[TVN] Bitwa o dom

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Bitwa o dom

Post autor: prze_kw »

Orientuje się ktoś może co z dwoma rodzinami, które dotarły do finału? Zdaje się, że prezes tej firmy deweloperskiej obiecał, że znajdą sponsorów, aby wszyscy finaliści dostali mieszkania.
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bitwa o dom

Post autor: matik »

Tak, orientuje się ktoś ;) Rodziny te dalej tam nie mieszkają i prawdopodobnie nie będą tam mieszkać, bo prezes tej firmy deweloperskiej inaczej wyobraził sobie sponsoring, w efekcie czego nadal sporą sumę pieniędzy sami powinni zapłacić uczestnicy. Sponsoring nie obejmuje 100 proc. wartości tych mieszkań.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Bitwa o dom

Post autor: felek »

Aż dziw bierze, że przy oglądalności 1,26 mln. widzów TVN jeszcze trzyma w prime time ten program. Nie zdziwie się jeśli w najbliższym czasie spadnie z anteny. Filmy przeniesione z 22.30 na 21.30 poradzą sobie dużo lepiej w tym paśmie :P
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bitwa o dom

Post autor: matik »

Od najbliższego odcinka zaczyna się już prawdziwa rywalizacja, to może i oglądalność podskoczy. A jak nie, to pewnie zmienią porę emisji. Jednak niedziela przed południem to lepsza pora na taki program.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa o dom

Post autor: Trzeciak »

Albo zakończą produkcję programu na drugiej serii i zdejmą program z ramówki, bo takie pogłoski się pojawiły. I w sumie wiele nie ma się co dziwić. Odcinki, gdzie osoby rywalizują sprawiają wrażenie dość monotonnych, jakby wszystko kręciło się wokół jednego. Taki program chyba bardziej nadawał się do stacji tematycznej, niż do jednej z czterech głównych anten.

Prędzej jesienią przyszłego roku spodziewałbym się kolejnej edycji "Top Model", czy "YCD" niż "Bitwy o dom".
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bitwa o dom

Post autor: matik »

Finał nadchodzącej edycji również poprowadzi Kinga Rusin.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa o dom

Post autor: Trzeciak »

Chyba nadchodzący finał tej edycji. Raczej wydaje mi się wątpliwe, że powstanie trzecia edycja.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bitwa o dom

Post autor: matik »

No tak, chodziło mi o finał tej edycji ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa o dom

Post autor: Trzeciak »

Jutro w "Dzień dobry TVN" specjalne wejścia ze studia programu przed jego finałem.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Bitwa o dom

Post autor: Trzeciak »

Zgodnie z zapowiedziami - studio finału drugiej edycji show: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/u ... 06963.html.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bitwa o dom

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:Chyba nadchodzący finał tej edycji. Raczej wydaje mi się wątpliwe, że powstanie trzecia edycja.
Kinga Rusin zaprosiła już do udziału w trzeciej edycji programu, więc program raczej doczeka się kontynuacji ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Bitwa o dom

Post autor: Adrian ;P »

Ja bym program przywrócił na starą porę - niedziela 11:00 bo sobie tam dobrze radził :D
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Bitwa o dom

Post autor: 3405t »

Adrian ;P pisze:Ja bym program przywrócił na starą porę - niedziela 11:00 bo sobie tam dobrze radził :D
to racja, ale ważne jest to, że 2 edycja była (w zasadzie) od razu po pierwszej i to przyczyniło się tez do spadku. Gdyby 2 edycja była na wiosnę 2014 to na pewno byłoby lepiej.

*No bo raczej druga edycja nie była po drugiej edycji ;) /matik/
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Bitwa o dom

Post autor: mojpierwszyraz »

BoD3 to przykład formatu, w którym produkcyjnie, stacja z niczego, zrobiła coś. Świetnie zrealizowany, ciekawie promowany, i baardzo dopasowany do polskich realiów. Nie jestem jakimś mega fanem tego programu, ale przyznam, że ogląda się to przyjemnie. Pogratulować.
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Bitwa o dom

Post autor: Adrian ;P »

Liczę, że na jesień wrócą w związku z tym do Top Model. Bitwie niech dadzą sezon przerwy i na wiosnę wróci na stare pasmo - niedziela 11:00, gdzie radziła sobie świetnie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości