[TVN] BrzydUla

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

oby... oby... bo mi jakoś święta a konkretnie przygotowania kojarzą się za bieganiną po sklepach, pieczeniem i przygotowywaniem dań... a poza tym 22 grudnia to dzień jak co dzień. Ludzie również pracują :) Może właśnie ludzi przyciągnie klimat świąteczny PLEBANI? No zobaczymy, ja bym nie liczył na 5 mln... :neutral:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: BrzydUla

Post autor: Adrian ;P »

Pewnie ostatni tydzień serialu będzie jakoś intensywnie reklamowy jak np. ''finałowy tydzień'' itd. To też przyciągnie widza. (Może też mnie, czyli osobe nieoglądajacą tego serialu :lol2: )
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

Niech zgadnę...

Plebania odc. XXXX

1. Przychodzi święty mikołaj
2. Rozdaje prezenty
3. Śpiewanie kolęd
4. Wigilia
5. Jakaś kłótnia, pijany kierowca spieszący się do domu itp.

I tak co roku...

Będzie minimum 4,5 mln :)
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

I jakoś co roku Plebania przyciąga te 3 mln widzów. Od 9 lat! To jest sukces pewnego rodzaju! A niekwestionowanym sukcesem jest Klan, który bagatela przyciąga po 5 mln widzów od 12 lat! Także nie ekscytujmy się wynikami BrzydUli... :twisted:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Tyle ze Klan i Plebania już od 9 czy 12 lat znakomicie wykreowały wizerunek i go rozreklamowały. A tutaj niespełna rok (wiemy że na wakacjach Brzyduli nei było) i tak wielki sukces. Ja jako wieeelki fan serialu się tym ekscytuje. :D
Wktórce w serialu brzyula - Ula zostanie dyr. całej firmy, Pshemko z powodu gniwewu na Ulkę, wyjedzie do swojej samotni, Nieubłaganie zbliżać się bedzie Fashion Week, a w końcu prezentacja nowej kolekcji. Bez projektanta nie da rady, chyba że znajdzie się Ula Cieplak, która sama zaprojektuje nową kolekcję. Oczywiście nie obejdzie się bez kolejnych zawiłych wątków Violetty Kubaśińskiej (przez V i dwa "te") - to jakiś abstrakt :D Niewiem tylko czemu serial brzydula porówjecie do Brzyduli Betty... no chyba że chodzi wam o jego kolumbijski odpowiednik, jeśli tak to sorki...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Nie wiem ile masz kamilu lat ale mniejsza o to. Klan osiągaj już w pierwszym roku emisji po 6 - 8 mln, to samo M jak Miłość, które już po trzech latach emisji osiągnęło 12 mln! I nie są wcale reklamowane. Są lubiane. Co do BrzydUli to nie można jej porównywać z innymi tasiemcami. Serial jest bardzo dobry przyznam szczerze. Bardzo lubię Violkę, Pshemka i Pauline. Świetnie zagrane postacie. Sama Ula nie budzi we mnie emocji, na tle innych postaci jest nijaka. :nie:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

mfdtv4 pisze:Nie wiem ile masz kamilu lat ale mniejsza o to. Klan osiągaj już w pierwszym roku emisji po 6 - 8 mln, to samo M jak Miłość, które już po trzech latach emisji osiągnęło 12 mln! I nie są wcale reklamowane. Są lubiane. Co do BrzydUli to nie można jej porównywać z innymi tasiemcami. Serial jest bardzo dobry przyznam szczerze. Bardzo lubię Violkę, Pshemka i Pauline. Świetnie zagrane postacie. Sama Ula nie budzi we mnie emocji, na tle innych postaci jest nijaka. :nie:
Dobra. Ale w takim razie prosze porównaj mi zasięg TVN do zasiegu TVP1? Wychodzi dość duża róznica. Kolejna sprawa - Plabania czy Klan jest serialem co tu mówić - staromodnym. Niczego nowego, ciagle tylko tzw. reakcja łańcuchowa: romans -> zaręczyny -> ślub -> wzajemna miłość -> kłotnie -> rozwody.
Kolejna sprawa - co tu jest porównywac : - serial trwający prawie 1h, w najlepszym czasie antenowym (20-21 - bo podczas pierwszych lat emisji serial ten takie miejsce w ramówce znajdował) do serialu z ograniczoną pulą odcinkow, krótkim i dość nowoczesnym.
Zgodzę sie z Tobą w tym, iż serialu BrzydUla porównywac do tasiemców nie można. Wdg. mnie serial ten jest dla osób pragnących obejrzeć coś nowego, ciekawego, nie trwajacego wiecznie, świeżego. Klan, i Plebania, ale równiez Złotopolscy, M jak Miłosć i inne tego typu to seriale "tradycyjne". I ludzie je oglądają po prostu z przyzwyczajenia.
-Aha, 20 - Barwy Szczęscia, TVP2. Cyk nr. 4 i gotowe. I to tak zanudza człowieka, zanudza... Mnie osobiscie niechciało by się oglądać w wiecznosć takiego serialu.

Powiem szczerze że nieliczyłem na to, że BrzydUla niekiedy osiagnie pozycję lidera w paśmie i 4 mln widzów. To wielkie, pozytywne zaskoczenie. Twórcom tego formatu jak najbardziej się ten sukces należy.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Mam takie pytanie do wiernych fanów serialu. Bo w dzisiejszym odcinku zauważyłem, że Viola wychodząc z pracy wychodziła z zupełnie innego budynku. Tak mi się wydaje. Tutaj były schodki wysokie a poprzednio chyba nie było schodków, albo było ich niewiele. Czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: piotrek888 »

mfdtv4 pisze:Mam takie pytanie do wiernych fanów serialu. Bo w dzisiejszym odcinku zauważyłem, że Viola wychodząc z pracy wychodziła z zupełnie innego budynku. Tak mi się wydaje. Tutaj były schodki wysokie a poprzednio chyba nie było schodków, albo było ich niewiele. Czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości?
Od nowego sezonu jest wykorzystywana fasada innego budynku w Warszawie. Wcześniej to był Norway house.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Dzięki :) Dziwnie to zrobili, ten nowy budynek ma "grać" tył starego :) Dziękuję za informację :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Niewiem jakie są wasze odczucia, ale wolałem poprzednią fasade ;/ :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Dla mnie nie ma to większego znaczenia, ale poprzednia była bardziej taka hmmm bajkowa...

Dobrze, że zostały tylko 3 tygodnie z Ulą!
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

mfdtv4 pisze:Dla mnie nie ma to większego znaczenia, ale poprzednia była bardziej taka hmmm bajkowa...

Dobrze, że zostały tylko 3 tygodnie z Ulą!
No wiesz... mnie tam szkoda. Bardzo się przywiązałem do tego serialu. Chociaż z drugiej strony ciekaw jestem co będzie z Majką...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

Jeśli w serialu majka nie wprowadzą śmiesznych momentów to nie będę oglądał tego serialu...
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

BrzydUla pewnie będzie nominowana w kategorii Adaptacja serialu zagranicznego. O tym przekonamy się w poniedziałek :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość