[TVN] Usta, usta

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: Adrian ;P »

Oglądalność niestety maleje z odcinka na odcinek. Jeżeli serial utrzyma taką tendencję według mnie po raz kolejny będzie trzeba zmienić porę emisji. Moim zdaniem w przyszłym sezonie 3 seria powinna być w niedzielę po Tańcu z gwiazdami, wtedy wyniki byłyby zadowalające.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: Pemol »

Nie dziwię się. Świetny serial, więc Polakom się nie podoba. Możliwe, że z powodu Muchy oglądalność maleje. Kto takie beztalencie bierze do serialu, gdzie grają sami uzdolnieni aktorzy?
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: mfdtv4 »

Ekhm...dlaczego mój post został usunięty? :D

Od moderatora: Ujawniłeś szczegóły zakończenia fabuły, bez ostrzeżenia. Nie każdy widz oglądający serial chce wiedzieć jak się skończy. Twój post spotkał się na forum ze sporym oburzeniem.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: mojpierwszyraz »

mfdtv4 pisze:Ekhm...dlaczego mój post został usunięty? :D

Od moderatora: Ujawniłeś szczegóły zakończenia fabuły, bez ostrzeżenia. Nie każdy widz oglądający serial chce wiedzieć jak się skończy. Twój post spotkał się na forum ze sporym oburzeniem.
Przepraszam że pytam Szanowne Ciało Moderatorskie, ale kto się oburzył się ujawnieniem dalszej fabuły?? Ja? :D
tvn - latem programowo najgorsza!
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: lukis »

Oglądalność serialu spada i nic tego spadku nie zatrzyma. Najlepiej 3 serię dać w niedziele w południe (12-15) i na tym serial zakończyć.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: Isadora »

lukis pisze:Oglądalność serialu spada .
Niestety, pojawienie się Muchy nie wpłynęło chyba dobrze na oglądalność, przynajmniej u mnie :x
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: mojpierwszyraz »

lukis pisze:Oglądalność serialu spada i nic tego spadku nie zatrzyma. Najlepiej 3 serię dać w niedziele w południe (12-15) i na tym serial zakończyć.
Myślę że powinni spróbować na wiosnę jeszcze porę po TzG... A serial fantastyczny. Najlepszy w historii dosłownie ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
Katesa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 02 lis 2010, 23:26

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: Katesa »

Słuchajcie oglądałam odcinek usta usta seria II 10 odcinek w nim jedt jak iza wylatuje do pracy do Nowego Yorku i definitywnie rozstaje sie z Piotrkiem. Uwielbiam ten serial i mam pytanie, bo wiem ze to jest adaptacja Cold feet- jesli ktos to oglądał to dajcie znać co bedzie dalej bo uschnę z ciekawości:(((((
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: mojpierwszyraz »

Katesa pisze:Słuchajcie oglądałam odcinek usta usta seria II 10 odcinek w nim jedt jak iza wylatuje do pracy do Nowego Yorku i definitywnie rozstaje sie z Piotrkiem. Uwielbiam ten serial i mam pytanie, bo wiem ze to jest adaptacja Cold feet- jesli ktos to oglądał to dajcie znać co bedzie dalej bo uschnę z ciekawości:(((((
Adam i Julia biorą dom na kredyt, dziecko z domu dziecka. Julia ginie w wypadku samochodowym. Ostatni odcinek jest zakonczeniem serialu - pogrzebem Julii. I dopiero po tym kapnąłem się dlaczego serial nazwano Usta usta a nie Jabłko adama - ten drugi tytuł nic nie wnosi. Pierwszy wyjaśnia dosłownie wszystko...
A teraz - ban ;)
PS. Usta usta III - napewno wiosną w TVN!! ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
Katesa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 02 lis 2010, 23:26

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: Katesa »

Dzięki, a wiesz co jeszcze bedzie? Z kim bedzie Adam?Co z Piotrkiem-ja go uwielbiam jako aktora ale tu ma role strasznie tragiczna!!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: mojpierwszyraz »

Katesa pisze:Dzięki, a wiesz co jeszcze bedzie? Z kim bedzie Adam?Co z Piotrkiem-ja go uwielbiam jako aktora ale tu ma role strasznie tragiczna!!
Adam będzie sam. w ostatnim odcinku pogrzeb także...
I z tego co wiem to sezon wiosenny będzie sezonem ostatnim. Ale mogę się mylić...
tvn - latem programowo najgorsza!
Katesa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 02 lis 2010, 23:26

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: Katesa »

super, bardzo Ci dziękuje za info.
pozdrawiam
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: lee »

To smutne, że Julka umrze, szczególnie kiedy z Adamem będą mieli już dziecko.
Oglądając ostatni odcinek płakałam razem z Piotrkiem, kiedy Iza odlatywała. Szczerze miałam nadzieję, że rozmyśli się i wróci.
A miało być tak pięknie, Iza miała być z Piotrkiem, mieli mieć drugie dziecko i przynajmniej kolejna para miała być znów szczęśliwa :lol:
Stilic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 02 gru 2010, 23:02

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: Stilic »

Drugi sezon chyba jednak był lepszy od pierwszego, mimo że serial poszedł już zdecydowanie w stronę komedii obyczajowej.
Ciekawie też rozwineli rolę Krzysztofa i Agnieszki, którzy w pierwszej serii byli zdecydowanie najgorsi, niestety w drugą stronę poszły Iza i Julia, które często bywały irytujące.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: mojpierwszyraz »

Stilic pisze:Drugi sezon chyba jednak był lepszy od pierwszego, mimo że serial poszedł już zdecydowanie w stronę komedii obyczajowej.
Ciekawie też rozwineli rolę Krzysztofa i Agnieszki, którzy w pierwszej serii byli zdecydowanie najgorsi, niestety w drugą stronę poszły Iza i Julia, które często bywały irytujące.
Ja tam serialowi nie mam NIC do zarzucenia... ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości