[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Post autor: Bartek »

DziÂś w prasie ukazaÂły sie raczej niepochlebne recenzje festiwalu, ja rowniez uwazam ze tegoroczny festiwal byl niewystarczajacy. Jestem ciekawy co za rok przygotuje tvn i radio zet wraz z onet. Na pewno bedzie bardziej multimedialnie, ale co jeszcze?
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

na pewno promocja festiwalu bedzie potĂŞÂżna...
Uwazam ze o Sopocie bedzie o tym razem bardzo glossno...
Tvn ma powrĂłciĂŚ do konkursowej formuÂły festiwalu czyli znowu rozdawac bursztynowe sÂłowiki.
Poza tym festiwal bĂŞdzie odbywal siĂŞ we wrzeÂśniu i potrwa 3 dni...
JESLI NIE BEDZIE prowadzic go SOÂŁTYSIK! MOZE byc dobrze....
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Sopot 2004 jak dla mnie znowu byÂł maÂło porywajÂący. Drugiego dnia wystĂŞpujÂąca na poczÂątku In-Grid pierwsze 3 czy 4 piosenki "zaÂśpiewaÂła" z playbacku, co jest chyba normÂą na tym festiwalu. Scenografia zrobiona byÂła tak jakby zaczĂŞli jÂą robiĂŚ, a potem zabrakÂło im juÂż ÂśrodkĂłw na dokoĂączenie. Nie wiem jak to bĂŞdzie za rok, ale niech juÂż nie zapraszajÂą gwiazdek jednego sezony, niech to bĂŞdzie nawet tylko 2 wykonawcĂłw, ale naprawdĂŞ z pierwszej ligi. Aha, i niech nie prowadzi tej imprezy pan Soltysik, ktĂłry odnoszĂŞ wraÂżenie jest w TVN dyÂżurnym prowadzÂącym, i co by siĂŞ nie dziaÂło musi wystĂŞpowaĂŚ na pierwszej linii frontu.
PS. Obawiam siĂŞ, Âże In-Grid po tym jak zalecaÂła siĂŞ do Kamela juÂż nigdy do nas nie zawita, bo fanki wyÂżej wymienionego gotowe coÂś jej zrobiĂŚ. :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Zapraszam do lektury artyku³u z Rzeczpospolitej - ocena ostatniego festiwalu i ma³a prognoza na przysz³oœÌ - oj zw³aszcza ten fragment mi siê podoba :twisted: :twisted:
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... a_a_1.html
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

niechcialbym nic mĂłwic:)
ale raczej:) Tomasz Kamel mĂłgÂłby bardziej zaprzyjaznic sie z michaÂłkiem kwiatkowskim anie in grid:D:P:P
nie mam pojecia kto bedzie prowadzil festiwal ale jest jeszcze caly rrookk
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jak to kto? Ewa drzyzga i Andrzej So³tysik, póŸn¹ noca Martyna Wojcichowska i pani Omena :twisted: Mam tylko nadziejê, ¿e Ewa nie bêdzie publicznie besztaÌ uczestników festiwalu. Nakrzycza³a ju¿ na marsza³ak Borowskiego wiêc mo¿e przynjamniej w Sopocie bêdzie wyluowana. Dobrym prowadz¹cym mog³aby byÌ Anita werner - ale musia³by byÌ sama - reszta facetów z TVN zapewne siêga jej po pêpek. :twisted:

PS enjoy16 hamuj siĂŞ ze swoimi homo-Âżartami, naprawde nie wypada! :evil:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

AHA SÂŁYSZAÂŁEM ze jeden dzien ma byc konkurs,drugi koncert gwiazd:)a trzeci nie wiem:D
ale tvp chce zoorganizowac w podobnym terminie w sopocie wielki koncert solidarnosci:P
Ja natomiast na serio nie widze kogos kto by poprowadzil ten festiwal na dobrym poziomie

doktorfaustus1-nie wiem co widzisz zlego w mojej wypowiedzi,taka jest prawda i juÂż,mi bynjamniej nie chodizlo o obrazenie kogokolwiek bo ta kwestia akurat mi nie lezy i nic do takich osĂłb nie mam:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie no, weÂście mnie nie doÂłujcie! ZnĂłw SoÂłtysik, Drzyzga, Wojciechowska! MoÂże jakieÂś nowe twarze? Dno totalne! SoÂłtysik od wszystkiego: sport, festiwale, kurde juÂż chyba Bieleninika bym wolaÂł niÂż jego!
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

CzekaÌ, kiedy DYREKTOR :twisted: So³tysik pojawi siê w TVNstyle z radami dla przysz³ych mam. Odpowiedzi na pytania - jak rodziÌ, jak karmiÌ piersi¹ to dla niego pestka. Ju¿ od d³u¿ego czasu TVN udowadnia widzom, ¿e Andrzej So³ytsik to prawdziwy skarb, o jakim mo¿e tylko œniÌ konkurencja. Wszak to cz³owiek do wszytkiego - nie tylko œwietnie pe³ni rolê rzecznika prasowego stacji, ale poradzi³ sobie z niesfornym i bardzo niegrzecznym Micha³kiem Wiœniewskim, potrafi powiedzieÌ kila s³ów o X Muzie a i na sporcie te¿ siê przecie¿ zna.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

nawet jesli tvn zrobi wszystko o czym napisala rzeczpospolita to i tak bedzie to wydarzenie wieksze niz w tym roku...
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

doktorfaustus1 pisze:CzekaÌ, kiedy DYREKTOR :twisted: So³tysik pojawi siê w TVNstyle z radami dla przysz³ych mam. Odpowiedzi na pytania - jak rodziÌ, jak karmiÌ piersi¹ to dla niego pestka. Ju¿ od d³u¿ego czasu TVN udowadnia widzom, ¿e Andrzej So³ytsik to prawdziwy skarb, o jakim mo¿e tylko œniÌ konkurencja. Wszak to cz³owiek do wszytkiego - nie tylko œwietnie pe³ni rolê rzecznika prasowego stacji, ale poradzi³ sobie z niesfornym i bardzo niegrzecznym Micha³kiem Wiœniewskim, potrafi powiedzieÌ kila s³ów o X Muzie a i na sporcie te¿ siê przecie¿ zna.
A wszystko dziĂŞki temu, Âże ma w uchu sÂłychaweczke, prompter, albo karteczke. Ile to sie w TV mozna nauczyc...
Pozdrawiam, Filip
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak to kto poprowadzi Sopot Festival '05 :D OczywiÂście Kazia :D

JuÂż widzĂŞ te teksty... Wszyscy byliÂście jednakowo besnadziejnii... WymenczyliÂście to w pocie czooÂła... :lol:




:wink:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

w dyecie z urbanskim, ktory zaproponuje kola ratunkowe? :lol:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Hehe :D
Ewa-F
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 16:28

Post autor: Ewa-F »

Filip pisze:Nie no, weÂście mnie nie doÂłujcie! ZnĂłw SoÂłtysik, Drzyzga, Wojciechowska! MoÂże jakieÂś nowe twarze? Dno totalne! SoÂłtysik od wszystkiego: sport, festiwale, kurde juÂż chyba Bieleninika bym wolaÂł niÂż jego!
Prowadzone sa rozmowy z Hann¹ Baku³¹.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości