[TVN] Usta, usta

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Nowy serial na podstawie "Cold Feet".

Post autor: prze_kw »

Nie doszukuj się czegoś, czego nie ma. Materiały prasowe mówiły, że serial ma roboczą nazwę "Jabłko Adama". Ostatecznie będzie się nazywał "Usta Usta". A dlaczego Plejada i portale piszą że to "serial na podstawie Cold Feet"? Zapewne aby podkreślić pochodzenie serialu.
Liczą się tylko Fakty.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Nowy serial na podstawie "Cold Feet".

Post autor: mfdtv4 »

Na stronie oficjalnej serialu napisane jest, że kończą się zdjęcia do II serii ekipa szykuje się do trzeciej.... :D
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Nowy serial na podstawie "Cold Feet".

Post autor: kamilkomentuje »

Nie no, ja myślę że na razie sie wstrzymają... no chyba ze sa pewni sukcesu :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowy serial na podstawie "Cold Feet".

Post autor: Adrian ;P »

Wersja oryginalna liczy chyba 32 odcinki? Także 3 seria będzie pewnie liczyła tylko 6 odcinków. (Zakładając, że 1 i 2 liczą po 13 odcinków)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Nowy serial na podstawie "Cold Feet".

Post autor: podmark »

Trzecia seria ma liczyć 14 odcinków. Kręcić ją będą już od kwietnia (w 3 transzach: najpierw 4 odcinki, później 2 x 5 odc.).

Wersja oryginalna miała 32 odcinki, ale czas ich trwania był trochę inny ;). Np. ostatnia seria to były już odcinki trwające 1,5 godziny. Ale to chyba nie problem dla Polaków - zawsze można nakręcić czwarty sezon wg oryginalnego scenariusza polskich autorów.

Dziwi mnie decyzja TVN o kolejnych seriach. Oczywiście, Edward Miszczak jest w o tyle komfortowej sytuacji, że widział już w całości pierwszy sezon, ale czy aby nie za wcześnie podjął decyzję o kontynuacji ? A co jeśli ludzie nie będą chcieli tego oglądać ? Będzie wielka kicha.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: kamilkomentuje »

bedzie to kicha jako zapychaczoramówka. tak to nazywam. zawsze sie moze zdarzyc ze tvn bedzie mial gorsze klopoty finansowe, a ramówke z wlasnymi propozycjami trzeba miec. zreszta edward miszczak zawsze wiedzial za co sie zabrac, takze i w tym projekcie napewno mu sie powiedzie. widzialem kiedys chyba ostatnia serie cold feet w wlk. brytanii, a tam pod wzgledem realizacyjnym serial wygladal wysmienicie.
dodam tylko, ze niedawno w tvn warszawa w programie: serial w wielkim miescie ekipa programu byla na planie wlasnie cold feet. widac ze bedzie to ciekawy serial :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: mfdtv4 »

Tak, tak... Okrzyknijmy serial ciekawym i wspaniałym jeszcze przed emisją. Tak było z Naznaczonym... "Och... Jaki to będzie super serial, nowy gatunek w polskiej telewizji etc."... Tak było, a jak się później okazało Naznaczony był niewypałem. Mnie do Cold Feet już zniechęca obsada, czyli te nazwiska (a przynajmniej ich część), których jest już za dużo w telewizji... Bohosiewicz i Mecladowski? Próba przeniesienia ekipy "39 i pół" do nowego serialu? Różdżka? Wprawdzie nie grała do tej pory (chyba) w żadnym z TVNowskich serialów, ale jej też jest pełno w TV... Choć to świetna aktorka ;) Za Wilczakiem nie przepadam, kolejny "aktor"... Swój "talent" aktorski pokazał w serialu Faceci do wzięcia...

Nie oceniam serialu, piszę obiektywnie co do nastawienia poniektórych osób na tym Forum... Serial może być ciekawy, może być przyjemny, ale może też być nudny i nieudany.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: kamilkomentuje »

Nie nie, miałem coś innego na mysli. Obecnie wypowiadam sie na temat serialu, pod względem odcinków w agnlii. co do polskiej wersji - format zobowiązuje. dziesiątki znaczacych na rynku statuetek robią wielką promocję. obsada jest dla mnie jeszcze bardziej trafiona. grają w niej aktorzy którzy w tvnie prawdę mówiąc nigdy niewystępowali, bądź tacy, których mogliśmy "podziwiac" kilka lat temu.
co do pana wilczaka : bardzo go lubię, uważam ze jest swietnym aktorem ... i tyle. nawiązując do joanny brodzik: serial Magda M. możemy obejrzeć w tvn warszawa (<szok>) w każdą niedzielę po 22 :)
tyle.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: peterq90 »

Oglądając ten zwiastun oceniam że serial może być naprawde dobry, dużo bardziej mnie zaciekawił niż KSD.Mam nadzieje ze muzyka w serialu bedzie podobna jak ta w zwiastunie.
http://www.plejada.pl/151154,3,usta-ust ... l#autoplay
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: Nika »

Obejrzałam pierwszy odcinek. A ponieważ na wielu serialach (głównie tych zza szerokiej wody) zęby już zjadłam, więc pozwolę sobie o ocenę tegoż dzieła. Z czystym sumieniem ogłaszam, że w końcu doczekaliśmy się porządnego serialu komediowego zrobionego z jajem i przytupem. Nie jakieś lelum polelum. Nie jakieś żenujące dowcipy, które trudno załapać. Naprawdę kawał porządnej roboty, i w spokoju mogę nawet uznać, że "Usta, usta" ani trochę nie odstają od dobrych amerykańskich seriali. Jeśli ktoś lubił klimat "39,5" to "Usta, usta" spodobają się jeszcze bardziej. No i Paweł Wilczak w wyśmienitej formie. Odcinek oglądałam tutaj --> http://vod.onet.pl/usta-usta,usta-usta, ... cinek.html, poleciłam go kilku moim znajomym i tak samo pozytywne wrażenia mieli.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: podmark »

Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony tym serialem. Pierwszy odcinek był świetny i dobrze rokuje na następne epizody. Scenariusz bardzo dobry, gra aktorska jeszcze lepsza, niezła muzyczka, dobry montaż. Coś czuję, że może to być największy serialowy hit w dziejach TVN. Martwi mnie jednak pora emisji. Rywalizacja z "Hitem na sobotę", "Hitem dekady", czy "Tylko nas dwoje" może być trudna bolesna. Wolałbym "Usta Usta" oglądać we wtorki, w porze "KSD", ale nic się nie poradzi - taka była decyzja zarządu, najwyżej po kilku tygodniach przeniosą serial na inny dzień.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: kamilkomentuje »

podmark pisze:Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony tym serialem. Pierwszy odcinek był świetny i dobrze rokuje na następne epizody. Scenariusz bardzo dobry, gra aktorska jeszcze lepsza, niezła muzyczka, dobry montaż. Coś czuję, że może to być największy serialowy hit w dziejach TVN. Martwi mnie jednak pora emisji. Rywalizacja z "Hitem na sobotę", "Hitem dekady", czy "Tylko nas dwoje" może być trudna bolesna. Wolałbym "Usta Usta" oglądać we wtorki, w porze "KSD", ale nic się nie poradzi - taka była decyzja zarządu, najwyżej po kilku tygodniach przeniosą serial na inny dzień.
lub w środowe czy czwartkowe wieczory (wtedy YCD poszedłby na sobotni wieczór)...
Dodam tylko, że TVN promuje swój serial co najmniej dwoma spotami, nadawanymi dość często. Ciekawe czy pojawią się animacje (podobnie jak przy Naznaczonym) przy logu TVN o nowym serialu... oraz przede wszystkim spoty powstałe na podstawie spotu głównego, promujące każdą produkcję osobno...
Zobaczymy.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: kamiiloo »

a widzieliście to moi drodzy?
http://www.ociecprac.pl/tag/525-190-190/
polecam zadzwonić, zagadka zostanie rozwiązana!
TVN ciągle zaskakuje, genialne :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: Adrian ;P »

Dawno się nie wkręciłem w żaden serial, a oglądam je bardzo rzadko. Jednak czuję, że będę stałym widzem tego serialu. Naprawdę można się pośmiać, jeden z lepszych polskich seriali jakie widziałem. No i pora powtórek mi odpowiada, bo w soboty nie mam możliwości oglądania.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: "Usta, usta" (serial na podstawie "Cold Feet")

Post autor: mojpierwszyraz »

TVN rozpoczał wmisję spotu reklamującego nową serię o nowej porze. Ponadto pojawiłą się premierowa belka wzorowana na nowym klipie promo tvnu w prawym górnym rogu ekranu (tuż pod logiem, tam gdzie zwykle). Czcionka jest identyczna jak zwykle, jest jedynie zdjęcie serialu (nie pamiętam dokładnie) i pare graffiti-elementów...
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości