[TVN] BrzydUla

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Jeśli tak będzie, to będzie mieć sporą szansę na zwycięstwo ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kasiaaa2505
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 20 lis 2009, 12:55

Re: BrzydUla

Post autor: kasiaaa2505 »

a czy widzieliście nowe spoty brzyduli:):D
Otóż ja widziałem dwa Z Filipem Bobkiem i Julią Kamińską a drugi z Gosią Sochą, serialowym Markiem i serialową Brzydulą:D
Bardzo fajne reklamy. Nakłaniają do głosowania w plebiscycie Telekamery 2010:)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Oprócz tego podczas dzisiejszej brzyduli wyemitowany został spot, reklamujący nowy serial. Ula pakuje swoje walizki, ktoś dzwoni do drzwi (zegarek wybija 17:55) otwiera i... Majka :) Tekst mniej wie cej " Ula się wyprowadza, zastępuje ją Majka. Nowe odcinki od 4 stycznia o 17:55, natomiast pierwszy pilotażowy odcinek, połączony z wielkim finałem serialu Brzydula - w poniedzialek o 17:55.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

kasiaaa2505 pisze:a czy widzieliście nowe spoty brzyduli:):D
Otóż ja widziałem dwa Z Filipem Bobkiem i Julią Kamińską a drugi z Gosią Sochą, serialowym Markiem i serialową Brzydulą:D
Bardzo fajne reklamy. Nakłaniają do głosowania w plebiscycie Telekamery 2010:)
Jest jeszcze jeden. Oprócz Uli i Marka, występuje w nim... Violetta :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: Łukasz »

Właśnie przejrzałem sobie streszczenia wszystkich ostatnich odcinków "Brzyduli" i wygląda na to, że serial skończy się bez żadnego finału między Ulą, a Markiem. A nawet jeśli ten finał nastąpi, to pewnie strasznie zwięzły w ostatnim odcinku. Szkoda...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

Ale przynajmniej jej się oświadczy
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

To jest znakomity chwyt twórców na to żeby zrobić kontynuację BrzydUli. Jak powiedziała sama Julia Kamińska być może zobaczymy kolejną serię BrzydUli, tyle, że nie będzie to 235 półgodzinnych odcinków, ale kilkanaście godzinnych. Czyli być może TVN zafunduje nam taki sezon Brzyduli 13-15 odcinków co tydzień cało godzinnych :)
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

13 odcinków brzyduli po 1h? przyzwyczaiłem się do 30 minut...

W kolumbii 2 seria brzyduli okazała się totalnym niewypałem więc trzeba ostrożnie podejść do ewentualnego nowego sezonu...
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Obecnie, sw sobotę niewiadomo co TVN będzie pokazywał. Osobiście chciałbym żeby zrobiono kontynuację serialu, chociaż jednosezonową. Tylko nie że w ostatnim odcinku o 17:55 Marek się oswiadczy a od wiosny problemy w związku itd. To się już przejadło. Twórcy powinni postawić na coś, czego jeszcze nie było bądź totalną zmianę koncepcji nowej serii (można zacząć wymyślać wątki). Natomiast ciekawi mnie wypowiedź:
mfdtv4 pisze:To jest znakomity chwyt twórców na to żeby zrobić kontynuację BrzydUli. Jak powiedziała sama Julia Kamińska być może zobaczymy kolejną serię BrzydUli, tyle, że nie będzie to 235 półgodzinnych odcinków, ale kilkanaście godzinnych. Czyli być może TVN zafunduje nam taki sezon Brzyduli 13-15 odcinków co tydzień cało godzinnych :)

Mogę wiedzieć, skad to wiesz? :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: BrzydUla

Post autor: Adrian ;P »

Opcja kontynuacji jest chyba coraz bardziej prawdopodobna. Dzisiaj w Dzień Dobry TVN aktorzy z serialu tego nie wykluczali. Mam tylko nadzieję, że jeżeli taka kontynuacja by była to na wiosnę, a nie na jesień.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: BrzydUla

Post autor: mfdtv4 »

Z wywiadów, które udziela m.in. Julia Kamińska.

A wczoraj sobie tak myślałem, że fajnie by było gdyby postać Violetty wprowadzili do innego serialu, tak żeby nie umarła. A dzisiaj czytam (fakt, że dużo w tym nieprawdy), że jest możliwość powstania serialu z Violą w roli głównej :)D
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: BrzydUla

Post autor: bartek09 »

Fakt, aktorzy w dzisiejszym DDTVN nie chcieli za bardzo mówić na temat zakonczenia i ewentualnej kontynuacji serialu.

Warto jeszcze dodać, że Julia Kamińska wypowiadając sie w jednym z wywiadów nt. "Majki" powiedziała, że "Będzie to serial, który zastąpi Brzydulę, przynajmniej na razie..." :cicho:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

bartek09 pisze:Fakt, aktorzy w dzisiejszym DDTVN nie chcieli za bardzo mówić na temat zakonczenia i ewentualnej kontynuacji serialu.

Warto jeszcze dodać, że Julia Kamińska wypowiadając sie w jednym z wywiadów nt. "Majki" powiedziała, że "Będzie to serial, który zastąpi Brzydulę, przynajmniej na razie..." :cicho:
Kurcze... pogmatwane to ;)
Jej wypowiedz można rozumeić na dwa sposoby:
1. jesli będa słabe wyniki to pojdzie za Majkę kolejny serial
2. a tym serialem może być BrzydUla 2;)

Nawaisem mówiąc, to powinni zorbiźć kontynuacje serialu ale w przeciagu 1 raz w tygodniu. np. w soboty. A jesienią powrocić do MT i definitywnie zakończyć produkcję (no chyba ze zmieniło by plany ogladalnosc nowej serii).
Zagmatwane...
to chyba tyle ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: BrzydUla

Post autor: marek110 »

O boże! Co za okropne zakończenie? Co to ma być?????

Cały rok oglądam ten serial żeby zobaczyć nudny odcinek? Pokaz mody, ulka czeka na marka, przychodzi marek, pocałunek i napisy

Co to do ma być???? Żadnych reakcji pauliny, rodziny ulki i marka, zaręczyn, ślubu itp.

Jeśli mam wam coś doradzić - nie oglądajcie 235 odcinka.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: BrzydUla

Post autor: kamilkomentuje »

Ale moze wlasnie o to sie rozchodzi. TVN zapewne chce uniknąc "przejedzenia" się serialem, dlatego też jest Majka. A jakoby nie wszystko jest wyjasnione, moze czeka nas brzydula: Dogrywka ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość