roku.

KRAKÓW

15 listopada, Âśroda

17:00
Sesja autografĂłw: Marek Harny, MichaÂł Rusinek, Antonina Turnau
EMPiK Megastore, Rynek G³ówny 5

19:00
Krakowskie klimaty
O tym, Âże KrakĂłw nie tylko preclami, ale i zbrodniÂą stoi, rozmawiajÂą: Marek Harny, MichaÂł Rusinek, Antonina Turnau,
Prowadzi: ÂŁukasz Orbitowski
Razzy Dazzy Jazz Club, ul. Âśw. Tomasza 11 a

16 listopada, czwartek

18:00
KryminaÂł jako kostium
Spotkanie z Eustachym Rylskim
Prowadzi: Marcin Baran
Razzy Dazzy Jazz Club, ul. Âśw. Tomasza 11 a

20:00
Jak zabiĂŚ na szklanym ekranie?
Z twĂłrcami seriali W11, Detektywi i Kryminalni rozmawia Witold BereÂś.
Razzy Dazzy Jazz Club, ul. Âśw. Tomasza 11 a


17 listopada, piÂątek

17:00
Sesja autografĂłw: Gaja Grzegorzewska, Krzysztof Kotowski, Jacek RĂŞbacz.
EMPiK Megastore, Rynek G³ówny 5

18:00
Kryminalne poczÂątki
Tegoroczni debiutanci - Gaja Grzegorzewska, Jacek RĂŞbacz, Iza Smolarek i Tomasz Klarecki - opowiadajÂą o swojej literackiej inicjacji
Prowadzi: Marcin Baran
Razzy Dazzy Jazz Club, ul. Âśw. Tomasza 11 a

20:00
Literaci kontra zawodowcy
Komisarze Âśledczy W11 versus Marek Harny i Krzysztof Kotowski.
Prowadzi: Irek Grin
Razzy Dazzy Jazz Club, ul. Âśw. Tomasza 11 a

18 listopada, sobota

14:00
Fabryka BestsellerĂłw przedstawia:
ÂŚmierĂŚ na dobry poczÂątek - zbiĂłr opowiadaĂą kryminalnych
KsiĂŞgarnia HiszpaĂąska Elite, MaÂły Rynek 4

15:30
Spotkanie i sesja autografĂłw: Marek Krajewski
Prowadzi: Marcin Baran
EMPiK Megastore, Rynek G³ówny 5

16:30
Sesja autografĂłw: Jeffery Deaver
Empik Megastore, Rynek G³ówny 5

18:00
Spotkanie z Jefferym Deaverem
ProwadzÂą: Irek Grin i Marcin ÂŚwietlicki
Razzy Dazzy Jazz Club, ul. Âśw. Tomasza 11 a

20:00
Ceremonia wrêczenia Nagrody Wielkiego Kalibru za najlepsz¹ polsk¹ powieœÌ kryminaln¹ lub sensacyjn¹ ubieg³ego roku. Wrêczenie Honorowej Nagrody Wielkiego Kalibru Jeffery'emu Deaverowi. Wrêczenie Honorowej Nagrody Wielkiego Kalibru za nowatorskie dzia³ania promuj¹ce kulturê kryminaln¹ w Polsce.

21.00
Koncert ElÂżbiety Mielczarek z zespoÂłem.
Razzy Dazzy Jazz Club, ul. Âśw. Tomasza 11 a

19 listopada, niedziela

12:00
Spotkanie z laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru
Prowadzi: Marcin Baran
KsiĂŞgarnia HiszpaĂąska Elite, MaÂły Rynek 4

19:00
Spotkanie z Jerzym Nasierowskim
Prowadzi: Marcin Wilk
Razzy Dazzy Jazz Club, ul. Âśw. Tomasza 11 a


[ Dodano: Czw Lis 16, 2006 9:02 am ]
Zapowiada siĂŞ zarÂąbista impreza!!! :tanczy: :tanczy: :tanczy:
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
missia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 02 mar 2006, 11:14
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: missia »

Bardzo ciekawa i interesujÂąca impreza, dobrze Âże komisarze pojawili siĂŞ na spotkaniu o tak wysokim poziomie
Uwielbiam W-11 Detektywów i Sędzię Annę Marię Wesołowską:)))
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »


odcinek 402. poniedziaÂłek
Bodyguard
Zgin¹³ ochroniarz znanej modelki. Dziewczyna jest przekonana, ¿e to ona mia³a byÌ ofiar¹. Ktoœ j¹ wczeœniej straszy³ anonimami. Móg³ je wysy³aÌ by³y ch³opak modelki. Dziewczyna otrzymuje kolejny anonim. Decyduje siê jednak na sesjê w centrum miasta. Pojawia siê tam podejrzany ch³opak. W czasie jego zatrzymania modelka zostaje porwana.



odcinek 403. wtorek SzczĂŞÂśliwe Âżycie


W jednym z domów na przedmieœciach, znaleziono zw³oki kobiety. Przyczyn¹ œmierci by³a zbyt du¿a dawka leków uspokajaj¹cych po³¹czona z alkoholem. W sprawê mo¿e byÌ zamieszany mê¿czyzna, którego rodzina zginê³a w wypadku spowodowanym przez mê¿a kobiety. Podejrzenia padaj¹ te¿ na mê¿a ofiary. Jednak ten zostaje zamordowany, tym razem zabójca chcia³ upozorowaÌ samobójstwo. Komisarze podejrzewaj¹, ¿e w rozwi¹zaniu obu spraw mo¿e im pomóc córka zamordowanych.



odcinek 404. Âśroda Zabawa


W drodze ze szko³y do domu zagin¹³ 13 letni ch³opak. Zrozpaczona matka jest przekonana, ¿e jej dziecku sta³o siê coœ z³ego. Ostatnimi, którzy widzieli 13 latka, s¹ trzej 15 latkowie, uczniowie tego samego gimanzium. Twierdz¹, ¿e po szkole zaginiony ch³opak poszed³ w kierunku lasu. W trakcie przeszukania lasu komisarze znajduj¹ miejsce, w którym ch³opak by³ prawdopodobnie torturowany. 8 letni brat zaginionego rzuca podejrzenie na s¹siada, który czêsto im grozi³. Okazuje siê, ¿e mê¿czyzna o tej samej godzinie, co zaginiony spacerowa³ po lesie, a zaraz po powrocie ze spaceru znikn¹³.





W pn. AÂśka i Seba, we wt. i Âśr. Anka i Kuba. 8)
TVN-programowo najlepszy:D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

odcinek 405. czwartek
Kinga
Ktoœ zamordowa³ m³od¹ dziewczynê, a jej cia³o wrzuci³ do zalewu. Ojciec ofiary mówi, ¿e po zaginiêciu Kingi, ktoœ za¿¹da³ okupu za córkê. Z taœm z dworcowego monitoringu dowiaduj¹ siê, ¿e okup podj¹³ syn s¹siada. Komisarze zarz¹dzaj¹ jego poszukiwania. Tymczasem okazuje siê, ¿e Kinga by³a w ci¹¿y. Jej ch³opak nie chcia³ dziecka. Kinga mia³a mu powiedzieÌ w dniu zabójstwa, ¿e nie usunie ci¹¿y.
Có¿...mogê siê myliÌ ale w³aœnie ogl¹daj¹c W11 i czytaj¹c t¹ zapowiedŸ przypomina mi siê historia z kwietnia tego roku z Krakowa, historia zaginiêcia i jak siê okaza³o tragicznej smierci 16 letniej dziewczyny, Salladyn wie o czym mówiê. Podejrzewam, ¿e odcinek jest nakrêcony na podstawie tych tragicznych wydarzeù. Jak narazie wszystko siê potwierdza. ;(
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości