[TVN] Milion w Minutę

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Milion w Minutę

Post autor: matik »

Na stronie milionwminute.tvn.pl pojawiły się zadania, które zostaną wykorzystane w programie. Premiera prawdopodobnie już 11 września.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Milion w Minutę

Post autor: mojpierwszyraz »

matik pisze:Na stronie milionwminute.tvn.pl pojawiły się zadania, które zostaną wykorzystane w programie. Premiera prawdopodobnie już 11 września.
Skąd data, Panie jasnowidzu? :)
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milion w Minutę

Post autor: r_r16 »

Niewykluczone, że program wejdzie w miejsce Milionerów, Wipeout, czyli w niedzielę o godzinie 18:00. Ramówka prawdopodobnie wystartuje 5 września, w poniedziałek, także też uważam, że program zobaczymy w okolicach 11 września. Tak BTW znamienna data.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Milion w Minutę

Post autor: matik »

mojpierwszyraz pisze:
matik pisze:Na stronie milionwminute.tvn.pl pojawiły się zadania, które zostaną wykorzystane w programie. Premiera prawdopodobnie już 11 września.
Skąd data, Panie jasnowidzu? :)
Z pewnego dobrego źródła :P
r_r16 pisze:Niewykluczone, że program wejdzie w miejsce Milionerów, Wipeout, czyli w niedzielę o godzinie 18:00. Ramówka prawdopodobnie wystartuje 5 września, w poniedziałek, także też uważam, że program zobaczymy w okolicach 11 września. Tak BTW znamienna data.
Jesienna ramówka startuje prawdopodobnie jak co roku w pierwszą sobotę września, czyli w tym roku 3 września, ale program raczej 11 września, gdyż w niedzielę 4 września w tym czasie będzie mecz Gwiazdy (?) TVN vs. Politycy.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Milion w Minutę

Post autor: Isadora »

matik pisze: gdyż w niedzielę 4 września w tym czasie będzie mecz Gwiazdy (?) TVN vs. Politycy.
Jeśli nie Gwiazdy to kto :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Milion w Minutę

Post autor: matik »

Isadora pisze:
matik pisze: gdyż w niedzielę 4 września w tym czasie będzie mecz Gwiazdy (?) TVN vs. Politycy.
Jeśli nie Gwiazdy to kto :mhm:
Chodziło mi o to, że ja niektóre z tych osób na miano "gwiazdy" nie zasługują, patrząc wstecz, kto grał w barwach TVN-u
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Milion w Minutę

Post autor: Trzeciak »

Nawet TVN-owi opłaca się postawić ten teleturniej na niedzielę na 18:00. Dlaczego? Prawie w tym samym czasie w TVP1 nadawana będzie niedzielna "Jaka to melodia?", która osiąga średnią widownię z rzędu 5-5,5 mln widzów. Więc TVN może zabrać część widowni "JTM?" tym programem.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Milion w Minutę

Post autor: rogi »

Marcin Prokop prowadzącym.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Milion w Minutę

Post autor: Trzeciak »

Emisja - od 5 września poniedziałek o 21:30.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Milion w Minutę

Post autor: prze_kw »

Oglądacie? Jak wrażenia?

Teleturniej bardzo sympatyczny, ładna scenografia, oprawa, wyjaśnienie zadań no i Prokop we wspaniałej formie - można go jeść łyżkami :D

Zadania kompletnie abstrakcyjne, ale o to tu chodzi. Dawno nie oglądałem teleturnieju który powstrzymuje mnie od pójścia do kuchni po herbatę, czy na balkon na papierosa - bardzo fajna dynamika.

Jednak najbardziej mnie bawią słowa pani Lektor - "zostały 2 życia" :D
Liczą się tylko Fakty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milion w Minutę

Post autor: r_r16 »

Program bardzo fajny. Na pewno będę oglądał. Zadania trzymają w napięciu. Ciekawie zrealizowany, studio, oświetlenie - genialne. Pani lektor także wymiata. :D

Za to co zauważyłem - produkcje Rochstaru mają bardzo podobne tyłówki - Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, czy teraz Milion w Minutę i HDw3D. Ciekawe, czy taką samą tyłówkę będzie miał również Top Model. Przyznam, że dziwny pomysł kończyć produkcje w ten sam sposób i to na różnych antenach.
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Milion w Minutę

Post autor: lukas_k »

Również dzisiaj oglądałem i całkiem fajnie, podobało mi się to. Nawet Prokop nieźle wypadł ;)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Milion w Minutę

Post autor: ktos »

program bardzo dobry jak dla mnie trochę dziwnie gada ta kobieta co tłumaczy zadania,ale może być zadania ciekawe 8)
bartex9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 08 sie 2010, 12:10

Re: Milion w Minutę

Post autor: bartex9 »

Czemu nie ma tego teleturnieju na tvnplayer.pl? Nie można go obejrzeć online? Przegapiłem dzisiejszy odcinek. Gdzie go mogę zobaczyć?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Milion w Minutę

Post autor: ktos »

Program wygrał z Lisem :D

Pierwszy odcinek programu "Milion w minutę", który w ramówce TVN zajął miejsce programu "Szymon Majewski Show" oglądało prawie 2,46 mln widzów. Nadawany w tym czasie program "Tomasz Lis na żywo", który do tej pory wygrywał z Majewskim, zanotował mniejszą widownię o prawie 300 tys. widzów.
http://media2.pl/badania/83278-milion-w ... -lisa.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości