[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Jeżeli byłbyś uprzejmy - mógłbyś podać link. ;)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Obrazek
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Facebook jest bardzo dziwnym narzedziem. Screen mowi wszystko, a ja osobiscie tego komentarza nie widze...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Widocznie komentarz został ukryty bądź usunięty.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

Oficjalny komunikat TVN "X Factor" nie pojawi się w wiosennej ramówce, ale nie oznacza to, że nie będzie programu w przyszłości.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Po tym, jak wchodzą "Mali Giganci" - było to do przewidzenia. Resztę napisałem już gdzie indziej. ;)
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Oficjalne oświadczenie w sprawie "X Factor"

http://xfactor.tvn.pl/aktualnosci,2102, ... 51311.html
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Sądząc po tym, co dzieje się obecnie w edycji brytyjskiej - myślę, że TVN podjął dobrą decyzję o przerwaniu emisji formatu.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja myślę, że ta decyzja nie ma nic wspólnego z UK, a raczej z niską oglądalnością przy wysokich kosztach (nawet mimo wyższych udziałów niż konkurencja). Myślę, że TVN chce poczekać aż TVoP i MBTM się skończą, co nastąpi niedługo- albo wiosną albo jesienią 2015 i za rok powróci do XF, bo jakoś ci Mali Giganci nie zapowiadają się na największy sukces.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Wystarczy, że "Mali Giganci" podwyższą wyniki TVN-u sprzed roku (co specjalne trudne być nie powinno), a "YCD" powróci w wielkim stylu, to obie pozycje doczekają się kontynuacji na "X Factora" nie będzie miejsca. Poza tym - ostatnio tak znużyły się programy talent-show, że nawet sam jeden talent-show bez konkurencji i na dodatek odgrzany - raczej nie odniesie spektakularnego sukcesu - bo powiedzmy sobie jasno - "Taniec z Gwiazdami" i "Rolnik szuka żony", to dwa najbardziej spektakularne sukcesy programów reality-show w tym roku.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

MMoim zdaniem to i moze lepiej ze bedzie przerwa, ale jeśli TVN zdecyduje sie w przyszłości nadać X Factor to nie sprobują w jesiennej ramówce i zobaczą jakie wyniki oglądalności będą wtedy. Mam talent! też wiecznie niebędzie kiedyś TVN w końcu zdecysuje sie zakończyć ten program, choć liczę jeszcze co najmniej na 1 edycję. Albo kto wie, być może TVN wróci do X Factor w przyszlym roku na jesieni
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Tylko taka prawda, że w UK szybciej zanosi się na koniec "X Factora" niż "Mam Talent", gdzie tam jest jednym z dwóch najchętniej oglądanych widowisk obok "Tańca z Gwiazdami". Zresztą "MT" notuje w Polsce większe udziały, podwyższa swoją widownię, a TVN zapowiedziała, że nie przerwie emisji tego programu, ani nie wyrzuci go z ramówki jesiennej, w tym i w przyszłym roku.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

No nie wiem, czy tak zawsze notuje dobre udziały- ostatnio wyniosły bodajże 17 czy 18%- czyli podobne do X Factora (tzn. tych niższych XF, bo przeważnie miał większe).
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Ale średnie w obu grupach i tak będą wyższe, niż te, które notował "X Factor".
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Marcin Spenner (drugie miejsce drugiej polskiej edycji "X Factor") już jakiś czas temu wydał własny singiel pt. "Przeminie": https://www.youtube.com/watch?v=o0u5FmUt-iw
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości