[TVN] Na językach

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Na językach

Post autor: adik1148 »

Ja jestem zażenowany ;/ Niby poważnie ,a zaraz wyskakuje Bilguun , który przypomina mi tylko żenującego Szymona . Kadrowanie kamerą jest straszne , bardzo rozprasza ! Ogólnie program 2,5/5 ;/
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Na językach

Post autor: Isadora »

adik1148 pisze:Ja jestem zażenowany ;/ Niby poważnie ,a zaraz wyskakuje Bilguun
No właśnie :lol2: Też mi to nie zagrało. Wyglądało, że tego Bilguna trzeba gdzieś upchnąć i upchnięto w programie Szulim. Poza tym program jakoś mi się dłużył i nużył :D7
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Na językach

Post autor: matik »

Spodziewałem się gorszego programu, więc jestem mile zaskoczony tym co wyszło, ale stałym widzem nie będę. Część z Bilguunem i zespołem Weekend to jakby dosłownie wyjęta z "Szymon Majewski Show".
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Na językach

Post autor: lukaszbialas »

1,2 mln widzów "Na językach" Agnieszki Szulim. Wygrała tylko z TVP2:
http://media2.pl/badania/100166-12-mln- ... -TVP2.html
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Na językach

Post autor: Trzeciak »

To było to przewidzenia. To już nie są te czasy, gdy przynajmniej spora część Polaków interesowała się showbizem. Poza tym - o show-biznesie wystarczająco jest już w programach śniadaniowych.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Na językach

Post autor: hothead »

Formuła programu jest bardzo interesująca, poza reportażem Bilguun Ariunbaatara. Ten reportaż to nic innego, jak SMS z najgorszych lat. Natomiast dyskusje ekspertów bardzo trafne, bez chamskich komentarzy i zbędnego ironizowania . Pora jest mało atrakcyjna, jednak program całkiem ciekawy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Na językach

Post autor: Adrian ;P »

Jak za 2 tygodnie wystartuje 4 sezon Przepisu oglądalność może trochę podskoczyć i to jest chyba jedyny ratunek. Jeżeli nic się nie zmieni obstawiam, że program dociągnie gdzieś do Wielkanocy, a w kwietniu w jego miejscu pojawi się pasmo filmowe.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Na językach

Post autor: matik »

Jak by co, wstępnie planowano, że pierwsza seria programu ma liczyć 16 odcinków.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Na językach

Post autor: Ksero »

Program zapowiedziany jest na 16 odcinków, ale jeżeli będzie nadal miał niską oglądalność to może TVN szybciej usunie go z ramówki.
KKK
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Na językach

Post autor: Adrian ;P »

4 odcinek przyniósł wzrost oglądalności. W niedzielę program obejrzało 1,8 mln. Na pewno magazyn przegrał z serialem "Kości", które miały 2,2 mln (19% w 4+ i 23% w 16-49). Nie są podane dane % ale wnioskując po danych Kości można stwierdzić, że udziały "Na językach" to jakieś 15% w 4+ i 18% w 16-49.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Na językach

Post autor: Pavloo »

Mnie bardzo podoba się ten program, może dlatego, że interesuję się show biznesem. Jestem stałym widzem :)
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Na językach

Post autor: mojpierwszyraz »

Adrian ;P pisze:4 odcinek przyniósł wzrost oglądalności. W niedzielę program obejrzało 1,8 mln. Na pewno magazyn przegrał z serialem "Kości", które miały 2,2 mln (19% w 4+ i 23% w 16-49). Nie są podane dane % ale wnioskując po danych Kości można stwierdzić, że udziały "Na językach" to jakieś 15% w 4+ i 18% w 16-49.
Bo i tematy były ciekawe. I nie było Bilgunaa. I oby tak dalej. Prosiłbym tylko o jeszcze jedną dodatkową rozmowę. Są bardzo dobre. A sam program wg mnie bardzo udany. I podkreślam - oby bez Bilguna.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Na językach

Post autor: Trzeciak »

Afterparty.pl nieoficjalnie: Po wiosennym sezonie program "Na językach" zostanie zdjęty z anteny. Mam nadzieję, że ta informacja się potwierdzi.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Na językach

Post autor: kamico7 »

Szkoda , ja bardzo lubię ten program . Ale z tego co mówią media to sama Szulim rezygnuje z programu . Program jest fajny i pokazuje kulisy show-biznesu oraz ma fajne materiały .
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Na językach

Post autor: Adrian ;P »

http://www.tvn.pl/showbiz/program-agnie ... 6,0,0.html

Program zostaje, chociaż dość szybko podejmują taką decyzję. Wprawdzie wyniki oglądalności, ani nie są złe, anie nadzwyczaj wysokie...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości