[TVN] Prawo Agaty

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Prawo Agaty

Post autor: lukaszbialas »

Bardzo fajny serial. Ci co mają sentyment do Magdy M znajdą coś dla siebie. Świetna rola Agnieszki Dygant. Tylko ten tytuł tak nie za bardzo mi pasuje. Mamy Prawo Agaty, jesienią będzie Szpital Alicji z Magdą Magdaleną Różczką w głównej roli. Cieszy mnie też to że serial powstał na podstawie polskiego scenariusza, chociaż za drugi taki serial jak Usta Usta na licencji też bym się w przyszłości nie pogniewał :).
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Prawo Agaty

Post autor: adik1148 »

W życiu nie oglądałem lepszego serialu ! Ujęcia , dialogi , ... Serial jak film :) Zarąbisty ! Wciąga - i to jak ! Każda chwila filmu super ! Nie byłem przekonany , ale teraz to jest mój ulubiony serial !
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Prawo Agaty

Post autor: Pavloo »

Prawo Agaty bardzo pozytywne, zarówno aktorzy jak i sama formuła, a raczej scenariusz :). Zdecydowanie w telewizji brakowało mi Agnieszki Dygant i bardzo się cieszę, że to ona "zgarnęła" tytułową rolę :).
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Prawo Agaty

Post autor: ktos »

zdecydowanie jeden z najlepszych seriali obecnie w TV bardzo fajnie się go ogląda 8)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Prawo Agaty

Post autor: sybic »

Bardzo lubię Agnieszkę Dygant i niejako ze względu na nią postanowiłem obejrzeć pierwszy odcinek.
Niestety pozostali aktorzy wnerwiają mnie tak bardzo, że zrezygnowałem z tego oglądania w połowie i nie zamierzam go już więcej oglądać.
Dla mnie kiszka.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Prawo Agaty

Post autor: felek »

sybic pisze:Bardzo lubię Agnieszkę Dygant i niejako ze względu na nią postanowiłem obejrzeć pierwszy odcinek.
Niestety pozostali aktorzy wnerwiają mnie tak bardzo, że zrezygnowałem z tego oglądania w połowie i nie zamierzam go już więcej oglądać.
Dla mnie kiszka.
To nie oglądaj :D Oglądaj Maje w ogrodzie :lol2: (bez zbędnych złośliwości) :)
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Prawo Agaty

Post autor: peterq90 »

Jestem pod WIELKIM wrażeniem! Od razu również poczułem sie jakbym oglądał film a nie serial.Agnieszka Dygant świetna!Scenariusz świetny,widoki piękne a muzyka świetnie dobrana.Denerwuje mnie tylko Lichota ni jak pasuje do tej roli.Jak zobaczyłem czołówkę to myślałem że padnę, w końcu wygląda jak w zagranicznych serialach a muzyka do niej idealna.
Uważam że na jesień nie ma sensu dawać już TzG 14 tylko Prawo Agaty o 20.
Fakt serial na pewno spodoba się fanom Magdy M. :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Prawo Agaty

Post autor: sybic »

felek pisze:To nie oglądaj :D Oglądaj Maje w ogrodzie :lol2: (bez zbędnych złośliwości) :)
No przecież napisałem, że nie będę oglądał, więc twój komentarz jest zbędny :)
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Prawo Agaty

Post autor: felek »

Prawo Agaty oglądało 3,7 mln. widzów - info z oficjalnego fan page serialu na facebooku.
http://www.facebook.com/PrawoAgaty
No to TVN po katastrofach w postaci Wszyscy kochają Romana i Układ warszawski(serial dobry, ale oglądalność mała) ma w końcu upragniony hit ;P
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Prawo Agaty

Post autor: ktos »

PRAWO AGATY /SER.OBYCZ.POL./ 3 565 256

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ty ... tem-ranczo

wynik dobry zobaczymy jak będzie w kolejne tygodnie 8)
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Prawo Agaty

Post autor: avatar »

Bardzo fajny i pozytywny serial! :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Prawo Agaty

Post autor: mojpierwszyraz »

świetny serial. początek nudny, ale z czasem bardzo wciąga. jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i dumny z tego, że coś tak dobrego zrobił TVN. piękne loty nad Warszawą, na prawdę piękne. to raz. dwa - świetna obsada. 3 - Dygant w życiowej roli, nie gra postaci typowej dla TVN po 17.55, ale kogoś pewnego siebie. a to się ceni. 4- świetna muzyka. czołówka super. czekam do niedzieli, na prawdę.
i mam nadzieję, że Taniec nie wróci. bo na samą myśl o tym robi mi się niedobrze.
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Prawo Agaty

Post autor: mojpierwszyraz »

świetny serial. początek nudny, ale z czasem bardzo wciąga. jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i dumny z tego, że coś tak dobrego zrobił TVN. piękne loty nad Warszawą, na prawdę piękne. to raz. dwa - świetna obsada. 3 - Dygant w życiowej roli, nie gra postaci typowej dla TVN po 17.55, ale kogoś pewnego siebie. a to się ceni. 4- świetna muzyka. czołówka super. czekam do niedzieli, na prawdę.
i mam nadzieję, że Taniec nie wróci. bo na samą myśl o tym robi mi się niedobrze.
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Prawo Agaty

Post autor: adik1148 »

Wynik rewelacyjny ! Pierwszy raz jakiś serial TVN'u przebił główny show , który jest nadawany w tym samym tygodniu :P Wow ! Ale należało się to 3,5 mln ! Myślałem o 2,5 mln i to byłby dobry wynik , ale 3,5 ? :P Nawet i się to nie śniło ! Nie ma się co dziwić ! Ludzie mają już dość głupiej polskiej wsi z Rancza ( spadek z 8 mln na 5 mln :P ) !
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Prawo Agaty

Post autor: Trzeciak »

adik1148 pisze: Ludzie mają już dość głupiej polskiej wsi z Rancza ( spadek z 8 mln na 5 mln :P ) !
Widziałeś dobrze wyniki "Rancza"? Wcale Polacy nie mają dość "Rancza" (7,3 mln widzów), a spadki widowni z sezonu na sezon są czymś normalnym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości