[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Nie wiem czy już było, ale płyta Podsiadło Comfort and Happiness wróciła na nr 1 list sprzedaży i jest już diamentowa (pierwsza od dawna jeśli chodzi o muzykę rozrywkową).
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Myślę, że to większego komentarza nie wymaga: https://www.facebook.com/Bijan.Marta/po ... 6910643986
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: X FACTOR

Post autor: michal_borkowski »

SevenUP pisze:Nie wiem czy już było, ale płyta Podsiadło Comfort and Happiness wróciła na nr 1 list sprzedaży i jest już diamentowa (pierwsza od dawna jeśli chodzi o muzykę rozrywkową).
Byc moze takze dlatego, ze jej cena zostala obnizona o polowe do 19.99, czemu towarzyszyla kampania reklamowa w mediach.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Maja Hyży w tym roku wydaje swój debiutancki album, a dziś w "Świat się kręci" TVP1 zaprezentowała swój singiel zapowiadający płytę pt. "Będę kochać". Ponadto 25 lutego będzie występować podczas koncertu przed samą Macy Gray: https://www.facebook.com/video.php?v=795077463900785
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Marta Bijan we wtorek wydaje swój debiutancki singiel i wideoklip pt. "Poza mną": https://www.facebook.com/Bijan.Marta/po ... 1746794169
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Klip już wyszedł, ma 70 tys wyświetleń.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Grzegorz Hyży otrzymał nominację do "Fryderyków 2015" w kategorii "Fonograficzny Debiut Roku".
Inarius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: środa 05 lut 2014, 00:35

Re: X FACTOR

Post autor: Inarius »

Nie wiem czy też to zauważyliście, ale Polsat w reklamach MBTM daje TVNowi i TVP 2 pstryczka w nos i mówią: "Kiedy zwykłe talent-show pojawiają się i znikają po kilku edycjach, MBTM cały czas gra pełną mocą." :D
http://www.eska.pl/news/must_be_the_mus ... deo/113159 - reklama w tym artykule

Swoją drogą mam nadzieję, że format wróci jak nie jesienią to na wiosnę :) Miał ogromny potencjał i pomimo świetnych castingów i dobrego bootcampu w poprzedniej edycji to w live'y były słabe :P Co do jesieni to chyba przesądzone, że format nie powraca, skoro ogłosili castingi do Mam Talent. Poza tym jestem ciekawy jak to by wyglądało, gdyby TVN postanowił emitować oba programy w jednej ramówce :D Wiadomo - raczej niemożliwe ze względu na studia jakie mają, ale mimo wszystko ciekawie mogłoby to wyglądać :) Jak myślicie? XFactor ma szansę powrotu na wiosnę 2016?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Wszystko zależy od tego jakie wyniki osiągają "Mali Giganci" - chociażby dzisiejsza premiera, której wyniki powinniśmy poznać ok. 11:00. Jeśli będzie to wynik lepszy od "X Factora" - wtedy program może nie wrócić.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Pamietać trzeba o tym że TVP2 zamierza wrócić do Voice of Poland jesienią nie zrezygnowanao z tego fomatu puki co, a z kolei TVN nie wyklucza powrotu X Factor w przyszłości, a Polsat z kolei moglby dac odpoczac widzom od MBTM a nie co sezon bo ten program jest juz do znudzenia rzucilem juz go chyba po 5 czy 6 edycji.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

W piątek premiera pierwszego singla Anny Tacikowskiej ;)
blask
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 19 lip 2015, 07:21

Re: X FACTOR

Post autor: blask »

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Odpowiadając na pytanie w zawartym artykule - wątpię w powrót formatu, a w szybszy tym bardziej. Już nawet w Wlk. Brytanii format zaczyna osiągać gorsze wyniki oglądalności od "The Voice", a jak pokazuje nie tylko polskie doświadczenie, ale także te zagranicą nie trzeba wydawać aż tak mnóstwo pieniędzy, by zrobić program świetny jakościowo, a jednocześnie zyskać całkiem dobrą widownię, i co za tym idzie - przychody z reklam.

Inna kwestia - "X Factor" jest świetnym projektem, ale świetnie zrobiony pod brytyjski rynek muzyczny. Dlatego w Wlk. Brytanii program doczekał się już 12 sezonów, a w USA został zdjęty tylko po 3 edycjach.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

No tak szansę są małe, ale u nas program również miał szansę na sukces bo pierwszy sezon był rekordowy tylko jak ludzie zobaczyli jak ten program wygląda "po polsku" to od razu od niego odeszli.Program wyglądał bardzo ubogo i nawet w 4 sezonie nie chciało im się stworzyć grafiki to Deadlocka.TVN zmarnował ten format w Polsce.Uważam że TVN ma złe podejście do takiego typu widowisk co widać przy MT ale jednak on sie broni formułą i naszą obsadą choć brak zmian razi po oczach.Sukces X'a w UK to między innymi to że każdy sezon różnił się czymś od poprzedniego przez co nie był nudny.Nawet Czechy ze Słowacja w tamtym roku się postarali i zrobili go na poziomie.Wiosną 2016 TVN będzie miał wolną Niedziele o 20.00 i myślę że albo postawi tam na X Factor albo zdecyduje się na MasterChef Junior i ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Nie da się jednak ukryć, że w wielu krajach - także poza USA - format już zszedł z anteny. Poza UK jeszcze jako tako trzyma się w Australii czy w Nowej Zelandii, czyli krajach, w których głową państwa jest Brytyjska Królowa Elżbieta II.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości