[TVN] Prawo Agaty

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Prawo Agaty

Post autor: adik1148 »

Trzeciak pisze:
adik1148 pisze: Ludzie mają już dość głupiej polskiej wsi z Rancza ( spadek z 8 mln na 5 mln :P ) !
Widziałeś dobrze wyniki "Rancza"? Wcale Polacy nie mają dość "Rancza" (7,3 mln widzów), a spadki widowni z sezonu na sezon są czymś normalnym
Szkoda , bo to najgorszy serial niedzielny jaki w życiu widziałem w XXI wieku ! W tym wieku powinno się produkować takie filmy jak prawo Agaty !
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Prawo Agaty

Post autor: Trzeciak »

Tylko, że "Ranczo" jest skierowane do szerszej widowni. Niestety - widownia "wsiowa" i małomiasteczkowa jest dużo większa od widowni wielkomiejskiej.

A tak poza tym, opanuj się z tymi fanowskimi zapędami, bo swoim poprzednim postem niewiele wniosłeś do dyskusji.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Prawo Agaty

Post autor: rogi »

adik1148 pisze:
Trzeciak pisze:
adik1148 pisze: Ludzie mają już dość głupiej polskiej wsi z Rancza ( spadek z 8 mln na 5 mln :P ) !
Widziałeś dobrze wyniki "Rancza"? Wcale Polacy nie mają dość "Rancza" (7,3 mln widzów), a spadki widowni z sezonu na sezon są czymś normalnym
Szkoda , bo to najgorszy serial niedzielny jaki w życiu widziałem w XXI wieku ! W tym wieku powinno się produkować takie filmy jak prawo Agaty !
Mnie się wydaję, że o gustach się nie dyskutuje, więc jest to tylko i wyłącznie twoja opinia, a wyniki mówią same za siebie.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Prawo Agaty

Post autor: lukaszbialas »

Może ktoś zeskanować i wrzucić tu wywiad z Agnieszką Dygant z najnowszej Gali, która ukazała się w poniedziałek 5 marca?
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Prawo Agaty

Post autor: lee »

Świetny serial :D Cudowna Agnieszka Dygant, kompletnie inna niż w Niani. Czekam z niecierpliwością na pojawienie się Kożuchowskiej :D
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Prawo Agaty

Post autor: lukaszbialas »

Trzeci odcinek trochę gorszy od dwóch nadawanych tydzień temu. J jednak z sentymentem wspominam "Usta Usta" - takiego serialu już chyba nigdy nie będzie.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Prawo Agaty

Post autor: mojpierwszyraz »

lukaszbialas pisze:Trzeci odcinek trochę gorszy od dwóch nadawanych tydzień temu. J jednak z sentymentem wspominam "Usta Usta" - takiego serialu już chyba nigdy nie będzie.
Oj tam... UU to sprawa inna. Prawo Agaty - jestem fanem tego serialu. Świetna produkcja, całkiem realistyczne losy bohaterów głównych, i ciekawe wątki spraw którymi się zajmuje tytułowa Agata. Bez ściemy, konkretnie i bardzo jakościowo zrobiony serial. I zwracam honor TVNowi, że myślałem, iż będzie to kolejna produkcja typu 17.55, tyle że emitowana 1x w tygodniu.
Widzę, że podobnie zapowiadają się Lekarze. Brakuje u nas w Polsce dobrego serialu medycznego, dobrze że TVN zabiera się za tematy, które są całkiem na czasie a jednocześnie bardzo oryginalne. I plus za to. Czekam na 4. odcinek ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Prawo Agaty

Post autor: lukaszbialas »

Ponad 3 miliony widzów Prawa Agaty po czterech odcinkach. Drugie miejsce w grupie komercyjnej:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/3- ... -i-polsatu
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Prawo Agaty

Post autor: lee »

Całkiem fajny, tylko denerwuje mnie jedna sprawa: Czy Agata nigdy nie może przegrać żadnej ze swoich spraw. Przez to, że ciągle wygrywa zdaje mi się ten serial być mega odrealnionym. Czekam i czekam już 6 odcinków było i wszystkie sprawy wygrywa.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Prawo Agaty

Post autor: adik1148 »

lee pisze:Całkiem fajny, tylko denerwuje mnie jedna sprawa: Czy Agata nigdy nie może przegrać żadnej ze swoich spraw. Przez to, że ciągle wygrywa zdaje mi się ten serial być mega odrealnionym. Czekam i czekam już 6 odcinków było i wszystkie sprawy wygrywa.
Też mnie to wkurza ! Ale i tak serial najciekawszy w Polsce :) No i najlepszy realizacyjnie !
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Prawo Agaty

Post autor: felek »

Dobry prawnik nie przegra żadnej sprawy, a taka jest Agatka :)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Prawo Agaty

Post autor: adik1148 »

Dzisiaj był chyba najnudniejszy odcinek prawa agaty w historii ;/ ale i tak oglądalność będzie największa , bo nie było mbtm ;)
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Prawo Agaty

Post autor: felek »

adik1148 pisze:Dzisiaj był chyba najnudniejszy odcinek prawa agaty w historii ;/ ale i tak oglądalność będzie największa , bo nie było mbtm ;)
Dla mnie odcinek jeden z ciekawszych ;-) A jeśli chodzi o oglądalność to fakt, że nie było MBTM nic nie zmienia, bo sa święta i oglądalność jest niższa. Może lekko wiecej będzie ;)
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Prawo Agaty

Post autor: lee »

Ja też uważam, że wczorajszy odcinek był jednym z lepszych. Zdecydowanie ciekawszy od wczesniejszego ( tego ze Staszkiem). :o Fajnie, że Agata prowadziła te sprawę razem z Markiem.Tylko czemu znowu wygrała? :D
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Prawo Agaty

Post autor: felek »

Serial ma dobre wyniki więc na pewno dostanie 2 sezon. Pytanie tylko w jakim paśmie bedzie jesienią.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości